PDA

View Full Version : Две различни момичета..



tliaoial
08-02-2017, 23:18
Аз съм момче, почти 22 години.

И така имам един мой проблем, свързано с момичета..

Така ще започна с едното момиче, с нея преди 2 години началото случайно се виждахме, харесвах я, беше взела погледа ми. Докато не сближихме повече и бяхме станали гаджета.. по това време осъзнах, че бих направил всичко за нея, абсолютно всичко. Беше прекрасно, но накратко и после искаше да останем приятели, не приех, дърпах се, но го направих, защото вече я обичах много и исках само да е щастлива... И тогава след месеци бях си загубил надеждата за нея и исках да повярвам, че все още има нещо между нас..
Знаех, че обича мен като приятел, но аз отново се инатих и исках да ми даде шанс.. но се случи друго, вече е с друг. Така и не знаех какво да правя, плаках, тежеше ми голяма тъга, абсолютно трудно беше да мисля друго освен за нея.. по-скоро не можех да приема.
След няколко месеца, началото на тази година съм с друга, луда е по мен. Но за мен не бе същото когато бях с едното момиче. И така преди 2 месеца се разделих с другата, защото сърцето ми не ми позволява да бъда с нея. И едното момиче започна да ме пита дали съм добре и така.. отново се сближихме, но нищо повече.
Не съм и никога не съм спрял да имам чувства към нея, не исках да я усложня с моите тъпи чувства, но я признах 2-3 пъти.. Тя просто се отклони от темата.. Тя просто взе погледа ми от началото.. и този поглед не се забравя.
Моля за съвети, добре ли е да продължа да си давам надежди за едното момиче, или да опитам да върна другата, макар че не съм много сигурен за другата, понеже съм още лудо влюбен на едното момиче.. или направо нов живот, не знам вече..