PDA

View Full Version : тва новото поколение нищо не разбирате



haritov
08-10-2017, 18:37
среден пръст за вас

LoadRunner
08-10-2017, 20:12
такива са прости и необразовани
много неприятни, то или анелия им е в главата или криско или селфи на плажа или до някоя чужда кола

haritov
08-10-2017, 20:27
и 90% са малки курвички дето на 16 са минали половината махала

LoadRunner
08-10-2017, 20:35
да но те са такива заради тяхното общество, т.е. според тях това се котира
и ся гледам вдигнали учителските заплати, аз викам да им вдигнат и правомощията
да си учител в момента е ужасно, като ти излезе някво татуирано наркоманче и ти говори на въпреки пред целия клас и го санкционираш най-много да ядеш бой
а преди си спомням че едно нерегламентирано отсъствие си беше направо ебаси белята и не се допускаше току така
а тия сега от кафето решават че ще идат на някой час ей така да не е без хич
ама те и по улиците са така, безцеремонни и невъзпитани, само за бой са тия малки прости кретенчета

LoadRunner
08-10-2017, 20:44
http://prikachi.com/images/674/8745674W.jpg
това се котира
ама не знам защо

Грозния
08-10-2017, 20:56
http://prikachi.com/images/674/8745674W.jpg
това се котира
ама не знам защоТрънчо това снимка от рожденния ти ден ли е :D?
А единствената "дама" за теб ли беше или беше обща за всички :razz: ?

LoadRunner
08-10-2017, 21:08
независимо кво ти е впечатлението
аз такива агресивни и такива демонстративно изглеждащи хора не харесвам

Грозния
08-10-2017, 21:15
независимо кво ти е впечатлението
аз такива агресивни и такива демонстративно изглеждащи хора не харесвамЗначи не харесваш и себе си.
Аз това отдавна го подозирах, но не влизаш ли в противоречие със собственото ти "аз"?

haritov
08-10-2017, 21:17
грозен

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20663650_111291309520472_6073667312930394997_n.jpg ?oh=df4bc502955104a53fd3c861180db9cf&oe=5A246172

AnarchyBoy
08-11-2017, 07:06
да но те са такива заради тяхното общество, т.е. според тях това се котира
и ся гледам вдигнали учителските заплати, аз викам да им вдигнат и правомощията
да си учител в момента е ужасно, като ти излезе някво татуирано наркоманче и ти говори на въпреки пред целия клас и го санкционираш най-много да ядеш бой
а преди си спомням че едно нерегламентирано отсъствие си беше направо ебаси белята и не се допускаше току така
а тия сега от кафето решават че ще идат на някой час ей така да не е без хич
ама те и по улиците са така, безцеремонни и невъзпитани, само за бой са тия малки прости кретенчета

Спомням си по мое време.. Понеже едно отсъствие нерегламентирано верно беше биг дийл... как бягахме целия клас.. щото тогава нямаше какво да направят.. ;д
А ся най-безцеремонно си излизат от часовете и не им дреме..

haritov
08-11-2017, 08:09
да се нарежда в редица аз ще ги чакам с лопатата

само цапна някой извикам следващия и него с лопатата по главата

ةتشضل انزفث
08-11-2017, 08:09
To i az v staroto daskalo ei taka si izlizah ot 4asovete :D :D i sam psuval i uchiteli ( znam che ne e pravilno , no taq godina se ulqh napravo ) sega se premestih v novo uchilishte i tam dano ne se naloji da se pravq na primeren :D

NomNomNom
08-11-2017, 11:26
Гледам, че за отсъствия говорите, според мен училището е безсмислено да се посещава 5 дни в седмицата, мн жалко че самостоятелната форма на обучение не е разпространена

ةتشضل انزفث
08-11-2017, 13:35
Гледам, че за отсъствия говорите, според мен училището е безсмислено да се посещава 5 дни в седмицата, мн жалко че самостоятелната форма на обучение не е разпространена

+1

haritov
08-11-2017, 14:37
то пък на едни неща ги учат...

Грозния
08-13-2017, 10:58
според мен училището е безсмислено да се посещава 5 дни в седмицата:shock:
А какво е смислено?

