PDA

View Full Version : Дупе



NatalieWANLOVE
09-02-2017, 12:08
Препоръчайте ми упражнения за голямо дупе ако може да ми ги подредите :D . В момента правя клекове с щанга 30 кг ,сумо тяга 40 кг ,напади и български клек по 5х10 в кръг.Отворена съм за нови идеи:P
Мерси предварително ;) :D :P
П.П На 16 съм 49 кг към 1.60 см някъде .

anonymous908491
09-02-2017, 18:10
яж и не прави нищо
задника сам ще се погрижи

Mary_Jane_69
09-03-2017, 23:25
За кво ти е

bijou
09-07-2017, 19:20
Оле майко ..

ةتشضل انزفث
09-07-2017, 19:22
Оле майко ..

Ти не наблягаш на него ми се струва :lol: :lol:
Може и да се бъркам...

bijou
09-07-2017, 19:25
Ти не наблягаш на него ми се струва :lol: :lol:
Може и да се бъркам...

Ммне... никога не съм се кефела на модата Ким Кардашиан.

ةتشضل انزفث
09-07-2017, 19:28
Ммне... никога не съм се кефела на модата Ким Кардашиан.

Оформена си естествено , така ли да те разбирам :) :D

bijou
09-07-2017, 19:48
Оформена си естествено , така ли да те разбирам :) :D


Няма да отговоря на това :D

anonymous908491
09-07-2017, 20:17
Няма да отговоря на това :D

картата ти за намаления от макдоналдс говори достатъчно

bijou
09-07-2017, 20:19
картата ти за намаления от макдоналдс говори достатъчно

Ахахаха, добре :D
Много знаеш ти

ةتشضل انزفث
09-07-2017, 20:48
Няма да отговоря на това :D

Охо , със сигурност дупето ти е само за яки шамари :D
Мене точно няма как да ме излъжеш

Rakshy
09-09-2017, 12:27
арабина налазва офсата

не съм изненадан

Грозния
09-10-2017, 14:36
арабина налазва офсатаБуквално ли :D?

Rakshy
09-10-2017, 21:50
Буквално ли :D?

хихихи

Natalie__
09-10-2017, 23:28
Мерси , за смислените отговори в темата:Д.

ةتشضل انزفث
09-11-2017, 12:15
Мерси , за смислените отговори в темата:Д.

Aз и на по-слаби се кефя , тъй че не е проблем. Гаджето също е клечка , ама има доста оформени цици което за слабо момиче е някво ебати нереалистично :D

Natalie__
09-11-2017, 12:23
Не съм питала на кой какво му харесва,нито на кой каква му е приятелката:/
Зададох ясен въпрос и не получих ,нито един смислен отговор само дебилщини.Тренирам по Схема Бутащи-Дърпащи с 2 дни крака , да спомена ,ако има значение .

ةتشضل انزفث
09-11-2017, 13:18
Не съм питала на кой какво му харесва,нито на кой каква му е приятелката:/
Зададох ясен въпрос и не получих ,нито един смислен отговор само дебилщини.Тренирам по Схема Бутащи-Дърпащи с 2 дни крака , да спомена ,ако има значение .

To и ние можеше да не ти даваме съвети именно защото не сме те питали.

По темата:
Прави освен това и клекове с тежести , напади също може да правиш. Направи си някаква програма с разнообразни упражнения и си я разпредели.

Rakshy
09-11-2017, 14:05
To и ние можеше да не ти даваме съвети именно защото не сме те питали.

По темата:
Прави освен това и клекове с тежести , напади също може да правиш. Направи си някаква програма с разнообразни упражнения и си я разпредели.

е бате ти ѝ помогна на боклук, честно


де*и тъпия емигрант, де*а

Rakshy
09-11-2017, 14:19
Не съм питала на кой какво му харесва,нито на кой каква му е приятелката:/
Зададох ясен въпрос и не получих ,нито един смислен отговор само дебилщини.Тренирам по Схема Бутащи-Дърпащи с 2 дни крака , да спомена ,ако има значение .

