PDA

View Full Version : На 17 съм,а още нямам приятелка :(



shtantavelko2000
07-21-2017, 23:35
Здравейте!Нов съм в този форум и искам да попитам нещо..Вече съм на 17,а не съм си намерил още приятелка..може би нещо в мен отблъсква момичетата..но не знам какво ..висок съм,не съм много дебел,даже имам мускули..но както и да е..до сега не съм имал връзка с момиче,казват ми,че съм забавен,с хубав характер и т.н..Веднъж казах на едно момиче ,че я харесвам,но тя ме отряза..Ако може някой да ми даде съвет какво да правя?Благодаря предварително!

minyoongi
07-21-2017, 23:51
Здравей! Моето мнение по темата е, че просто все още не си открил подходящото момиче. Аз съм на 17 също, обвързан съм от вече 8-9 месеца. С моето момиче се влюбихме, докато бяхме заедно в компания. Събирай се с повече хора, където има момичета, завръзвай контакти, кой знае може пък да си харесаш някое момиче и работите да станат сами. И аз бях така, когато бях на 15 поне :D Пожелавам ти успех, дано намериш подходящото момиче за теб. :3

sladura89
07-22-2017, 04:16
Дръж се гадно с тях, неуважително и ги игнорирай, прави се на тежкар! Иначе тия къде сме с добри характери, никой за нищо не ни бръсне, явно трябва да се завъртим на 180 градуса за да ни забележат жените!!!

Грозния
07-24-2017, 18:19
Здравейте!Нов съм в този форум и искам да попитам нещо..Вече съм на 17,а не съм си намерил още приятелка..Щом досега не си успял да прилъжеш нито една, най-вероятно няма да успееш още дълго време, да не кажа никога!

може би нещо в мен отблъсква момичетата..но не знам какво ..висок съм,не съм много дебел,даже имам мускули..100% си отблъскващ за тях, ето че вече сам започваш да се сещаш.
Най-вероятно не си нито хубав, нито имаш много мускули, нямаш и пари. Ако беше поне малко привлекателен, поне една да ти се е залепила досега!
Шансовете ти са нулеви :? !

ةتشضل انزفث
07-24-2017, 18:45
Щом досега не си успял да прилъжеш нито една, най-вероятно няма да успееш още дълго време, да не кажа никога!
100% си отблъскващ за тях, ето че вече сам започваш да се сещаш.
Най-вероятно не си нито хубав, нито имаш много мускули, нямаш и пари. Ако беше поне малко привлекателен, поне една да ти се е залепила досега!
Шансовете ти са нулеви :? !

Грозен мн хейтваш брато :D
Имам един приятел който е колкото мене висок , дебел е и е с някаква мазна дълга коса а пък постоянна е с някви пички така че не се знае мн много.
Иначе аз съм имал две приятелки до този момент , но с първата скъсахме щото постоянно и натякваха приятелите и че съм арабин че съм нисък. И в крайна сметка тя се подведе по тях и сега до колкото знам си е хванала някакъв зализан :razz:

Грозния
07-24-2017, 21:49
Грозен мн хейтваш брато :DОт кога истината е хейт :shock: ?!

Имам един приятел който е колкото мене висок , дебел е и е с някаква мазна дълга коса а пък постоянна е с някви пички така че не се знае мн много.Има много пари - друго обяснение няма!

...с първата скъсахме щото постоянно и натякваха приятелите и че съм арабин че съм нисък. И в крайна сметка тя се подведе по тяхЕто, виждаш ли?
Все пак ще се окажа прав! Може да не си грозен, но си нисък и арабин, а повечето хора/жени не харесват тези неща и това те прави отблъскващ за тях!
После да не се чудиш защо си сам, а онзи дебелия и мазния все е "с някви пички".

metallica1810
08-01-2017, 09:25
Ако някой те харесва ще те харесва такъв какъвто си. Така че проблема не е в теб, просто още не си открил правилното момиче.

Sadstory1312
08-06-2017, 20:26
В днешно време,99 процента от момичетата търсят-ПАРИ,,БИЦЕПС,ТРИЦЕПС И ПРЕСА...да си знаете жалката реалност амигоси..

sladura89
08-07-2017, 10:00
В днешно време,99 процента от момичетата търсят-ПАРИ,,БИЦЕПС,ТРИЦЕПС И ПРЕСА...да си знаете жалката реалност амигоси..

И известност, мадамите полудяват по известните личности!!!

HollyGolightly
08-07-2017, 14:06
Не, 99% от жените не търсят това, просто момичетата по които вие си падате искат това. Интересно защо ли :?

Сомбреро
08-07-2017, 14:24
Все ще дойде времето, в което ще намериш момичето, което истински те обича, просто почакай. Аз лично не съм по бройките и не бързам. ;)

shilder
08-07-2017, 14:34
Все ще дойде времето, в което ще намериш момичето, което истински те обича, просто почакай.

Нищо такова. Така говорят само смотаняците.

Sadstory1312
08-07-2017, 16:04
Повярвай ми не си падам по такива..това са ми наблюдениеята

LudiqZaek
08-07-2017, 16:33
В днешно време,99 процента от момичетата търсят-ПАРИ,,БИЦЕПС,ТРИЦЕПС И ПРЕСА...да си знаете жалката реалност амигоси..

АХАХХААХАХХА, тва е в старото време, нито пари имам нито мускули имам и все пак съм имал доста момичета, не е до това ( и тва играе роля но е само за първо впечатление), най-важното е да имаш самочуствие, да си забавен и да знаеш как да флиртуваш. Това е истината на тази възраст после вече идва въпроса "има ли готина кола", "има ли пари и т.н. :)

sladura89
08-07-2017, 21:51
Е там е проблема не знам как да флиртувам, а и никой не ме е учил! Вече за пари, кола, дом там са сложни неща в нашата страна трябва да си не знам какъв за да успееш да си купиш жилище или да го имаш по наследство е другия вариант, защото може и цял живот да работиш за да го изплатиш!

LudiqZaek
08-08-2017, 21:38
И мен никой не ме е учил, достатъчно е да си оригинален и да знаеш кое е подходящо за момента и кое не е.