PDA

View Full Version : Майками не ми дава да си боядисам косата



Sirius/Black3
08-11-2017, 06:36
От известно време искам да си боядисам косата в синьо с тюркоазено омбре, но не намирах трайна боя. Онзи ден открих тонер за коса, който е траен. развалнувах се много. Но когато казах на майка си, тя ми каза, че няма да ми позволи да си боядисам косата с нещо трайно. Вече не знам как рсзсъждава майка ми. Защото миналата година, когато поисках да си обръсна косата, тя веднага ме заведе в салона на една позната и тази позната ме обръсна от ляво, а сега не ми дава да се боядисам. Оправдава се, че не иска да ходя на училище със синя коса.
Идеи как да я убедя? Тя е доста твърдоглава шуменка.

blackangel_236
08-12-2017, 22:19
Нормално, защото в нашата страна не е никак нормално да видиш човек с розова, зелена или синя коса. И аз искам да се боядисам в бледо розово като Алекс Дорейм, но и на мен не ми дават. Няма начин да я убедиш да си направиш такова омбре, според мен.

Necrologist
08-12-2017, 22:51
Ех, колко трагично, наистина.
Не мога да ги разбера тези хора, защо не е нормално да виждаш човек с розова, зелена или синя коса? Според мен е напълно нормално, напълно естествени цветове за една коса. Зелено. Като тревата. Като гората. Неописуемо красиво, наистина.
о, ново поколение, моля те, стегни се.

Ellinor
08-13-2017, 08:34
Не мога да приема да виждам в училище МОМЧЕТА с червени, изсветлени коси, с оскубани вежди, с тесни дънки, а на мен да не ми дават. Направи си кичури с тебешири, в На тъмно ги продават. В опаковка на пудра са и просто си пъхаш кичур между капачките и дърпаш надолу

Necrologist
08-13-2017, 10:25
Не мога да приема да виждам в училище МОМЧЕТА с червени, изсветлени коси, с оскубани вежди, с тесни дънки, а на мен да не ми дават.
След някоя друга година ще си четеш изказванията и ще се чувстваш неудобно. "Как може да съм писала такива глупости.", или нещо от сорта.
Е, другия вариант ще е нищо да не се е променило. Но пък мама и тате ще те обичат винаги.

Ellinor
08-13-2017, 10:42
Не съм с оскубани вежди и не искам, да не си помислиш нещо. Но виждам, че на момчета им позволяват повече. Баща ми дори временни кичури не ми дава. Защо момчетата да приличат повече на момичета от мен.

Necrologist
08-13-2017, 11:36
Не съм с оскубани вежди и не искам, да не си помислиш нещо. Но виждам, че на момчета им позволяват повече. Баща ми дори временни кичури не ми дава. Защо момчетата да приличат повече на момичета от мен.

Добре.

Mary_Jane_69
09-03-2017, 23:32
Аз пък не разбирам всичките ходещи приказни понита и нео-гейтаци, които искат да се откроят, а всъщност се сливат с тълпата.

zara04
09-29-2017, 22:46
Ти трябва да намериш начин да я убедиш , но не ми се вярва , че ще има такъв , така че трябва да се примириш докато станеш пълнолетна . А пък и боята ти вреди на косата . Не ти трябва да я увреждаш , защото после трудно ще се оправи .

divergent
09-30-2017, 19:55
И аз точно тюркоазено искам и мама не ми даваше. Ама фризьорката ми дава и следващата седмица ще ме прави.
Затова не питай майка си, а фризьорката.

tori
10-01-2017, 07:30
На мен пък баща ми не ми даваше. :ддд Един ден ме откри с червена боя по косата, мрънка една седмица, на следващата като я боядисах пак и стана 5 пъти по-хубав цвят, я хареса, и сега се е случвало и той да ме боядисва. :дддд

Mary_Jane_69
10-25-2017, 04:42
Това пък не говори добре