PDA

View Full Version : Мечта за актриса



dreamer03
08-31-2017, 22:16
Здравейте. Аз съм момиче на 14 години. Колкото и детски да звучи, винаги съм искала да стана актриса. Проблемът е че живея в малък град, където няма кастинги, а и не съм близо до някой по-голям. Разрових се в интернет и видях много "онлайн" кастинги, но ми се струват измама. Родителите ми смят че трябва да изчакам да порасна и като се преместа (в по-голям град или друга държава) там да си пробвам късмета. Но аз не искам да чакам. Каквото си наумя в повечето случеи го постигам. В училище имам добри оценки, уча английски и от новата учебна година почвам немски и испански. Въпросът ми е ако имате някакъв съвет за мен, моля напишете. :)

iFakesmile
09-01-2017, 02:16
Два варианта - отиваш в друг град и се записваш на кастинг макар че си на крехка възраст и шанса ти не е никак огромен. Втори вариант е да изчакаш още малко да пораснеш и да запишеш актьорко майсторство.

Telaviv
09-01-2017, 07:29
Има си потомствена актьорска каста, в която хората, които са в нейните среди пазят изключително добре тъй като не са заинтересувани да я разводнят и да оставят своите деца без препитание, а то ще е много добре подсигурено, ако няма конкуренция и могат да ги наблъскат в нея. Може да станеш актриса единствено, ако се буташ в средите на актьорите. Това в твоя случай може да стане, ако някой мастит бизнесмен-актьор (продуцент) те хареса (по-вероятно да иска да спи с теб) или родителите ти трябва да пръснат голяма сума пари за актьорско майсторство, така че осъществиш връзки отново с бизнесмени в актьорския бизнес. Освен това трябва да си много хубава или да притежаваш много талант или и двете, за да имаш повече шанс. Това актьорския занаят понякога е и доста мръсен. Всичко си идва с определена цена. Но на 14 си все още, изчакай поне малко да се развиеш. Не си загубвай детството. Може и да не ти се занимава с това след време или да си мислиш, че си направила всичко необходимо, но поради липса на находчивост (не си продала тялото си) да не успееш да станеш повече от треторазрядна актриса в някой куклен театър. А и сме в България, много малка страна, където актьорските школи среди са окупирани за 10 поколения напред. И не споделяй много по форумите какво искаш. Някой може да ти пише, че може да те направи звезда и да станеш жертва на някой перверзник заради глупавата си младост.

anonymous908491
09-02-2017, 18:09
много си стара вече
в кино средите си падат по7-8 годишни
няма значение момче или момиче