PDA

View Full Version : не го разбирам



metallica1810
08-01-2017, 09:02
Добър ден! Преди доста време се запознах с едно момче, което все още харесвам. Когато той разбра че го харесвам започна да ми говори че съм имала шансове но не иска да прибързваме. Седмица по-късно когато излязохме той почна да ме прегръща и да ме целува. После аз го попитах дали все още прибързваме и той каза че никой не прибързва но му трябва време да реши дали иска да сме заедно. Веднъж пак си говорихме по тази тема и той ми каза че не изпитва нищо и че просто не е искал да ме отреже за да не ми стане гадно. Аз обаче говорих с един негов приятел и той ми каза че момчето което харесвам е имало само две приятелки и последната го е зарязала, за това може той да се притеснява да тръгне с мен за да не го зарежа и аз. Моят въпрос е дали наистина е така или просто си играе с мен, защото след като ми каза че няма чувства,той продължи да ми пише разни неща от рода на това че ме обича и че съм му липсвала. Просто искам да знам какво да правя защото не мога да се откажа от него.

Indistinct
08-01-2017, 09:11
Като ти е казал, че не изпитва нищо, продължи напред. Не трябва да чакаш някого да започне да има чувства към теб само като обикаляш по орбита около него, по-вероятно е да стане обратния ефект.