жалко че самостоятелната форма на обучение не е разпространенаВ такава форма на обучение са само мързеливи и пропаднали хора, които нямат елементарни навици за ред, дисциплина и отговорност, ако още не си се сетила :? !
За тях по-късно и ходенето на работа 5 дни в седмицата е безсмислено и си остават боклуци!

golemiq_korab_minava
08-15-2017, 10:24
среден пръст за вас

Може ли да промениш някой? Възможно ли е? По единично..

mlakniwe
08-16-2017, 15:31
Кое е новото поколение? Родените след 1989 ли?

haritov
08-16-2017, 18:43
Кое е новото поколение? Родените след 1989 ли?

след 86та

LoadRunner
08-16-2017, 18:49
след 86та

напротив, аз за шитаво ново поколение визирам тия след 00'

DieselBlood
08-21-2017, 03:44
По-скоро тези след 95. До това време имаше някаква надежда. От 96 нататък масово са си ебали мамата.

haritov
08-21-2017, 05:58
аде да видим положението във световен мащаб

бежанци алах акбари педали
деца на педали

цигани бият българи и тн

да не обвиняваме децата след набор 95 ако може

Zlennox
08-21-2017, 08:08
И какъв извод направихте от тая цялата работа? Всички преди 'milennial' поколението са свестни, нямало войни, нямало простащина, нямало побоища, вички учили, интелигенция навсякъде... всичко розово никви проблеми братче. Добрите стари времена...

Ама колко отегчително звучи а?

Винаги си е имало пропадняци, боклуци, селяндури и други помии както и културната/интелигентна част от обществото. Така ще е и за напред. Новите поколения наследяват боклущината на старите... Единственото което се променя е модата на простотията и под каква форма се изразява. Масата общество са тъпанари, където и да си и в която и ще да е ера... Тва ако не си го разбрал няма кво да плюеш новото поколение.

haritov
08-21-2017, 08:54
И какъв извод направихте от тая цялата работа? Всички преди 'milennial' поколението са свестни, нямало войни, нямало простащина, нямало побоища, вички учили, интелигенция навсякъде... всичко розово никви проблеми братче. Добрите стари времена...

Ама колко отегчително звучи а?

Винаги си е имало пропадняци, боклуци, селяндури и други помии както и културната/интелигентна част от обществото. Така ще е и за напред. Новите поколения наследяват боклущината на старите... Единственото което се променя е модата на простотията и под каква форма се изразява. Масата общество са тъпанари, където и да си и в която и ще да е ера... Тва ако не си го разбрал няма кво да плюеш новото поколение.

идиот недочел

YoungBloodZ
08-21-2017, 08:56
И какъв извод направихте от тая цялата работа? Всички преди 'milennial' поколението са свестни, нямало войни, нямало простащина, нямало побоища, вички учили, интелигенция навсякъде... всичко розово никви проблеми братче. Добрите стари времена...

Ама колко отегчително звучи а?

Винаги си е имало пропадняци, боклуци, селяндури и други помии както и културната/интелигентна част от обществото. Така ще е и за напред. Новите поколения наследяват боклущината на старите... Единственото което се променя е модата на простотията и под каква форма се изразява. Масата общество са тъпанари, където и да си и в която и ще да е ера... Тва ако не си го разбрал няма кво да плюеш новото поколение.

Глупости. Сравнявай с преди 20-30 години и ще видиш, че тогава е имало много по-малко боклуци, отколкото сега.

LoadRunner
08-21-2017, 09:41
Глупости. Сравнявай с преди 20-30 години и ще видиш, че тогава е имало много по-малко боклуци, отколкото сега.

Не много по-малко а са били сведени до минимум които съответно са били наказвани ефективно от обществото и закона.
Преди когато някой чичко ти опъне ухото щото вдигаш шум пред блока с топката от 2 до 4 те водят при майка ти и те наказват, и ти слушаш и изпълняваш щото знаеш че ще има сериозни последствия за бъдещето ти в социален и финансов план, никой не се е занимавал с "разбойници" и психари, никой не ги е взимал на работа, нямало е отсъствия от училище, имало е намаляне на поведението, обществото те отхвърля.
Сега тоя чичко ако направи забележка може някой малолетен боклук да го заколи пред блока, и всеки ще каже "нищо не видях" а боклука ще измисли някоя фантастина история как чичото го е гонил с мачете и ще го пишат самоотбрана, моралната гледна точка, обществения ред и спокойствие не са важни и не са фактор отдавна, важно е колко свидетели от ромски произход ще купиш.

