PDA

View Full Version : Била объркана?



Onemanstanding
08-09-2017, 12:16
От пет месеца се познавам с едно момиче, имаме супер много общи неща и не ми се е случвало с никоя друга, обаче до миналия месец, само като приятели сме си говорили и така. Пишем или се чуваме всеки ден, живее в друг град на 150 километра.

Миналия месец ми пише една вечер "Искам да си тук с мен и знаш ли държна на теб супер много и ти искъм добро, нещо от тоя сорт. След няколко дена се виждаме прегръдки, къделичкания, ми дава 2 бързи целувки, ме прегръща, спим заедно на плажа един до друг, с една огромна усмивка прес целия ден. Вечерта ми казва - Не искъм да те нарания, искам те като приятел. Обаче ако е вярно въобще нямаше да ми да те дая прегръщам, подмятам на ляво на дясно и да я гъделичкам, и нямаше въобще да ме целуне щеше да отбягне.

На другия ден била заедна не могла да излезе /лъжа, защото излиза, че била в тях/ после отива на море от 16-сти до този петък. Бях ме се разбрали в събота или неделя да се видим, или тези дни, обаче била заеда или поне тъка казва.

Неделя вечерта ми писва и я блокирам с whatsap, и си правя сметка, ако не ми се обади до 3 дни значи само приятели. Понеделник виждам, че ме е блокирала, следобед ме отблокира. Вечерта в 10 ми звани на единия телефон, аз отказвам разговора, после още веднъж звани, аз оставам да звъни, после звъни на другия телефон. В 11 я отблокирвам и пиша -

Какво става? - Аз
Защо ме блокира, нищо не съм ти направила. Искам ти добро и ми липсваш. - Тя
Приятелите не си пищат такива неща. - Аз
Въздишащи личица. - Тя
Не ме бъзикай, тъка не е приятно. - Аз
Не се бъзикам, какво съм ти направила? - Тя
Никога не съм имал прителка, която ми е казавала това /приятелка нормална без ебание/, че държи на мен и иска да съм добре. - Аз
Е как тъка, не е възможно, аз държа на теб и незнам. - Тя
Приятелите на правят тъква не казват тези, неща не се прегръщат, на мен само приятели ме устроиваше обаче като започнеш искъм да те видя отново държа на теб, ела да преспиш в нас /да преспия в тях??????/ - Аз
Но чакай, ти на мен държиш ли? Аз държа на теб. - тя
Аз тъка не мога откачъм, не спя нощем, всеки ден мисля за теб е се недържах на теб нямаше пак да се видим. - Аз
Значи по добре да не се виждаме? Тогава няма да се виждаме повече. - Тя
Ти искаш ли да ме видиш? - Аз
Да искъм е по хубаво на живо да си говорим. - Тя
Утре свободна ли си? - Аз
Не, немога можеби четвъртък.- Тя
В четвъртък имам работа, не мога, обаче, аз, че ти.. - Аз
Ти чувстваш ли се объркан? Така ли се чувстваш? - Тя
Не, чувствам, че ти си объркана и се обърквам и аз. - АЗ
Да, малко се чувствам така. - Тя
Ти ми говориш приятели, обаче се държиш не като приятел, а по дриг начин. - Аз
Не мога да разбера, защо ме блокира?- Тя
От 5 месеца всеки ден се чуваме, пишем си или се виждаме, обаче от онзи ден на плажа ти искам още повече. - Аз
Времето лети.- Тя
Аз тъка не мога или сме приятели, или сме повече от приятели, ти защо си объркана? - Аз
Значи аз съм винова, карам те да страдаж и аз не знам. - Тя
Какво не знаеш, аз не искам пак да се влюбия и после да страдам. - Аз
Значи ме блокира, защото сърцето ти е на пърченца и искъш да ме забравиш? - Тя
Не, защото главата ми е една каша, нощно време се сбуждам и мисля за теб, че те искъм и искъм да те прегърна. - Аз
Но влябвай се, не влюбвай се - /не разбрах дали ми прави забележка или друго/ - Тя
Ти даваш знаци объркващи, държиш се тъка, говориш друго. - Аз
По добре да не знаеш.. - Тя
Какво да не знам? - Аз
Ще се подграваш после. - Тя
Кажи ми. - Аз
След като ми блокира, се питах защо ме блокира, защо правиш тъка, мъчно ми беше, липсваше ми после се разплаках./ Един ден без да ме чуе плаче????/ - Тя
Аз пък бях ядосан.- Аз
И тъка в Понеделник свършва чата.
Вчера
Обадих ти се, защото ми липсваше, не знам и аз какво ми става.- Тя
Ти харесваш ли ме? Сексуално? -Аз
Не, чувствам се объркана, нека говорим като се видим е по добре. Ще разбереш когато се видим. - Тя


Работата е там, че тъка не съм се чувстал от първата ми любов, онази тръпка, проблема, че тъка се ме държи в шах, не знам какво да правя. Проблем с жените/ момичетата нямам те ми се набутват, и Тя ми е казвала, че съм страхотен, обаче не знам и аз, много ми харесва, хубава е обаче сравнение с предишните с които съм бил е в края на редицата по красота, харесва ми характер държание, може би защото е 17 години, а аз съм 24, не знам.

Дайте акъл и се извинявам за правописа.

Indistinct
08-09-2017, 12:30
Такъв правопис от 24- годишен? Докато го четях помислих, че сте на една възраст. Може да не те харесва като нещо повече, а просто да й е било приятно да се гушка.

Onemanstanding
08-09-2017, 12:42
Гушкане + Гушкане + Гушкане равно на ебване, викаш да стоя мирно и да изчакам?

Indistinct
08-09-2017, 13:04
Не. Казвам, че и тя не знае какво иска, но е малко вероятно да е точно връзка.

Onemanstanding
08-09-2017, 13:29
Тогава по-добре да не си губия времето, да си праскам, която мога и ако е писано нещо ще стане, а?

Indistinct
08-09-2017, 14:03
Засега опраскай един речник.

Onemanstanding
08-09-2017, 14:09
Засега опраскай един речник. Напред си, Baby. Super Moderator Мега фен
Браво, Baby.

muhatacece
08-09-2017, 14:30
Братле, не се занимавай с детски драмички .. Вече си достатъчно голям и не мисля, че ти се занимава с глупости. Като излезете, поговорете нормално и ако има чувства към теб, направете нещо по въпроса.

ПyРкО ♠
08-09-2017, 14:32
https://media.giphy.com/media/ibqA7NZGcXG3S/giphy.gif