PDA

View Full Version : Важен въпрос



Aleks1705
09-01-2017, 06:10
Може да има вече такава тема извинявам се за което предварително. Та... Искам да попитам нормално ли е да се подмокрям докато се целуваме с приятеля ми ? Момиче на 16
И нз дали му е гадно да го усети и т.н.

Telaviv
09-01-2017, 07:36
Нормално е, защото все пак това е животинската част от нещата. Във възбудата няма нищо чисто. Целувката е прелюдие към чукането. То е мръсно, лепкаво и свързано с обмяна на много телесни течности. Ще си се подмокряш винаги. Ако не ти е комфортно/гнусно просто не го прави. А дали той ще се отврати от прекаленото ти подмокряне зависи от него. Ако ти бърка в гащите и се кефи не е проблем.

Aleks1705
09-02-2017, 21:12
Майко

iFakesmile
09-02-2017, 22:50
Смях се на глас! Подмокрянето е напълно нормална фаза по време на по-страстни целувки. Е, няма да е никак нормално, ако само с целувка по бузката се подмокряш. И аз отдавна по-време на по-страстни целувки се възбуждам. Напълно нормално е, а м/у можеш да носиш и превръзки. Не е задължително само по време на цикъл да носиш. Много от приятелките ми винаги са слагали без значение дали са в цикъл или не.

Obsebvashta
09-23-2017, 07:31
Да

prosto_chovek
09-23-2017, 22:57
Ако на 16 нямаш елементарна сексуална култура, то това не е в реда на нещата. Това е все едно момче да пита - еми на 16 съм, ок ли е, че като се награбим с приятелката се надървям.

FarukhShaikh
10-08-2017, 17:11
Може да има вече такава тема извинявам се за което предварително. Та... Искам да попитам нормално ли е да се подмокрям докато се целуваме с приятеля ми ? Момиче на 16
И нз дали му е гадно да го усети и т.н.

На него ако му е гадно да го усети, аз ще се радвам "да го усетя". Пиши ми ако искаш.

sunfl0wer
10-08-2017, 19:24
Напълно нормално е. Хормони и такива работи.

QueenMar17
10-11-2017, 16:47
Повече от нормално ;).Както пише по горе -Възбуда.Като се подмокряш означава ,че тялото ти се подготвя за сексуални преживявания,като отделя естествена смазка.По принцип той би трябвало да му се кефи ,защото това значи че се възбуждаш от натискането с него.Но не знам дали е запознат с тея неща.Смис подмокрянето е като надървянето при момчетата.Може да си поговорите някой път ;)