PDA

View Full Version : Oгромно притеснение !!



geffyx
08-01-2017, 11:33
Здравейте , на 20 години съм и преди 2 седмици свърших тежка сесия и се прибрах в родния ми град и тогава се получи така че мой роднина почина след кратко боледуване и бях в шок . След това започна да ме боли главата отзад , да ми е уморено и да ми се спи .Отидох на лекар и от там ми казаха че имам леко високо кръвно и пулс , но това ще отмине след напрежението/шока/нервите от това което съм преживял.Взимам си валериан и други такива за успокоение и имаше ефект , като спря да ме боли главата отзад.Няколко дена не го мислех това и бях добре , но напоследък усещам че не ми минава толкова бързо и пак чувствам една умора , заспалост,но главоболие не чувствам вече , но вечерта не като заспивам и се събуждам посред нощ , без никаква причина от тогава почвам да се притеснявам , да си мисля защо не мога да заспя , или се събуждам рано към 7/8;00 след това целия ден ми е уморено , да си мисля какво не ми е наред и да си въобразявам някакви работи.Някой имал ли е подобни изживявяния и как може да се справя с тях и кога може да отмине този стрес ?