PDA

View Full Version : пиърсинг



strelek
07-31-2017, 22:45
Та значи това може да ви се стори странно , но просто четете нататък.
Попринцип от малък си падам по бижута най-вече обеци .
Нр знам защо съм така.От малък намирах някой чифт обеци било то на майка ми или на баба ми и ги слагах. Когато бях малък много ми харесваше чувството когато ги сложа (възбуждал съм се) ,а така ставя и до днес (сега съм на 13, а това го правя от 5/6 годишен . Тогава почнах да се търкам в матрака и досега така мастурбирам. Много ми е странно как докато мастурбирам постоянно си мисля за обеци , дупки , пиърсинг темп. , а когато свърша чувствам лека болка в корема и забравям за всичко това.
Та днес докато бях сам вкъщи взех две игли , дезинфекцирах ги със спирт и направих ( surface piercing) от задната страна на двете меки части на ушите ми. Та ако не разбирате не съм пробил през ушния лоб а само повърхностно през кожата , влиза и излиза иглата от една страна. Та след като направих това сложих някакви обецини така...
Не ми дават да си пробия ушите btw.


Споделете ако и вие имате странни навици свързани с мастурбиране или пиърсинг !!

blackangel_236
07-31-2017, 23:37
Искаш да кажеш на трагуса? Внимавай какво слагаш, защото може да се възпали. За по-сигурно сложи сребърни или златни обеци, ако имаш.
А за родителите не се притеснявай. Те и нашите не ми даваха да си направя флеш и ми се скараха, но свикнаха с това.

strelek
08-01-2017, 08:01
Не е трагус , а отзад на мекото на ухото (ушния лоб)