PDA

View Full Version : На море с родители - ужас или не?!?



TainaMaina01
08-08-2017, 15:26
Еми кво да ви кажа хора.... не знам.Сега съм на море с наще и е ужас.Не, че се е случило нещо лошо или гадно, а просто ми е някво тъпо.Супер скучно ми е...Даже и на плаж не ми се ходи с тях, ама ходя кво да правя.
Минали години съм срещал някой от станцията, с който да си поприказвам и евентуално заедно да отидем на плажа, а пък сега...НИЩО...За пръв път ми се случва да ми е толкова тъпо и скучно на морето.
Седя си в стаята и скучая.Вечерта се разхождаме наоколо и тва е.Като си представя, че още 4 дена трябва да изтрая това направо полудявам.Добре, че е тоя лаптоп, че да минава по-бързо времето.
Не знам какво очаквам да ми отговорите, ама...Явно направих темата просто, за да се оплача.
Айде лек ден, вечер или квото е там...

Indistinct
08-08-2017, 20:07
Ако излезеш от стаята, може и да не ти е толкова тъпо.

inewton
08-08-2017, 20:47
Ако излезеш от стаята, може и да не ти е толкова тъпо.

Ако не ходи с техните на море също. :D

Problemniqt
08-08-2017, 22:21
Да си на море с родителите си не е толкова лошо. Специално на мен ми е приятно да съм с нашите на море. Не отричам, че с приятели не е по-забавно, но просто не го приемай толкова зле.. Какво по-различно щеше да правиш с приятели освен може би баровете и разходките до Слънчев бряг :D

Грозния
08-08-2017, 22:32
Сега съм на море с наще и е ужас. ...просто ми е някво тъпо.Супер скучно ми е...Даже и на плаж не ми се ходи с тях, ама ходя кво да правя.Какво щеше да правиш, ако беше на море, но не с вашите?

bijou
08-21-2017, 12:39
Да ти имам проблемите..

mishetopetrova
08-31-2017, 07:24
Аз ходих с нашите и си изкарах много добре. Ходихме по разходки и заведения, не мога да се оплача.

iFakesmile
09-03-2017, 00:36
Че какво толкова зле има? Ако вашите не са от типа ужасни родителите, които през цялото време мрънкат и обсъждат хората, защщо не? Даже би трябвало да ти е приятно! Макар, че сигурно вече си се прибрал, добра идея щеше да бъде, ако си намериш някой приятел/ка.