PDA

View Full Version : Хора моля помогнете как да го кажа



myri2788
08-12-2017, 14:50
Бях пуснала една статия не получих много отдзиви пускам за втори път наистина ще се надявам да ми помогнете


Здравейте хора искам да споделя с вас нещо за момчето което харесвам...
Познавам го от 3 година от както съм във новото училище още от както го видях знаех че той е добър и ще станем приятели пък кой знае и нещо повече....
И ето през тази учебна година която вече приключи станахме приятели после най-добри приятели буквално докато бяхме на училище бяхме постоянно заедно стояхме на един чин постоянно си говорихме и ни се караха постоянно ми се усмихваше краката ни се докосваха после си направихме и групичка и всичко стана повече от прекрасно докато всякаш нещо в мен не трепна и исках постоянно да сме заедно да излизаме да ме прегърне да ме целуне и всичко от този род и сега през ваканцията той на два пъти замина за друг град но докато си беше тук пак излизахме всеки ден нещо от сорта на едно 7-8 часа и постоянно си говорим не е като да кажете че си мълчим ами нали а той принципно се води малко по затворени да
Докато беше тук аз отидох на екскурзия докато бях там си писахме после във същият ден като се прибрах го питах дали му се излиза и той първоначално ми отказа но секунди по-късно се съгласи и си излязохме после трябваше да си хвана автобуса и той ме изпрати с прегрътка след това пак излизохме и аз пак трябваше да зами на една приятелка на гости само че в друг град и там бях нещо от сорта на 4дни и той ми пишеше и накрая единия ден като се събудих той ми писа и аз му отговорих и в продължителност от двачаса и нещо си писахме но той ми писа че иска нещо от мен и то е да ме (пипне-обарне) аз казах че ще си помисля разбира се с подтекста че ще забрави и после ще се смеем обаче като се върнах и нещо беше станало и в полунощ му писах бах много растроена заради друго момче и той ме успокоява каза че аз съм важна част от живота му че никога няма да ме предаде и съответно на мен не ми беше обаче той явно се притесни и на сутринта като видях какво мие писал направо се разсчувствах след това единия ден му казах че ми се ходи на кино дали иска да дойде с мен той се съгласи той избра филма и отидохме и така хванахме филма в последната минута и повреме на филма той се обърна нещо да ми каже и аз сеобърнах да го чуя и за малко щяхме да се целунем между нас имаше точно два санта разстояние след това не ми се прибираше и той ме покани у тях оотидохме и то ме пита дали съм обмисла неговата молба и дърпах се там нещо вече не си спомням и му разреших и той беше много щастлив от факта и ме пипна някъде около 13 пъти или нещо такова и след това той на следващия ден трябваше да замине за този град който споменах по горе и от както е там вече цял месец и половина той ми пише сутрин обед вечер говорим по едно 4 часа по телефона а и да вметна още нещо и двамата взаимно се сънуваме почети всяка нощ ....... еми да не знам какво е това хората с идеи могат да споделят

Това е стара статия (тоест първата)

Това е втората молба за помощ
наистина когато сме заедно или когато си мисля за него искам буквално да ме целуне направо си го представям вече обаче това за да стане трябва да го питам по някакъв начин според вас как да го питам.... аз мислех да е нещо от сорта на ,,Имаш ли някакви симпатии към мен "

ПОМОЩ,ПОМОЩ........

bijou
08-18-2017, 11:45
Абе.. прекалено ясно е, че и двамата се харесвате. Просто гледай другия път да не му се даваш толкова лесно за 'барането', все пак не трябва да се губи интереса.
Просто следващия път като се видите, го целуни и може би му сподели как се чувстваш.
Единственият ми съвет само е, да внимаваш да не харесва само заради единия секс, който иска да прави с теб.

sp0rt666
08-30-2017, 00:22
Глупачета ;дд

Извинявай на колко сте? 9-ти клас?

Обаче и ти не знаеш какво искаш още от малка, разстроена от друго момче и той те е утешавал.. брей... Ако го харесваш му го кажи или го накарай да се чувства така,че той да ти го каже първи.. смисъл да пускаш недомлъвки, комплименти, с цел той да хлътне повече по-теб.. и да ти признае че те харесва и да стане квото стане.. ;)

Написах това, щото за вас момичетата е в повечето случаи е срамно Първи да кажете,че харесваш някого или,че изпитваш нещо към някого.. ;)