PDA

View Full Version : Тест за бременност!



Genasis
07-26-2017, 21:13
Така искам направо да ви обясня какъв е проблема. Та на приятелката ми и закъснява няколко дена (5-6) и решихме да си направи тест за да видим дали има повод за претиснение. Проблема е там че когато направи първия тест ( sure chek) и излезна една цветна и една чисто бяла черта ( не беше бледа нито пък леко цветна, беше съвсем бяла черта). Четох навсякъде всеки споделяше че може да има леко бледа черта и т.н но никъде не видях за чисто бяла черта.. Следователно отново решихме да направи тест на който си беше само 1 чертичка .. Наистина ще съм благодарен за бърз отговор по темата, споделете дали на някой от вас се е случвало и дали има повод за притеснение.

inewton
07-26-2017, 21:33
Радвай се, че поне са черти, при моята приятелка имаше кръгчета и после роди някакво зеленокожо.

HollyGolightly
07-26-2017, 22:25
Изчакайте 1-2 дни и да си направи още един за по-сигурно.
Също така изчакахте ли определеното време за да гледате чертичките? Отзад в описанието трябва и да пише за колко време е годен теста, обикновено след определено трябва да се хвърли и да не го гледаш повече, че само ще ти вкара излишни нерви.

Genasis
07-26-2017, 22:32
Изчакахме 7 минути и правоначално нямаше никакви други черти но след 2 часа когато го погледнахме е видяхме.. и си мисля че и преди това си е имала защото тя е една бяла и не се вижда от тъпя фон.. надявам се до 1 2 дни да и дойде и да не се налага пак да прави тестове

inewton
07-26-2017, 22:36
Изчакахме 7 минути и правоначално нямаше никакви други черти но след 2 часа когато го погледнахме е видяхме.. и си мисля че и преди това си е имала защото тя е една бяла и не се вижда от тъпя фон.. надявам се до 1 2 дни да и дойде и да не се налага пак да прави тестове

Искам да посоча една фундаментална грешка, която допускате: никога не чакайте 7 минути.

Кабалистично грешно е.

Genasis
07-26-2017, 22:40
Искам да посоча една фундаментална грешка, която допускате: никога не чакайте 7 минути.

Кабалистично грешно е.

Колко време тогава трябва да се чака и защо да е грешно

inewton
07-26-2017, 22:43
Колко време тогава трябва да се чака и защо да е грешно

Черпейки от своя богат извор на знания по тези важни теми, препоръчвам ви да изчакате най-малко 7.5 минути, но никога точно 7.

Седем е странно число. Стават странни неща, когато чакаш нещо точно 7 минути. Пробвай да чакаш влака точно 7 минути и ще разбереш какво имам предвид. Той никога не идва точно на седмата минута. Винаги трябва да изчакаш половин минута допълнително.

HollyGolightly
07-26-2017, 22:49
Колко време тогава трябва да се чака и защо да е грешно

Прочети какво пише на листовката, там пише колко време да се изчака.
Глупаво е да се гледа след 1-2 часа, понеже вече теста е негоден .

inewton
07-26-2017, 23:16
Не слушай Холи, тя е шегаджийка.

Genasis
07-26-2017, 23:51
Прочети какво пише на листовката, там пише колко време да се изчака.
Глупаво е да се гледа след 1-2 часа, понеже вече теста е негоден .

Наистина си права за това, но просто "умната" ми приятелка не е видяла дали още преди да минат тези 10 минути я е имала тази чертичка понеже не се е виждала толкова. И след 1 2 часа.. разбираш ли забравила да го метне и нейната приятелка случайно го видяла ...

inewton
07-26-2017, 23:53
Наистина си права за това, но просто "умната" ми приятелка не е видяла дали още преди да минат тези 10 минути я е имала тази чертичка понеже не се е виждала толкова. И след 1 2 часа.. разбираш ли забравила да го метне и нейната приятелка случайно го видяла ...

От Менса ли е.

Genasis
07-27-2017, 00:35
От Менса ли е.

Минала е покрей Менса

HollyGolightly
07-27-2017, 14:01
Що за човек си прави тест и се сеща да го погледне чак след 1-2 часа ?
Купи и един тест и бъдете двамата като чакате резултата, след като не може сама да разбере инструкциите 8-)

Genasis
07-27-2017, 16:43
Що за човек си прави тест и се сеща да го погледне чак след 1-2 часа ?
Купи и един тест и бъдете двамата като чакате резултата, след като не може сама да разбере инструкциите 8-)

Написал съм, че теста на 7та минута имаше 1 чертичка а след 2 часа имаше 2 .. виж кво съм написал отгоре...

ПyРкО ♠
07-27-2017, 16:46
Теста става невалиден след 8.5 минути след първото използване, не може да го използва по два пъти.
Вие колко пъти го използвахте преди 7.5- минута ?

Genasis
07-27-2017, 17:10
Теста става невалиден след 8.5 минути след първото използване, не може да го използва по два пъти.
Вие колко пъти го използвахте преди 7.5- минута ?

Използва го 1 път ... след 7мата минута го видяхме и имаше 1 черта, след 2 часа се беше появила друга бяла черта просто ей така.,,

HollyGolightly
07-27-2017, 17:16
След като след обозначеното време е имало само една черта, значи теста е Негативен. След 2 часа в невалиден и не трябва да се гледа. Както ти казах 4 пъти вече, да си направи още един, да следва инструкциите точно както са зададени и каквото покаже след написаното време-това е.