PDA

View Full Version : Въпрос за сваляне



ةتشضل انزفث
08-20-2017, 23:06
Ако карам да кажем седмица без да ям въобще , само на вода. Ще сваля ли 10 кг да кажем примерно ?

Грозния
08-21-2017, 08:31
Ако карам да кажем седмица без да ям въобще , само на вода. Ще сваля ли 10 кг да кажем примерно ?Ако я караш така, преди да е минала седмицата, ще припаднеш някъде от глад.

Ако искаш да сваляш, яж по-малко и се движи повече. Карай колело, плувай, тичай - такива неща, но не спирай яденето съвсем.

ةتشضل انزفث
08-21-2017, 08:47
Е аз съм издържал така по време на постите , че и без вода даже. Но дали ще ги сваля веднага ми е мисълта , аз това искам в момента

bijou
08-21-2017, 10:25
Е аз съм издържал така по време на постите , че и без вода даже.

Но при тях се яде и пие всяка вечер след 9? Така, че не си издържал баш без никаква храна.

Ще свалиш кила да. 10 кила за седмица няма как е да е, но все ще отслабнеш.
Но също така и ще си прецакаш организнма и след водната ти диета, всичко което ядеш не само ще ти се качва, но и ще си 24/7 с подут корем. Също така ще си и ужасно скапан и няма да имаш енергия за нищо, което ще ти прекаца и настроението.

Кой въобще ти даде акъл за такава 'диета'??

ةتشضل انزفث
08-21-2017, 19:27
Аз извършвам всеки ден по няколко физически дейности , така че + движение ( движа се много попринцип и вечер обикалям цялата Борисова по няколко пъти като тичам. Не съм някакъв дебел , напротив. Просто качих около 10 кг , които не се забелязват , но забелязах че малко са се натрупали мазнини по корема , съвсем малко но аз изобщо не искам и на предните кг се харесвах повече и затова реших да ги сваля веднъж завинаги.

bijou
08-21-2017, 19:45
А сещаш ли се, че тези кила които си качил и не се забелязват всъщност може да е натрупана мускулна маса плюс вода?

Като имаш малко мазнини по корема за какво ти е да си една седмица на вода, това да ни мислиш, че ще ти свали мазнинките?

Прави упражнения, яж чисто и здравословно и за нула време ще изгорят тия мазнини.

Научете се най-накрая, че килограмите нямат нищо общо с това как изглеждаш, може човек да е 80 кила, но да изглежда перфектно с 3% мазнини в тялото, както и може да е 60 кила, но да излежда като плондер.

LoadRunner
08-21-2017, 20:10
Просто качих около 10 кг , които не се забелязват

:lol:

Rakshy
08-21-2017, 23:59
Научете се най-накрая, че килограмите нямат нищо общо с това как изглеждаш, може човек да е 80 кила, но да изглежда перфектно с 3% мазнини в тялото, както и може да е 60 кила, но да излежда като плондер.

е да бе, абсолютно нищо общо нямат ахахахахха

Rakshy
08-21-2017, 23:59
Е аз съм издържал така по време на постите , че и без вода даже. Но дали ще ги сваля веднага ми е мисълта , аз това искам в момента

тъп кретен

ةتشضل انزفث
08-22-2017, 06:28
тъп кретен

????

ةتشضل انزفث
08-22-2017, 06:29
اغلاق، الكلبة

ةتشضل انزفث
08-22-2017, 10:16
А сещаш ли се, че тези кила които си качил и не се забелязват всъщност може да е натрупана мускулна маса плюс вода?

Като имаш малко мазнини по корема за какво ти е да си една седмица на вода, това да ни мислиш, че ще ти свали мазнинките?

Прави упражнения, яж чисто и здравословно и за нула време ще изгорят тия мазнини.

Научете се най-накрая, че килограмите нямат нищо общо с това как изглеждаш, може човек да е 80 кила, но да изглежда перфектно с 3% мазнини в тялото, както и може да е 60 кила, но да излежда като плондер.