аз бих сложил три пъти долна част, т.е. понеделник долна част, вторник бутащи, сряда долна, четвъртък дърпащи, петък долна, уикенда офф. Първата долна част ще е с концентрация около клякащите движения, втората ще е с концентрация върху навеждащите и третата ще е малко по-свободна със step ups и останалите упражнение с лично тегло, които можеш да ги видиш в ютуб ( https://www.youtube.com/watch?v=bThr0uD0b9s като тези)

ةتشضل انزفث
09-11-2017, 15:46
Един път няма да пропуснеш да се натресеш. Май си нямаш друга работа освен да храниш всеки който не мисли като тебе , а и като ти гледам съветите то много и помогна и аз мога да напиша понеделник , вторник еди кво си , но както и да е.

anonymous908491
09-11-2017, 16:28
Зададох ясен въпрос и не получих ,нито един смислен отговор само дебилщини.

Ако си с малки цици и направиш огромен гъз
в някой момент ще изгубиш равновесие като ходиш
хубавото е, че винаги ще си падаш на задника
а след десетия път вече няма да обръщаш внимание на смеха на околните

Rakshy
09-11-2017, 19:51
Един път няма да пропуснеш да се натресеш. Май си нямаш друга работа освен да храниш всеки който не мисли като тебе , а и като ти гледам съветите то много и помогна и аз мога да напиша понеделник , вторник еди кво си , но както и да е.

но не го написа нали бе малоумник прост

написа "прави клекове, напади и така" тъпо копеле

преди не знам колко време ти казах да спреш да пишеш в тоя раздел, да ти е*ат майката

ةتشضل انزفث
09-11-2017, 20:16
но не го написа нали бе малоумник прост

написа "прави клекове, напади и така" тъпо копеле

преди не знам колко време ти казах да спреш да пишеш в тоя раздел, да ти е*ат майката

И кво ако пиша , ще ми кажеш ли ? За пръв ми отговаряш след като обръщам внимание на заяжданията ти , откъде тази инициатива ?

anonymous908491
09-11-2017, 20:31
откъде тази инициатива ?

пандата не пише, евок не пише, и номном същата работа
скучно му е
а може и да му се яде от тортата на Боряната

Natalie__
09-11-2017, 20:33
Rakshy мерси,че поне ти ми отговори:Д.Горе долу разбрах какво имаш предвид май ,в Понеделник правя клекове.За Сряда ,не съм сигурна,че схванах какво ще рече навеждащи хах.

До тоя с арабското име човек ,който твърди,че има лостове по 3 кг :Д най-вероятно не е стъпвал в зала в живота си .

ةتشضل انزفث
09-11-2017, 20:36
Rakshy мерси,че поне ти ми отговори:Д.Горе долу разбрах какво имаш предвид май ,в Понеделник правя клекове.За Сряда ,не съм сигурна,че схванах какво ще рече навеждащи хах.

До тоя с арабското име човек ,който твърди,че има лостове по 3 кг :Д най-вероятно не е стъпвал в зала в живота си .

От всичко се хвана за лоста ли :razz: :razz: ама с две ръце го стисна
ти като стъпи в зала направо трябва да се засрамим , съдейки по темата очевидно колко слизането по стълбите и селфитата са ти помогнали :D

anonymous908491
09-11-2017, 20:38
От всичко се хвана за лоста ли

момиче е, много ясно, че ще се хване лоста

ةتشضل انزفث
09-11-2017, 20:44
момиче е, много ясно, че ще се хване лоста

Gg

Rakshy
09-11-2017, 21:04
а може и да му се яде от тортата на Боряната

хихихи <3

Rakshy
09-11-2017, 21:07
Rakshy мерси,че поне ти ми отговори:Д.Горе долу разбрах какво имаш предвид май ,в Понеделник правя клекове.За Сряда ,не съм сигурна,че схванах какво ще рече навеждащи хах.

До тоя с арабското име човек ,който твърди,че има лостове по 3 кг :Д най-вероятно не е стъпвал в зала в живота си .

движенията за долната част на тялото ти се делят грубо на две групи - клякане и навеждане, което ще рече клек и тяга..