Zlennox
08-21-2017, 10:23
Не съм казал че няма боклуци та и че не са се умножили. Това което казвам е че боклущината нe е ексклузивна само към новото поколение. Дефиниции на боклук има много; различни примери пак много. Както казах да си идиот е мода, и си има трендове.

Преди 20-30 години имаше остатъчната боклущината на комунизма, ощетено поколение на промити идиоти гледащи света през розовите стъкла на едни "утопични" очила. Роби. Тази ваща регресивна носталгия е болезнена чак. По време на 20-ти век повече хора са загинали в резултат на комунизма, отколкото от убийства (58 милиона) и геноцид (30 милиона), събрани заедно. Комбинираните смъртни случаи от Първата световна война (37 милиона) и Втората световна война (66 милиона) надвишават общия брой на комунизъм само с 9 милиона. Но за разлика новото поколение са първата генерация която да бъде по-зле икономически от предшествениците си, и то заради боклукчарската политика на предишните поколения. А с това идват и други форми на социално поведение.

Харитов като са го напънали толкова новото поколение да се хваща в социалната политика и да мисли полици и начини как да увеличава ретенцията на деца в училище. По-скоро има повече надежда в прогресивно мислещо младо поколение от колкото носталгийте за някво отминало време на чичковци с примитивен племенен манталитет. Колкото до дърпането на уши и т.н., този наказателен подход отдавна е доказан като не ефективен.

bijou
08-21-2017, 10:44
след 86та

Тамън и аз щях да изкажа мнение и гледам, че и аз явно съм в тази група... :D

Но според мен най-шантавите наистина са тия след 00', като главиния виновник за тяхното състояние е медията, защото brainwash-ва ужасно много.
Като се замисли човек, децата на са виновни, просто израстват в шибано време и за тях това е 'нормалното'.
Някои родители бих ги виняла, но повечето си нямат и на идея какви простотии правят децата им извън дома..

haritov
08-21-2017, 11:48
Тамън и аз щях да изкажа мнение и гледам, че и аз явно съм в тази група... :D

Но според мен най-шантавите наистина са тия след 00', като главиния виновник за тяхното състояние е медията, защото brainwash-ва ужасно много.
Като се замисли човек, децата на са виновни, просто израстват в шибано време и за тях това е 'нормалното'.
Някои родители бих ги виняла, но повечето си нямат и на идея какви простотии правят децата им извън дома..

това че всяко стадо си има черна овца е вярно

но говоря за ситуацията в момента при това във световен мащаб

виж как има терористи убийци бежанци психари

педали с деца и баби на70г които се пекат голи с децата си на плажа

искам да кажа че тия от набор 86 до набор 93 (от там нагоре не са фактор за момента)сега трябва да се намесят да покажат по някакъв начин че не са съгласни с това
а има едно тъпо мълчане и ''солидарност'' щото сме много възпитани и възвишени а всъщност единственото което правим е да бездействаме пред звяр който не спи и не си губи времето

MAPATOHKOBKA
08-21-2017, 11:55
какво се оплакваш пък ти, блудни баще, ти си бил сещия

haritov
08-21-2017, 11:58
какво се оплакваш пък ти, блудни баще, ти си бил сещия

аз съм се родил пълнолетен и полово развит

пп
блудна дъще с тва ходене в чужбина забрави българския вече

MAPATOHKOBKA
08-21-2017, 12:00
ква чужбина, аз съм българче обичам наще планини зелени

haritov
08-21-2017, 12:02
ква чужбина, аз съм българче обичам наще планини зелени

аз пък бих шута на патриотизма

MAPATOHKOBKA
08-21-2017, 12:07
дека си съга?

haritov
08-21-2017, 12:12
дека си съга?

у нас
чудя се как да използвам рязкото повишение на месечния ми доход и парите от продаденото оръжие

че и още имам да продавам

MAPATOHKOBKA
08-21-2017, 12:17
аз съм на работа и представи си колко ми е скуно че чак за форума се сетих хахха

haritov
08-21-2017, 12:18
аз съм на работа и представи си колко ми е скуно че чак за форума се сетих хахха

представих че и за това което правиш в момента ти плащат

MAPATOHKOBKA
08-21-2017, 12:28
хахааааааааааааааааааааа да :)