PDA

View Full Version : Не съм сигурна какво ми е?



Unicorn005
08-02-2017, 17:49
Здравейте, от вчера имам болки в долната, дясна част на кръста. Болката е тъпа и не ме боли толкова, когато седя, но при ходене куцам... Усилва се вечер. Преди един месец и нещо отново имах подобен проблем с ... кръста (не знам дали е от него). Историята е следната: събудих се, след няколко минути получих ужасни болки в кръстната област, уплаших се много и с майка си отидох в "Пирогов". Казаха, че ми няма нищо, поне според хирурга. Отидох при личния за изследвания на урината, но нямах нито песъчинки, нито имаше наличие на кръв и не можеше да се говори за бъбречна криза. Откриха ми колит, но сегашната болка няма нищо общо с него. Не знам от какво е породена болката, но има някакъв проблем със сигурност. Не казвам на майка си, за да не я притеснявам и вече ме е срам да се оплаквам, и накрая да се окаже, че нищо ми няма. Нямам представа какво е, затова се надявам да ми помогнете!

Genasis
08-02-2017, 21:36
Мина ли през ренген?

IlianUSA2002
08-08-2017, 04:01
Не сам сигорна какво ми е


Нито пък ас

pandichka
08-09-2017, 21:01
За съжаление няма как да ти дадем диагноза при положение, че не сме медицински лица. Майка ти, би те разбрала и според мен тя иска два пъти повече от теб да си здрава и да се чувстваш добре, за това по-добре поговори с нея без да я плашиш и и кажи, че се нуждаеш от още един-два прегледа, защото имаш чувството, че нещо не е наред. Успех!

Problemniqt
08-09-2017, 21:05
Може да пробваш с някакви мазила. Специално на мен ми дейтват, но ако болката е много силна по-добре кажи на майка си и тя ще измисли най-доброто. :)

Necrologist
08-10-2017, 22:31
Ако си твърде слаба започни да се храниш по-здравословно.

Unicorn005
08-11-2017, 19:56
Благодаря за съветите! Казах на майка си, която го прие със смесени чувства. Записахме час за преглед, с който се надявам всичко да се уточни.

Unicorn005
08-11-2017, 19:58
Нито пък ас

Ъм... добре.