ъгъла на тялото изграе огромна роля в това дали ще ти се товари повече задника или не. Повечето пъти колкото по-изправено е тялото ти, толкова повече го отнасят квадрицепсите, колкото по-наведена си, толкова повече задник и задно бедро

Rakshy
09-11-2017, 21:07
И кво ако пиша , ще ми кажеш ли ? За пръв ми отговаряш след като обръщам внимание на заяжданията ти , откъде тази инициатива ?

пробвай да говориш български, може и да те разбера, боклук арабски

anonymous908491
09-11-2017, 21:15
тва е митето, нищо арабско няма в него

ةتشضل انزفث
09-11-2017, 21:38
пробвай да говориш български, може и да те разбера, боклук арабски

Ок , това което ти написах е на английски нали знаеш.

Natalie__
09-11-2017, 21:41
Само не разбрах що се карате:Д

Rakshy да сега вече ми стана ясно благодаря за разясненията:П


Без да говорите за торти в темата ми обаче:Д

ةتشضل انزفث
09-11-2017, 21:43
Само не разбрах що се карате:Д



Е то трябва и да прочетеш, не само да питаш как гъза ти да изглежда по оформен на снимка.

Rakshy
09-11-2017, 21:44
Ок , това което ти написах е на английски нали знаеш.

изреченията ти са безсмислени, бавняр

ةتشضل انزفث
09-11-2017, 21:47
изреченията ти са безсмислени, бавняр

Не виждам тук да е обяснено кои изречения са безмислени

---------------------------------------------------------------------------------------------

Изречението е граматически организирано свързване на думи, със собствено интонационно и смислово значение [1]. Това е най-голямата граматична единица на езика и най-малката градивна единица на текста. [2] Изречението е и основната структурна единица на текста.

Изречението се отличава с граматическа форма, с логическо или емоционално съдържание и може да изразява мисли, чувства и волеви подбуди. От пунктуационна гледна точка може да завършва на точка, въпросителен или удивителен знак, както и с многоточие.

Науката синтаксис се занимава с изследването на закономерностите, по които думите са подредени смислено в изречения. Основните елементи в едно изречение, разглеждано от синтаксиса, са подлог, сказуемо, допълнение, определение и обстоятелствено пояснение.

influ3nc3
09-12-2017, 02:13
Ела в нас и ще ти покажа 2-3-4-5-6-7-8 упражнения.

До авторите на деградиралите коментари:

Ебете си мамиците, утайки

Rakshy
09-12-2017, 16:09
Ела в нас и ще ти покажа 2-3-4-5-6-7-8 упражнения.

До авторите на деградиралите коментари:

Ебете си мамиците, утайки

умри от сол, балък

Грозния
09-12-2017, 19:42
До авторите на деградиралите коментари:

Ебете си мамиците, утайки

умри от сол, балък"Гузен негонен бяга!" :D

Ама и ти Ракиш налапа тая кука като шаран, честно :? !

Natalie__
09-12-2017, 21:09
Направихте ми темата на нищо...
Иначе да попитам Rakshy понеже само той очевидно ми отговоря тука:Д.В денят ,в който трябва да правя навеждащи примерно тяга с прави крака,сумо тяга и тяга на 1 крак нещо подобно ли? И тогава къде отиват упражнения, като глут мост,ритници на машина и собственно тегло предполагам в Петък хах.

anonymous908491
09-12-2017, 21:16
петък е ден за пиене
къде искаш да те заведа

Rakshy
09-13-2017, 12:55
Направихте ми темата на нищо...
Иначе да попитам Rakshy понеже само той очевидно ми отговоря тука:Д.В денят ,в който трябва да правя навеждащи примерно тяга с прави крака,сумо тяга и тяга на 1 крак нещо подобно ли? И тогава къде отиват упражнения, като глут мост,ритници на машина и собственно тегло предполагам в Петък хах.

виж бе, всяка тренировка имаш едно главно движение, оттам нататък както прецениш. Идеята е като правиш клековете да правиш след тях примерно бедрени екстензии, напади, лег преса. След като правиш тягата с прави крака правиш бедреното сгъване, глутеус мост и ритниците. Третата тренировка за седмицата е без тежест само с лично тегло