PDA

View Full Version : Бягане



One.Million
07-31-2017, 14:29
Имам въпрос относно бягането - с бягане отслабва ли се или се стяга тялото? И ако само се стяга - кои части на тялото се стягат?

fls63
08-01-2017, 09:52
И се отслабва, и се стяга. Бягането може би е един от малкото видове спорт, който влияе на цялото тяло, т.е. обхваща всички части на тялото. Ако си решила да спортуваш бягане- поздравления!

One.Million
08-01-2017, 11:50
И се отслабва, и се стяга. Бягането може би е един от малкото видове спорт, който влияе на цялото тяло, т.е. обхваща всички части на тялото. Ако си решила да спортуваш бягане- поздравления!

От 4-5 дена бягам, искам да вляза във форма. По принцип съм с нормални килограми, обаче тъй като съм ниска и искам да сваля малко, и да стегна дупето и бедрата.
А след колко време ще покаже резултат?
Благодаря! :)

LoadRunner
08-01-2017, 19:27
сега ще изскочи някой с препратка към сайт

Soichiro
08-06-2017, 17:36
Всичко зависи от времето за бягане, за да почнеш да гориш мазнини ти трябват над 20 мин бягане.

stelomax
08-19-2017, 17:55
Преди година (може би малко повече) отслабнах с бягане, свалих около 8 килограма, а след това реших да включа и кардио тренировки вкъщи. И все пак за бягането - бягах по около час без спиране през ден. Някой път се случваше и всеки ден да ходя на стадиона, но ми казаха, че така претоварвам тялото си.
Ако искаш релеф - мисля, че фитнеса помага най-много за това.