PDA

View Full Version : Странна ситуация ;/



ForeverAlone?
07-29-2017, 12:35
И здравейте!Аз съм момиче на 14 от Бургас. Преди 2 години се запознах с едно момче от фейсбук. Та говорихме си редовно с часове (може би имаме изговорени месеци). И най-интересното е ,че всъщност сме от един град обаче ни беше срам да кажем , че искаме да се видим. Преди месец докато си говорихме се отвори темата за града и от там , че можем да се видим. Видяхме се. Беше уникално може би ,защото той е кавалер , а аз обожавам такива момчета. Много се привързах към него само след няколко виждания.Сега се виждаме всеки ден. Искам да го запазя като мой приятел и не искам нищо повече , защото ще ни трае връзката най-много 1 година и ще се скараме... Обаче май вече го харесвам повече от приятел... Много съм объркана и на всичкото отгоре той се държи толкова мило и грижовно ... Направо полудявам, помощ! Искам съвети. ;с Благодаря предварително.

Грозния
07-30-2017, 23:49
И здравейте!Аз съм момиче на 14 от Бургас. Преди 2 години се запознах с едно момче от фейсбук. Та говорихме си редовно с часове (може би имаме изговорени месеци). И най-интересното е ,че всъщност сме от един град обаче ни беше срам да кажем , че искаме да се видим. Преди месец докато си говорихме се отвори темата за града и от там , че можем да се видим. Видяхме се. Беше уникално може би ,защото той е кавалер , а аз обожавам такива момчета. Много се привързах към него само след няколко виждания.Сега се виждаме всеки ден. Искам да го запазя като мой приятел и не искам нищо повече , защото ще ни трае връзката най-много 1 година и ще се скараме... Обаче май вече го харесвам повече от приятел... Много съм объркана и на всичкото отгоре той се държи толкова мило и грижовно ... Направо полудявам, помощ! Искам съвети. ;с Благодаря предварително.Само да ти кажа, ако още не си се сетила - той иска да прави секс с теб!
Затова те търси и е "мил и грижовен"!
Може да има и други причини, но те са второстепенни!

metallica1810
08-01-2017, 10:17
защо не опитате да сте заедно а когато скъсате да си останете само приятели?

haritov
08-01-2017, 10:22
детска му работа

няма как да сте само приятели

ForeverAlone?
08-01-2017, 21:47
Само да ти кажа, ако още не си се сетила - той иска да прави секс с теб!
Затова те търси и е "мил и грижовен"!
Може да има и други причини, но те са второстепенни!

Ами не е точно така тоест той попринцип е много добър човек и ме разбира само с поглед.Примерно пред магазина спорим над 30 мин за кой да черпи. :D

Грозния
08-01-2017, 23:07
Ами не е точно така ...Точно така е както ти казвам! Ако не ми вярваш, питай и други.
Ако питаш него директно дали иска да прави секс с теб, той най-вероятно ще отрече, още повече че сигурно е хлапак, но това ни най-малко не променя факта, че той иска да прави секс с теб! Вероятност 99,9%!
Това са мотивите на един мъж да излиза и да има интерес към някоя жена (секса).
Може да има и други причини, но основната е че той търси секс. Другите причини обясняват защо например е избрал да прави секс с теб, а не с някоя друга :D .

Примерно пред магазина спорим над 30 мин за кой да черпи. :DЧерпенето на жена е увертюра към секс. Един вид размяна - "аз правя нещо за теб, ти правиш нещо за мен".

Сега сигурно ще се появи някой спрелтак да обяснява как няма връзка между черпенето и секса, но такава връзка има, колкото и да отричат! Всеки секс е почнал с черпене. Дори платения... извинете, поправям се - особено платения :D !

П.С. Има ли такова нещо като "безплатен" секс? А безплатен обяд :? ?

sladura89
08-04-2017, 19:52
защо не опитате да сте заедно а когато скъсате да си останете само приятели?

Същото щях да предложа и аз! Може да се съберете с обещание и да не се получи поне да си останете приятели! :)

Sadstory1312
08-22-2017, 18:01
Аз ако може да питам как така разбра,че след 1 година точно ше скъсате??

sladura89
08-23-2017, 00:00
Аз ако може да питам как така разбра,че след 1 година точно ше скъсате??

Има явно ясновидски умения!

sp0rt666
08-30-2017, 01:44
Разбрала е щото има още две-три лапета които и лафят по месинджъра и ся всяка вечер хвърля боб за да види кой ще и допадне най-много на стила на детската и стая ;)

като искаш нещо скъпа, изпитваш нещо ... що не опиташ ами пишеш глупости и чак тема си се постарала да създадеш.. поне
не давай на момчето напразни надежди..

iFakesmile
08-30-2017, 15:48
И здравейте!Аз съм момиче на 14 от Бургас. Преди 2 години се запознах с едно момче от фейсбук. Та говорихме си редовно с часове (може би имаме изговорени месеци). И най-интересното е ,че всъщност сме от един град обаче ни беше срам да кажем , че искаме да се видим. Преди месец докато си говорихме се отвори темата за града и от там , че можем да се видим. Видяхме се. Беше уникално може би ,защото той е кавалер , а аз обожавам такива момчета. Много се привързах към него само след няколко виждания.Сега се виждаме всеки ден. Искам да го запазя като мой приятел и не искам нищо повече , защото ще ни трае връзката най-много 1 година и ще се скараме... Обаче май вече го харесвам повече от приятел... Много съм объркана и на всичкото отгоре той се държи толкова мило и грижовно ... Направо полудявам, помощ! Искам съвети. ;с Благодаря предварително.

Ако и той е на 14, малко странно да бъде „кавалер“. И по такива ли си падаш, чедо? Че колко такива са минали през теб? Направо полудяваш… друга работа на 14 нямаш ли, сигурно утре е му пуснеш с някакво тъпо оправдание?

gabriella22
09-05-2017, 21:28
Здравей! Накратко - опитайте, нищо не губите, ако не се получи след време му предложи да си останете приятели, все пак няма нищо лошо в това! :)
Ако има нещо пиши на лични.