PDA

View Full Version : Приятелят на момчето което харесвам,ме целуна



metallica1810
08-20-2017, 10:27
Добър ден! Наскоро разбрах че един приятел на момчето което харесвам, говори против него. Аз естествено се скарах с този човек който го обсъжда и казах на момчето което харесвам. Той ми каза да не се занимавам с него но после разбрах че той продължава да го обижда и да говори глупости и за мен. Реших да се сдобрим за да поговоря с него като човек и да се опитам да оправя нещата между двамата, защото по-рано бяха големи приятели. Но не всичко вървеше по план. Той ме заведе в една зала в която нямаше никой и започва да ме прегръща и да ме целува. Аз естествено се дърпах но той не спираше. Най-накрая успях да си тръгна но след това ми беше много гадно. В момента съм объркана и не знам дали да кажа на момчето което харесвам какво се случи. Не знам дали ще се ядоса че пак съм се занимавала с него без да знае, или ще ме защити и ще станат драми. Ако може някакъв съвет защото вече ще се побъркам.

bijou
08-21-2017, 11:14
Вземи му кажи. После поне, няма как да ти се разсърди, че си го пазила в тайна. Плюс това е станало против волята ти, така че няма как да ти се ядоса?

RapExotic
08-24-2017, 19:28
Много ми е интересно как ще целунеш някой, без той да го иска, повече от веднъж.

metallica1810
08-25-2017, 18:55
Ами той ме беше хванал и колкото и да се дърпах не успявах да се измъкна ;) пък и той не ме е питал дали искам или не

bani_bani
08-27-2017, 19:15
''Момчето което харесвам'' Гаджета ли сте или просто го харесваш ? Ако все още няма нищо между вас - можеш да правиш каквото поискаш , но ако сте гаджета е добре да се съобразиш с неговото желание да нямаш контакт с другия ..
А възможно ли е да го обижда и да говори зле за него защото харесва теб ? На мен на там ми бият нещата.. ?!

sp0rt666
08-30-2017, 00:48
Батко батко, като бях на тяхната възраст още играехме на Криеница в махалата :D, тя ся на 12 и половина година и почнала: " момчето което харесвам"..

Обаче това със схемата,че те е завел в празна стая и е започнал да те целува и да прегръща, а ти си искала да се дръпнеш.. :D как го измисли мила? ей от малки ставате за сценаристи на desney chanell

influ3nc3
08-30-2017, 02:04
Батко батко, като бях на тяхната възраст още играехме на Криеница в махалата :D, тя ся на 12 и половина година и почнала: " момчето което харесвам"..

Обаче това със схемата,че те е завел в празна стая и е започнал да те целува и да прегръща, а ти си искала да се дръпнеш.. :D как го измисли мила? ей от малки ставате за сценаристи на desney chanell

Добре казано. :Д Интересно ми е, че има хора, които се връзват на "metallica1810" и пишат такива неща. :Д

sp0rt666
08-30-2017, 21:14
То някой от темите се пишат от напълно забили тролове или от хора с нисък брой мозъчни клетки които нз кво искат...

Всяка втора тема е: той ме игнорира, но намерих утеха в бившия, как да го превъзмогна...

"той пада ли си по мен или просто иска да ме чука"..
"не харесвам наркоманите мразя ги, но той е толкова мил и грижовен.. " :Д
и прочие...

metallica1810
09-03-2017, 05:58
Виж ся.....не съм по на 12 години ;) споко и аз тогава си играех с кукли. И чак толкова филмирана не съм за да си измислям разни неща и то точно такива. Всеки има право да сподели и да получи мнение. Но не смятам че нещо ако не те кефи, трява да почнеш да си правиш изводи без да знаеш!

gabriella22
09-05-2017, 20:08
Здравей!
Бих те посъветвала да му споделиш, и разбира се, да се натъкнеш на факта, че е било против твоята воля! От там нататък каквото и да става - не зависи от теб, а от тях двамата!
Успех! Винаги можеш да ми пишеш, ако има нещо.