PDA

View Full Version : Facebook - блокиран акаунт за фалшиво име.



Gabriel123
09-13-2017, 15:06
Здравейте,
явно някой ме е докладвал и Facebook ми блокираха акаунта за фалшиво име. Не съм използвал такова, сега искат да кача снимка на лична карта, за да потвърдя самоличността си - направих го, но няма отговор от вече повече от седмица.
Някой минавал ли е през това и знае ли колко време отнема на господата да решат какво ще правят? И дали изобщо ще прегледат request-а?

Поздрави!

Ето снимка на това какво точно ми пише - http://prikachi.com/images.php?images/930/9181930V.png

anonymous908491
09-13-2017, 15:26
снимаш си личната карта и с пейнт променяш името
аз така направих като поискаха да им доказвам
че се казвам Майк Тайсън

Gabriel123
09-13-2017, 15:31
снимаш си личната карта и с пейнт променяш името
аз така направих като поискаха да им доказвам
че се казвам Майк Тайсън

Интересно.
Принципно и аз си падам тролче, ама твоето е прекалено очевадно. Имаш още какво да учиш.

Поздрави!

anonymous908491
09-13-2017, 15:34
Принципно и аз си падам тролче, ама твоето е прекалено очевадно. Имаш още какво да учиш.


ти по принцип си идиот и няма нужда да го учиш
много интересно, ако се пишеш Цар Лъв в тоя фейсбук
кви доказателства ще ти поискат

не се нарича 'фалшиво' име, а фейк
щото имитира някого

Gabriel123
09-13-2017, 15:39
ти по принцип си идиот и няма нужда да го учиш
много интересно, ако се пишеш Цар Лъв в тоя фейсбук
кви доказателства ще ти поискат

не се нарича 'фалшиво' име, а фейк
щото имитира някого

А ако се напишеш Паткан Драгоев и няма такъв човек в света, кого имитираш, господине? :D
Както казах - има какво да учиш в живота.

anonymous908491
09-13-2017, 15:43
А ако се напишеш Паткан Драгоев и няма такъв човек в света, кого имитираш, господине? :D


ако се пишеш паткан драгоев, никой във фейса няма да ти иска доказатекство, че се казваш така, малоумник
ако целия ти живот е във фейса, а пак не знаеш как работи, ебах ти тъпанара трябва да си

Gabriel123
09-13-2017, 15:48
ако се пишеш паткан драгоев, никой във фейса няма да ти иска доказатекство, че се казваш така, малоумник
ако целия ти живот е във фейса, а пак не знаеш как работи, ебах ти тъпанара трябва да си

Well, името ми е единственото в България, тъй като фамилията ми е единствената в България, малоумник :)
Тогава за чий чеп ми искат доказателство, явно ти знаеш как работи системата(4Head)? ;)
От 2012г. няма ден, в който да не влизаш в тоя сайт и все още не знаеш как да пишеш адекватно :D
Сладур!

anonymous908491
09-13-2017, 15:54
доказателство ти искат не понеже си фейк с интелект на тъп галош, а защото си спамер
тъпите не им пречат, дори да са като теб

ةتشضل انزفث
09-13-2017, 15:54
Ама ти с това име си се регистрирал или си го променил в последствие ?

Грозния
09-13-2017, 17:58
Здравейте,
явно някой ме е докладвал и Facebook ми блокираха акаунта за фалшиво име. Не съм използвал такова, сега искат да кача снимка на лична карта, за да потвърдя самоличността си - направих го, но няма отговор от вече повече от седмица.
Някой минавал ли е през това и знае ли колко време отнема на господата да решат какво ще правят? И дали изобщо ще прегледат request-а?

Поздрави!

Ето снимка на това какво точно ми пише - http://prikachi.com/images.php?images/930/9181930V.pngКои са те, че да ти искат истинското име?
Направи си нов акаунт със старото.

JDeel
09-20-2017, 20:20
И аз не съм си с истинското име у фейса и никой никога не ми е правил проблеми за това. Те пък ще ми кажат как да си кръстя профила.

ةتشضل انزفث
09-21-2017, 07:53
Няква шитня е това , аз искам да си променя името на Just Do It , ама ми дава че не мога.