PDA

View Full Version : ИЗБОР НА СМАРТФОН



i need help
09-03-2017, 10:35
Здравейте!Преди два дни ми откраднаха смартфона (samsung galaxy a5 2015). Много ме е яд, но какво да се прави, случват се такива неща. Сега ми трябва вашата помощ при избора на нов телефон. Попринцип държа много на марката samsung от личен опит. Спряла съм се на samsung galaxy s6 и smsung galaxy s7. Ако някой има един от двата моля да сподели мнението си за него. Естествено може да предлагате други марки и модели. Като цяло на мен ми трябва за разговори, хубава камера и социални мрежи. Бях чула преди, че са намерили някакви дефекти в серията s и затова малко ме е страх. Моля споделяйте свободно мненията си, защото спешно ми трябва нов смартфон! Благодаря предварително!

draid
09-10-2017, 13:06
Дълги години ползвах какви ли не телефони. Самсунг ги бях зачеркнал, защото упорстваха и продължаваха да ползват пластмаса, докато другите - метал и стъкло. Това се промени и последните S серии се получиха сполучливи. S6 няма смисъл да вземаш, морално остарял телефон е. S7 е доста здрав и надежден телефон със защита от прах и вода, стабилно направен и сглобен. Друг вариант би бил Xperia Z5, но на габарити е по-голям. Самсунг имат главно недостатъци от към софтуерна поддръжка и глупостите, които товарят върху стоковия Андроид. И все пак след доста години на отбягване в момента съм със S8 и съм доволен. Ако си свикнала със самсунг, то бих заложил на S7 (зависи и от бюджета де).

JDeel
09-10-2017, 23:31
Не си чупете парите излишно за временни скъпи играчки, от 300 лв по-скъпо няма смисъл, освен ако телефона не се ползва професионално за да изкарва хилядарки.

Колкото до странните въпроси на такива потребители само с 1 мнение - няма нужда да се отговаря на тях, те не са истински. Не си обяснявам защо някой ще ги пише, но определено се забелязва наплив на такива теми в този форум. Шантав модел на реклама или антиреклама, не знам.

draid
09-11-2017, 19:35
Чупенето на пари и като цяло колко скъпо е едно нещо, е крайно относително понятие и зависи от материалното положение на даден човек. Изобщо няма да обяснявам какви са цените на S6 и S7.

iFakesmile
09-11-2017, 19:49
Всичко зависи за какво ще се използва телефона! Бих ти препоръчал горещо iPhone. Използвах 5, 6s и сега съм със седмицата - просто невероятни телефони! Заслужават си парите макар, че и втора ръка пак ще ти свърши перфектна работа! 6-тицата беше втора ръка и много добре се справяше, а предишният му собственик го имаше цели две години!