PDA

View Full Version : Общежитие СУ



wowoeo
08-20-2017, 08:49
Здравейте!Имам странен въпрос,но бих искал отговор.Ако съм класиран за общежитие в СУ ,ама не живея в него какво става?Идеята ми е да си плащам за стаята и т.п но фактически да живея на друго място.Могат ли да ме хванат и ако го направят какво става тогава?Четох в интернет правилника,но за този въпрос нищо не открих.

jghgh
08-20-2017, 13:30
мисля че няма да имаш проблем щом си плащаш наема. хубаво е да кажеш на домакинката че по-рядко ще те има в стаята, но да ти я пазят и че си е твоя

виж, ако не си вътре често обаче, по-скоро би имало проблем със съквартирантите ти, щото масата селяци биха ти използвали леглото, да си канят техни приятели и т.н., ако често и редовно отсъстваш.


всъщност ти защо искаш да я правиш тази схема? хем наем да плащаш за общак, хем на др. място да живееш? о.0

nexttt
08-20-2017, 14:09
Стига да си платиш наема,няма да е проблем.. много хора процедират по този начин
никой няма да тръгне да проверява ти къде живееш и дали ходиш в стаята

bijou
08-20-2017, 19:44
Биха те изгонили, ако не го плащаш.
От чисто любопитство наистина, защо ти е да го правиш това?? о.О

nexttt
08-24-2017, 20:38
Биха те изгонили, ако не го плащаш.
От чисто любопитство наистина, защо ти е да го правиш това?? о.О

даже няма да го изгонят,ако не го плаща..
за една година,ходих да плащам два пъти само и никой нищо не казва.. накрая няма как да се изнесеш,без да си минал през касите,така че,не им е проблем

wowoeo
09-01-2017, 10:16
Здравейте! Много ви благодаря за отговори. Предпочитам да не казвам личните ми причини,но се радвам,че поне намерих решение на проблемите си.

prosto_chovek
09-01-2017, 21:36
Плащаш наем и консумативи и стаята стои празна. Това е.