PDA

View Full Version : Razglobqvali li ste skorostna kutiq ?



ةتشضل انزفث
08-24-2017, 21:55
Imam merak na edna izostavena mazda , koqto vse oshte raboti da i razglobq skorostnata kutiq no kak tochno moga da go napravq ?

Грозния
08-25-2017, 10:23
Какви са ти мераците към тая "изоставена" мазда и за какво ти е да и разглобяваш скоростната кутия?

Как разбра че е изоставена? Сериозно ли мислиш, че си няма собственик, още повече ако колата е в движение?

ةتشضل انزفث
08-25-2017, 12:34
Какви са ти мераците към тая "изоставена" мазда и за какво ти е да и разглобяваш скоростната кутия?

Как разбра че е изоставена? Сериозно ли мислиш, че си няма собственик, още повече ако колата е в движение?

Ot 2014 sedi tam nqma nomera i vinetki stikeri i takiva raboti , daje sam q i karal :oops:

ةتشضل انزفث
08-25-2017, 12:35
Prosto go priemam kato predizvikatelstvo da razglobq skorostnata kutiq. I oshte neshta sa mi merak da opitam

Тодор
08-25-2017, 17:06
Нямаш ли канал или подемник...просто забрави да я извадиш,не да я разглобиш.Иначе за самото разглобяване е много дълго за обяснение.Зависи от много фактори като това каква е самата кутия и така на татък.

ةتشضل انزفث
08-25-2017, 19:26
Не прави глупости

Why ?

Грозния
08-26-2017, 08:24
Ако я разглобиш, много се съмнявам, че после ще можеш да я сглобиш и да работи.

По-добре карай колата докато не са те хванали :D!

ةتشضل انزفث
08-26-2017, 09:11
Абе все ми е тая дали ще я върна и ще работи , няма и как да ме хванат , защото си имам места за каране където няма кат.

AnarchyBoy
08-27-2017, 10:17
И ти искаш да станеш, полицай? :lol:
Рязан тъпак.

Да не говорим, че няма ли как да повдигнеш колата или да влезеш свободно под нея.. няма как да извадиш скоростите.. ако ще и господ да си.. отделно само като я отвориш и видиш вътре за какво иде реч... ще се разплачеш... абсолютно 100 % невъзможно е да я върнеш обратно в същия ред.. ако го правиш за пръв път без никакъв опит..
Зак'во въобще ти е да я разглобяваш ти тъп ли си?

ةتشضل انزفث
08-27-2017, 11:55
Mи разглобете я вие всичките бе. Като много знаете.
Аз ви питам дали сте разглобявали или не ?? Вие направо мене ме питате как се разглобява ?????????¿??????????

ةتشضل انزفث
08-27-2017, 11:59
И ти искаш да станеш , полцай?

Да , но какво съм виновен че тате , чичо и цялата ми рода не са полицаи че да ме направят такъв наготово от нищото ?? Всеки може така ама....

ةتشضل انزفث
08-27-2017, 12:19
Айде бе , да се появи още някой. Очаквам си хейта !

Грозния
08-27-2017, 19:53
Да не говорим, че няма ли как да повдигнеш колата или да влезеш свободно под нея.. няма как да извадиш скоростите.. ако ще и господ да си.. отделно само като я отвориш и видиш вътре за какво иде реч... ще се разплачеш... абсолютно 100 % невъзможно е да я върнеш обратно в същия ред.. ако го правиш за пръв път без никакъв опит..
Зак'во въобще ти е да я разглобяваш ти тъп ли си?И аз се опитвах да кажа същото, но не по толкова груб начин :D .

ةتشضل انزفث
08-27-2017, 20:08
Мани го грозен , хич не се и занимавай. Не е като да не съм бил 1 година в Хенри Форд за разлика от форумните монтьори които не могат да си сменят гумите на колелото :lol: :lol:
Просто исках да чуя дали някой от вас го е правил , и в почти всички коментари и само виж какво са отговорили. Аз горе-долу мога да се оправям с коли , просто исках да потърся някакъв съвет , от хора които евентуално да го правили ( не гледали )