PDA

View Full Version : Другарче за САЩ



PowerG
08-25-2017, 18:49
Здравейте,

искам да попитам дали има студенти/ кандидат-студенти, които имат намерение да отидат на Work and Travel USA (студентска бригада) през 2019г. Аз лично твърдо съм го решил, защото е една уникална възможност. Единственото, което ме притеснява е, че ще трябва да пътувам сам и евентуално там да завържа някакви контакти... Все си мисля, че ще е добре да тръгна с някое другарче оттук, но за съжаление никой от приятелите ми няма намерение да се записва... :D Въпроса ми е ясен... Дали тук мога да намеря някое аверче, с което да си правим компания в самолета и през целия престой зад океана... Сигурен съм, че ще бъде много забавно.

Мерси предварително


П.С: Извинявам се, ако темата не е в правилния раздел.

bijou
08-25-2017, 22:25
Казвай ми къде ще ходиш и какво ще се работи и идвам с теб. :D

PowerG
08-26-2017, 04:17
Още не съм го решил твърдо :D Ама се колебая между няколко щата :D за сега най-голям е процента за Аляска... Работата... и за нея не знам... Houseman, housekeeping, dishwasher, shop assistant... има още много :D ако ти се работи на басейн или в парк, няма проблем :D може да работим на различни места, но да делим една квартира :D Ама вярно ще е много яко :D Ще се селфим над океана :D

PowerG
08-26-2017, 04:19
Казвай ми къде ще ходиш и какво ще се работи и идвам с теб. :D


Още не съм го решил твърдо :D Ама се колебая между няколко щата :D за сега най-голям е процента за Аляска... Работата... и за нея не знам... Houseman, housekeeping, dishwasher, shop assistant... има още много :D ако ти се работи на басейн или в парк, няма проблем :D може да работим на различни места, но да делим една квартира :D Ама вярно ще е много яко :D Ще се селфим над океана :D

bijou
08-26-2017, 15:26
В Аляска е хипер студено бе, луд ли си? :D

Давай за някъде другаде да мислим

Грозния
08-26-2017, 19:57
Към автора - за такова пътуване ти трябва човек, на когото може да разчитате един на друг.
Не се надявай да намериш такъв в нета.

Не че е невъзможно, но вероятността е много малка и поемаш твърде голям риск.

NomNomNom
08-27-2017, 09:47
Изкарват ли се пари и струва ли си 16те часа работа?
Не съм ходила, ама съм чувала, че те сцепват