Te ca мускулна маса , но просто се харесвах повече на другите килограми

bijou
08-22-2017, 10:22
Te ca мускулна маса , но просто се харесвах повече на другите килограми

Ем, за да ти спаднат мускилите, спри да тренираш тежко и си намали калориите на ден.

Грозния
08-22-2017, 20:00
Е аз съм издържал така по време на постите , че и без вода даже. Нали през вашите пости не се яде и пие, само докато грее слънцето?! След залез може всичко, или бъркам?

Просто качих около 10 кг , които не се забелязватАз пък за последните месец-два съм свалил няколко килограма, без да го искам :( .

Te ca мускулна маса , но просто се харесвах повече на другите килограмиТова не го разбирам :? !

Rakshy
08-23-2017, 02:36
има една много хубава българска дума пу*тьо


как така си качил мускули, но си се бил харесвал повече на другите килограми???

ةتشضل انزفث
08-23-2017, 08:22
има една много хубава българска дума пу*тьо


как така си качил мускули, но си се бил харесвал повече на другите килограми???

Уточнявам , че не съм качил много мазно! Understand ?? Просто сега се чувствам по-различно и ми се ще да изчистя , тъкмо и пресата да я извадя пак. Малко мазно ми се е събрало около корема и затова мисля че ако едно 10 кг сваля ще бъде ок

ةتشضل انزفث
08-23-2017, 08:24
Попринцип за ръста ми това са доста килограм и без това , и пак уточнявам смятам че след като качих тия 10 кг тогава се насъбра и мазното около корема

Rakshy
08-24-2017, 00:39
ти 10 килограма знаеш ли колко са бе....?

vivitko1
08-24-2017, 06:06
Ей, тука само се джавкате

Грозния
08-24-2017, 09:11
Уточнявам , че не съм качил много мазно! Understand ?? Просто сега се чувствам по-различно и ми се ще да изчистя , тъкмо и пресата да я извадя пак. Малко мазно ми се е събрало около корема и затова мисля че ако едно 10 кг сваля ще бъде окТи нали беше някакъв дребен?
За твоя ръст, ако свалиш 10 кг ще е много. При мен дори само 3-4 кг нагоре или надолу се вижда разлика.

ةتشضل انزفث
08-24-2017, 11:42
Ти нали беше някакъв дребен?
За твоя ръст, ако свалиш 10 кг ще е много. При мен дори само 3-4 кг нагоре или надолу се вижда разлика.

Не пречи да сваля , ще изглеждам нормално както когато бях по-малко кг преди

Грозния
08-25-2017, 10:06
Не пречи да сваля , ще изглеждам нормално както когато бях по-малко кг предиАко си затлъстял, няма лошо до изчистиш.

Колко кг си сега и колко си бил преди и на какъв ръст?

ةتشضل انزفث
08-25-2017, 12:33
Не не съм затлъстял и точно заради това смятам да обърна някво внимание докато е време

Тодор
08-25-2017, 17:17
"Ако карам да кажем седмица без да ям въобще , само на вода. Ще сваля ли 10 кг да кажем примерно ? "
Ти в една друга тема нали скоростна кутия щеше да сваляш бре?Тежка ли ти се видя че сега нещо по малко си решил да сваляш :)

ةتشضل انزفث
08-25-2017, 21:09
"Ако карам да кажем седмица без да ям въобще , само на вода. Ще сваля ли 10 кг да кажем примерно ? "
Ти в една друга тема нали скоростна кутия щеше да сваляш бре?Тежка ли ти се видя че сега нещо по малко си решил да сваляш :)

На монтьор ще се правя :D

Rakshy
08-25-2017, 21:58
На монтьор ще се правя :D

'фани се застреляй най-добре : )

bijou
08-25-2017, 22:21
'фани се застреляй най-добре : )

Що само хейт-иш бе
Chill.

