PDA

View Full Version : Доброволчество



stelomax
09-03-2017, 19:24
Здравейте!
От вече близо година искам да се включа в някоя доброволческа организация, да стана член на нея, да помагам на обществото или хора в нужда по някакъв начин. Реших се да пиша на една организация, но така и не ми отговориха, разпитах едно момче, което е член в някаква подобна кампания, но той ми отвърна, че никак не е лесно да участваш в нещо подобно.
Та, исках да попитам дали някой от вас знае за някоя volunteer организация, която набира доброволци или нещо такова?
P.S. От Варна съм, ако това има някакво значение.

haritov
09-03-2017, 19:49
Здравейте!
От вече близо година искам да се включа в някоя доброволческа организация, да стана член на нея, да помагам на обществото или хора в нужда по някакъв начин. Реших се да пиша на една организация, но така и не ми отговориха, разпитах едно момче, което е член в някаква подобна кампания, но той ми отвърна, че никак не е лесно да участваш в нещо подобно.
Та, исках да попитам дали някой от вас знае за някоя volunteer организация, която набира доброволци или нещо такова?
P.S. От Варна съм, ако това има някакво значение.
не си заслужава
живей си живота не мисли за глупости
преди и аз бях в нещо но все тая просто ме послушай

blackangel_236
09-03-2017, 19:49
По принцип в бчк търсят. Но трябва да си поне 8 клас, за да те вземат. Поне в Добрич е така

haritov
09-03-2017, 20:02
По принцип в бчк търсят. Но трябва да си поне 8 клас, за да те вземат. Поне в Добрич е така

я градски :cool:

stelomax
09-05-2017, 21:43
По принцип в бчк търсят. Но трябва да си поне 8 клас, за да те вземат. Поне в Добрич е така

Сега ще ставам осми клас. Ще ги потърся. Благодаря много! :)

anonymous908491
09-05-2017, 21:56
преди и аз бях в нещо

твоя косплей не се брои

dreamwalker
09-05-2017, 22:16
https://www.ptpi.org/Chapters/Find-a-Chapter/Chapter-List/Chapters/Varna,-Bulgaria-(The-Dolphins)-Student-Chapter

http://www.varnanamladite.com/?idtem=17

В TimeHeroes също може да потърсиш за инициативи наблизо.

stelomax
09-07-2017, 19:44
Благодаря за отговорите!
Вече се записах като доброволец! :)