PDA

View Full Version : Дразня се



muhatacece
07-31-2017, 15:09
Така, с приятелката ми сме адски близки и преди да замине на почивка всеки ден бяхме заедно и си бяхме свикнали постоянно да се чуваме, но ето, че замина и на ден се чуваме максимум по 2-3 пъти и се дразня. Знам, че няма много време за мен, все пак на почивка си е, нови преживявания и т.н., но просто не знам, тъпо ми е. Гледам качва някакви историйки в инстаграм и т.н, но не виждам да ми е писала или нещо такова, а се разбрахме, като има време да се чуваме. Аз не й пиша, защото не искам да й досаждам, там е да се забавлява и да учи нови неща, но пък като чакам тя да намери време да се свърже с мен, оставам с тия 3 чувания на ден за максимум по половин час, как ще издържа така още 15 дена не знам :D

Bez_znachenie98
07-31-2017, 18:24
След като толкова те дразни, да бъдеш без нея, тогава защо просто не замина с нея?

muhatacece
08-01-2017, 00:22
Малко не ми е по възможностите тази почивка, но днес като се чухме като хората малко ми улекна и просто няма да го мисля. Надявам се да помогне

YoungBloodZ
08-01-2017, 05:42
Колко мило, пристрастен си.

muhatacece
08-01-2017, 12:56
Е, не бих казал пристрастен, но лека зависим-да

HollyGolightly
08-02-2017, 17:22
Имаш два варианта.
1. Дразниш се и си мълчиш и чакаш да се върне и всичко да е Както преди
2. Показваш и колко се дразниш, карате се и късате. Вече няма да и се дразниш ама няма да имаш и приятелка

Niakoitam
08-02-2017, 18:24
Баси и обсебващия тип си. Е няма как по цели дни и нощи да сте залепени с канаколит един за друг...Но нищо де, и без това вероятно скоро ще и станеш досаден и неприятен с тези си действия недавайки и да диша без теб...А в тоалетната поне сама оставяш ли я? :)

Вярно си мухата цеце. Направо конска муха си. :D

inewton
08-02-2017, 20:16
Колко досадно. И какво си говорите като общувате непрекъснато?

muhatacece
08-03-2017, 01:33
Ебаси нападките :D Не съм казал, че искам да ми обрущъща постоянно внимание, за бога .. И как определяш това, че бих искал да се свързвам с нея повече от 2 пъти на ден за обсебващо ? А и вече се оправихме с нея, нищо не съм казвал, даже тя настоява да се чуваме по-често, така че съм доволен като цяло. Ай ню таун, аз нямам проблем с общуването с когото и да е, камоли с близък човек за мен, така че винаги се намира какво да говорим

Niakoitam
08-03-2017, 21:13
Не се притеснявай. И това ще се промени с този вид желание ала твърде малко ми е да ми пише само по три пъти на ден само за по половин час. В един момент просто наистина ще се изчерпате...

shilder
08-04-2017, 08:28
Не се притеснявай. И това ще се промени с този вид желание ала твърде малко ми е да ми пише само по три пъти на ден само за по половин час. В един момент просто наистина ще се изчерпате...

Защо трябва да си черноглед? Завиждаш ли?

Niakoitam
08-04-2017, 22:17
Защо трябва да си черноглед? Завиждаш ли?

Не, просто ти казвам, че по твоите описания си голяма лепка, а когато на отсрещния човек не му даваш да диша свободно освен ако не диша твоя въздух това рано или късно писва и даже става досадно. :) Остава и само да започнеш да и държиш сметка, че се е отлепила за 10 минути от телефона си...

Едит: Ти пък си бил друг.

muhatacece
08-05-2017, 01:10
Добре, пич, говориш така сякаш, знаеш какво точно е положението и какво й е на нея, а си в пълна грешка в опитите си да се изкараш прав. А послеписа ти под профила говори, че си още по-голяма ”лепка” от мен.

Niakoitam
08-05-2017, 13:22
Добре, пич, говориш така сякаш, знаеш какво точно е положението и какво й е на нея, а си в пълна грешка в опитите си да се изкараш прав. А послеписа ти под профила говори, че си още по-голяма ”лепка” от мен.

Какво е на послеписа ми? Просто отбелязах, че чак след това забелязах, че ми е отговорил друг човек, а не ти. И двамата сте без аватари, а аз първо това гледам.Сори, ама поне единия да си беше сложил, че не ми се чете шльокавицата на всеки ник в сайта. А за другото просто ми беше достатъчно това: "Тя е на почивка.Чуваме се максимум по 2-3 пъти на ден за максимум по половин час и аз страшно много се дразня."

muhatacece
08-05-2017, 13:29
Достатъчно, за да си направиш грешни изводи ;)