ةتشضل انزفث
08-26-2017, 08:11
'фани се застреляй най-добре : )

Moga da te zastrelqm i bez pari ako kajesh :)

Rakshy
08-26-2017, 22:48
Moga da te zastrelqm i bez pari ako kajesh :)

пробвай, хомосексуалист малък

influ3nc3
08-27-2017, 02:03
Това, което ще свалиш няма да е килограм, а някоя мозъчна клетка. :D *Не го казвам с цел - обида*



пробвай, хомосексуалист малък

Шш по-тихо да не извикам Виктор. :D

ةتشضل انزفث
08-27-2017, 06:22
пробвай, хомосексуалист малък

Не ми се предлагай плс...

LoadRunner
08-27-2017, 08:25
Не ми се предлагай плс...

о ама ти си бил хомосексуален
тва обяснява доста неща
интересно е на кой си се метнал
на баща си?

ةتشضل انزفث
08-27-2017, 09:13
о ама ти си бил хомосексуален
тва обяснява доста неща
интересно е на кой си се метнал
на баща си?

Я , още един гей. В Саудитска Арабия никак няма да ви простят.
И как точно съм , като имам приятелка ? То педерасите като сте ограничени какво да направя :?

JDeel
08-27-2017, 20:27
Ако карам да кажем седмица без да ям въобще , само на вода. Ще сваля ли 10 кг да кажем примерно ?

Аз наскоро си направих такъв експеримент, само за че 3-4 дена, само на вода. От около 72 кила станах 68. И аз едни сланинки исках да махна, ама май не се получи много. Една част от загубените килца после автоматично бързо си се връщат. Сега си държа едни 70-71 килца. Та това нещо се прави основно за прочистване. На мен не ми беше особено приятно обаче, отпаднало едно такова, не знам дали бих издържал 10 дни.

Иначе април месец бях 80 кила с подут корем и просто спрях да ям чак толкова. То си е няква мания - колкото повече се яде, толкова повече се свиква с това като нормално. Но и обратното е вярно.

Грозния
08-27-2017, 21:15
колкото повече се яде, толкова повече се свиква с това като нормално. Но и обратното е вярно.Първо свикни да не ядеш - тогава ще видим колко е вярно :D !

influ3nc3
08-27-2017, 23:58
По-скоро ще се отровиш и ще получиш за няколко часа главоболие. :D
Направи си някакъв режим на хранене. ^^

Rakshy
08-28-2017, 00:04
Я , още един гей. В Саудитска Арабия никак няма да ви простят.
И как точно съм , като имам приятелка ? То педерасите като сте ограничени какво да направя :?

единствения ограничен си ти : )


дори няма да започвам от това, че задаваш най-прекрасните въпроси, които сочат само към едно - умствени затруднения

предполагам, че в училище те слагат на първия чин пред госпожата, за да може да ти мята по някой поглед какво пишеш, щот си толкова бавен, че само издаваш звуци и втренчено гледаш в нищото, растение ретардирало

направи ми една услуга и спри да пишеш в тоя раздел, м*йка ти проста

ةتشضل انزفث
08-28-2017, 09:53
единствения ограничен си ти : )


дори няма да започвам от това, че задаваш най-прекрасните въпроси, които сочат само към едно - умствени затруднения

предполагам, че в училище те слагат на първия чин пред госпожата, за да може да ти мята по някой поглед какво пишеш, щот си толкова бавен, че само издаваш звуци и втренчено гледаш в нищото, растение ретардирало

направи ми една услуга и спри да пишеш в тоя раздел, м*йка ти проста

_|_ _|_
Мнението ти е opигинално като ферари на което пише made in china

ةتشضل انزفث
08-28-2017, 09:54
Видях че съм пропуснал да добавя нещо
_|_
_|_

Rakshy
08-31-2017, 15:00
балък

ةتشضل انزفث
08-31-2017, 17:20
балък

Много си мила скъпа