PDA

View Full Version : Малък проблем



petqivanova3
08-04-2017, 13:15
Здравейте. Аз съм на 17 години.
Проблемът е следният:
По време на ФВС аз оставам в стаята и изяждам обяда на съучениците си. Просто съм адски гладна. Понякога съм се карала дори с майка си, когато ми каже да спра да се тъпча. Стигали сме до размяна на тежки обиди дори съм й посягала.
Чудя се как да спра да крада от обяда на съучениците си, за да не започнат да се съмняват, защото ще започнат да ми се смеят и да съдят....
Вече дори дънките ми се протриват, а трудно намирам мой размер....

Грозния
08-04-2017, 19:14
Не сте ли във ваканция сега?

toriposey
08-04-2017, 19:18
И аз това се чудя :D :D Сигурно говори попринцип :D Не знам какъв съвет да й дам и аз ям много, но въобще не ми личи :D Мда...

petqivanova3
08-04-2017, 22:24
Да,попринцип говоря. Просто храната не ми стига. Нито фитнеси ме вълнуват, нито диети.

muhatacece
08-05-2017, 01:56
А трябва

petqivanova3
08-05-2017, 08:07
97 кг съм, а не 200. Каква е тази дискриминация да му се не види ? Не мога да ям ли, бе?

ПyРкО ♠
08-05-2017, 08:42
Не е хубаво за теб самата, за здравето ти, къде я виждаш тази дискриминация?
Тук имаме едно от момчетата, което е в същото състояние @haritov, се пише. Сигурен съм, че дупето му е по голямо от твоето, той е скаран със спорта, а това не е хубаво, коя жена би искала мъжът й, да има по голям задник от нейния.

petqivanova3
08-05-2017, 11:40
И кво,не мога да ям ли?

myri2788
08-05-2017, 12:54
стига спокойно не е болка за умиране ако искаш съвет в по голямо съдържание можеш да ми пишеш на лични
така това е защото ако ядеш неща който са като вафли шоколад маргарин изкуствени салами чипс зрънчо солети и т.н това са доста високо калорични продукти а с ниско съдържание на енергия(въглехидрати )
ако тръгнеш да се граниш нормално смисъл и с протеини ,въглехидрати и повече зеленчуци и плодове няма да ти има нищо и няма да се тъпчеш и даже може и да свалиш килограми
аа и никой не ти казва да не ядеш и те съветвам като видиш коментара може да ми пишеш за да ти помогна с поголямо съдържание на информация

qkataa_123
08-07-2017, 12:14
Това че вземаш обяда на другите е навик който трябива да го премахнеш,според мене трябва по физическо да излизаш с другите навън а доколкото храната трябва да се въздържаш по някакъв начин или си вземай повече храна от вас

Сомбреро
08-07-2017, 14:12
Може просто да помолиш твои приятели за храна, ако си много гладна. Също може просто да си взимаш повече храна от вкъщи..
Най-добрият вариант е да се опиташ да се ограничаваш постепенно от ядене и след време ще ти е по-добре. И аз не съм фитнесманяк или профисионален диетолог, но не те съветвам да правиш строги диети, може просто да правиш това, което ти казах по-горе. :)

muhatacece
08-07-2017, 16:36
Абе хора да си говорим истината. Момичето е 97 кила, най-вероятно търпи подигравки и всякакви психически натоварвания, затова и набляга на храната и на тъпченето, но пък има и други занимания, в които да подтискаш тези мисли, като например да тренираш.

myri2788
08-07-2017, 19:50
Да може, но все пак трябва да се въздържаме от такива коментари ....
И все пак ако имаш приятел или пък си харесваш някого направи го за някого щом за себе си не можеш...
Пример: Аз съм момиче набор 01 и до миналата година февруари месец бях висока 160см и тежах 92кг и реших да се променя и заради себе си и заради момчето което харесвах и стана изтеглих си едно приложение на телефона за домашен фитнес и също така и за йога записах се и на народни танци почнах и 90 днената диета и автоматично за 4 месеца станах 65кг след това само тренирах и се захранвах един месец по късно бях 61 кг след това почна сезона на дините и стана така че беше много топло и то като е топло и то не ти се яде след това стана така че сутрин ядях плодове а обад следобед вечер ядях плодове нещо от сорта на 3 седмици тръгнах да ходя на плаж.... и като стана и по топло сутрин тръгнах по 15 минути да тичам и след тва да върва и да ги редувам понеже много исках да ходя на едно състезание и сгтана юли месец бях 58кг и бях висока 161см после нали август и септември се наложи да потренирам повече защото си бях направила контузия на крака и трябваше да го раздвижа и докато се усетя бях 55кг като нали абсулютно всичко си ям шоколад зеленчуци плодове месо картофи и така октомври месец вече разбрах че са тръгнали да ми се заформят плочки на корема и се амбицирах още повече и продължих да си правя обикновенните упражнения сутрин на гладно и вечер стана ноември и имах повече време и наблегнах на ученето и спорта декември месец вече имах вдигнато самочувствие стегнати крака и ръце с оформени плочки и през цялото време на моята голяма промяна не съм забелязала че едно 4 момчетат са се сваляли с мен и до днес когато примерно някое момче ми каже имаш яко дупе с яки гърди му благодаря за комплимента и си защитавам странието което съм положила сега вече съм висока 164см и тежа 52кг и се чувствам добре според мен и изглеждам добре това момче което харесвах още в началото ме забеляза и станахме гаджета и до днес сме си заедно вече 6 месеца. дано съм ти помогнала недей да се притесняваш пожелаеш ли го ти никой не може да ти попречи успех