PDA

View Full Version : Имам чувството че имам депресия, какво да правя ...



sheyla1948
08-29-2017, 09:56
Здравейте, на 17 години съм и скоро ще ставам пълнолетна, всичко започна преди 3 години когато се влюбих адски много в едно момче. Той беше с една година по-голям от мен, но бяхме от различни градове и разстоянието хич не беше малко, много се карахме понякога се разделяхме за определен период от време, но винаги се събирахме и тази година се случи нещо още по-гадно. Родителите ми забраниха контакт с него, майка ми от началото не го харесваша защото ме бил наранявал. Мисля, че във всяка връзка има караници, тъга, щастие и тем подобни... та в началото си прикривахме контакта, но той започна да се държи мега гадно. Започна да ме игнорира, спря да се интересува от мен не ми отделяше даже и 5 мин да поговорим и на мен просто ми писна.... и му казах да не ме търси повече....
В първите дни всичко беше окей... обаче напоследък имам адски болки в корема храня се малко, но се засищам, имам главоболия от време на време, всичко ме боли и се чувствам адски изтощена нямам желание за нищо, дори не искам да общувам с никой огнорирам приятелите си а като изляза с някой мълча и не мога да се усмихна в никакъв случей не искам да излизам ... той беше първата ми любов... не мога да се справя организма ми не издържа просто... и щом съм стигнала до този момент да искам помощ значи съм стигнала дъното...(попринцип гледам да се оправям сама)....

NomNomNom
08-29-2017, 19:04
Съжалявам много, че ти се случва това.
Спокойно, по-добрите дни идват - пак тръгваш на училище, догодина сигурно завършваш
От стрес е нормално и тялото ти да реагира

JDeel
08-30-2017, 11:15
Ще ти мине, зарежи го тоя идиот :)