PDA

View Full Version : Как да го накарам да ме забележи?



girlproblems_12
08-03-2017, 22:17
Здравейте! Много искам да накарам момчето което харесвам да ме забележи или да ми се усмихне знаете какво имам предвид....Той ме познава но не се движим в една и съща компания и не си говорим с него. Един път му писах дали съм му направила нещо че се държи така с мен а той ми отговори ,,Не'' Вече и приятелките ми знаят и всеки път ги карам да ходим където е и той...сякаш не мога без него?! Една вечер една от тях ме посъветва да му пиша отново аз бях много притеснена защото ме беше страх...да не си помисли нещо. Писах му а той взема че ме блокна! Тогава ми стана много кофти....направо си умирах от срам...сега е малко по-добре..когато излизаме приятелките ми ми казват че ме е гледал но какво от това?! Дайте ми съвет да го накарам някак си да ме заговори или нещо такова

shilder
08-04-2017, 08:29
Опитай се да го хванеш някъде насаме, за да поговорите. Попитай го защо те е блокнал и като се разбере, после няма голямо значение за какво ще говорите, просто се опитай да продължите разговора и да се сближите повече.

sladura89
08-04-2017, 18:56
Здравейте! Много искам да накарам момчето което харесвам да ме забележи или да ми се усмихне знаете какво имам предвид....Той ме познава но не се движим в една и съща компания и не си говорим с него. Един път му писах дали съм му направила нещо че се държи така с мен а той ми отговори ,,Не'' Вече и приятелките ми знаят и всеки път ги карам да ходим където е и той...сякаш не мога без него?! Една вечер една от тях ме посъветва да му пиша отново аз бях много притеснена защото ме беше страх...да не си помисли нещо. Писах му а той взема че ме блокна! Тогава ми стана много кофти....направо си умирах от срам...сега е малко по-добре..когато излизаме приятелките ми ми казват че ме е гледал но какво от това?! Дайте ми съвет да го накарам някак си да ме заговори или нещо такова

Ами не знам и мен така много момичета или ме блокират или ми забраняват приятелство без причина! Значи има шанс или да не те харесва, или да чака ти да го заговориш примерно! Може той да не смее да предприеме стъпка, но това че те е блокирал по-скоро ме кара да мисля, че гледа да те избягва и е възможно и да няма интерес, но все пак това ти сама трябва да го разбереш!

aisun654
08-05-2017, 09:51
А според мен тя не показва чувствата си. За да го накара той да я заговори трябва да показва че е заинтересована от него
Започни с нещо малко като например започвай да му казваш Здрасти или да му се усмихнеш когато го видиш тогава той започва да усеща какво се случва и ако и той има интерес тогава и той ще започне сам да те заговаря дори да е за 5 минути
Ако и той ти показва знаци започвай да флиртуваш с него но не така да изглеждаш лесна просто му намигай или нещо такова закачай се с него и така може да успееш да го спечелиш нищо че те е блокнал може да не е той може да си има приятелка или някой приятел да го е направил но ако имаш шанс го попитай защо те е блокирал

myri2788
08-05-2017, 13:05
Здравей не се притеснявай спокойно ако искаш съвет може да ми пишеш на лични и дами разкажеш по подробно за него какво ви разделя като характери и какво ви сближава какъв тип са компаниите в които излизате и така ...

Тодор
08-05-2017, 13:55
Каквото и да направиш авторке,не можеш да накараш някой да те обича!!!Това е!!Самия факт че те е блокирал след кратък отговор преди това е достатъчно красноречив!!!Ако искаш продължавай да се излагаш като му се молиш,а ако искаш си потърси някой който да те иска. Ти решаваш :)