PDA

View Full Version : Трябва ли аз първа да го заговоря или той?



aisun654
08-06-2017, 07:54
Здравейте! Не знам дали пиша в правилния форум но другите не пасваха за темата ми
Имам проблем с едно момче....Харесвам го но не съм сигурна дали и той ме харесва,приятелките ми ми казват че ме е гледал но за мен това не е голям знак...проблема е че не се водим заедно той ходи с момчета и едни момичета които не ги харесвам особено а аз с моите приятелки
Един път му писах в фб но писането но беше много дълго попитах го какво прави как е и това беше..ние с него може да се каже че се познаваме учеше в моето даскало но се премести. Опитвам се да му казвам здрасти или да му се усмихвам но не знам как ще реагира и затова нищо не правя
Моля ви помогнете давайте съвети какво да правя за да му привлека вниманието
Благодаря предварително :D

myri2788
08-06-2017, 09:01
Не съм спец в тия работи аз самата също търся помощ но ти казваш че не излизаш с него а ми как да кажа тръгни да се побутваш в неговата компания колкото и да не са ти приятни тези момичета...
А и другото недей да му пишеш в фб всеки ден първо излезте за едно поне 3 часа след два дни примерно може пак нещо така да излезеш с тях/него след това примерно да му пишеш само кп
Опитвай се постоянно да говорите двамата и да имате общи теми на разговор като излезете разбери какво харесва и се позаинтересувай от това за да може да говорите един вид да покажеш на хората около вас че са излишни а и той самия да тръгне да го разбира и тръгнете да излизате по честичко и той сам ще ти пише примерно като се разделяте може да му даваш една хубава прегрътка с любов не такав че да му се навираш и на него да му е неконфортно а трябва да съчетаваш това да си загрижена и в същото време да си недостъпна да пускаш по някой поглед такъв да гледаш надолу в земята и към него мисля че схвана за какво ти говоря после примерно там след месец кат захладнеее кажи че ти е хладно помоли го да те изпраща до вас но ако откаже го приеми добре и му кажи е съжелявам че те помолих повече няма да ти предлагам така че да го човръкне от вътре и ако в момента той е нещо от сорта на 14 15 години няма как да не ти обърне внимание понеже хурмоните им бая бушуват и като видят индивит с гърди и дупе точат лиги
Дано да съм помогнала.... Успех!!!!