PDA

View Full Version : Меритокрация



dreamwalker
09-16-2017, 16:58
Приемаме, че образованието е един от основните фактори за социалната мобилност. В настоящето съществува представата, че социалното неравенство би могло да се преодолее на базата на компетенция и че привилегиите на определени групи не са толкова забележими, колкото в предишни епохи.

Но от друга страна, едно проучване отпреди повече от 20 години, което вероятно е актуално и в настоящето гласи, че дете от семейство на висши държавни служители има около 80 пъти по-голям шанс да учи в университет, отколкото дете на селскостопански работник и около 40 пъти по-голям шанс от дете на работник, а тези шансове са два пъти по-големи в сравнение с шансовете на държавен чиновник средна категория. По-скорошно проучване в американските университети от миналата година показва, че отношението деца от най-привилегирования слой на обществото към деца от най-непривилегирования е 25:1.

При тези обстоятелства можем ли да твърдим, че висшите слоеве са висши, защото са заслужили да са такива - издигнали са се благодарение на лични усилия?

LoadRunner
09-16-2017, 17:50
като цяло неразбираема тема си писала или си прекопирала от другаде

разбира се че и проучванията са актуални и към тоя момент

естествено че висшето образование зависи пряко от родителите и техните нагласи и възможности

за висшите чиновници е жизнено важно и единствен път и тяхните деца да са максимално образовани, така ще ги допълват а и децата им ще се възползват от финансовата облага и тяхната помощ

за селсия работник няма кво да говорим, той нито знае какво е нито вижда перспектива в ученето, на него му дай работа, на детето подсъзнателно му се набива същото, и то би станало работник без да си затормозява излишно живота

за низшите чиновници не те разбрах какво казваш
но за низшите чиновници...те са по-зле и от селския работник, ж ивота за тях е едно оцеляване, имат образование което не са развили понеже са се натикали в някоя община, нямат и пукнат лев в джоба, как да накарат и детето си да учи ако ще го сполети същата съдба?

в българия висшите слоеве никога не са и няма и да се издигнат на база собствени усилия

в бизнеса е друго, има доста биснесмени които са тръгнали с някаква работа от някое мазе или таван и после са направили фабрика за стотици хиляди
това вече е успех благодарение на лични усилия

anonymous908491
09-16-2017, 18:56
няма висши хора, има по-висока длъжност, но задължително всички трябва да бачкат за народа
чифтосвали се няколко века помежду си някви шибани отрепки
и решили да се именуват царе, крали и подобни лайна
ако си с интелект на амеба, император на Вселената да те сложат
тва пак не променя нищо

dreamwalker
09-16-2017, 19:11
няма висши хора, има по-висока длъжност, но задължително всички трябва да бачкат за народа
чифтосвали се няколко века помежду си някви шибани отрепки
и решили да се именуват царе, крали и подобни лайна
ако си с интелект на амеба, император на Вселената да те сложат
тва пак не променя нищо

Напротив, променя много, защото ще определяш съдбата на Вселената.

anonymous908491
09-16-2017, 19:31
Напротив, променя много, защото ще определяш съдбата на Вселената.

променя един голям
не можеш да промениш нещо, което има начало, има и край
тва да не ти е кремвирш

nqmamNervi
09-16-2017, 19:59
Меритокрация. Това, че даден индивид има диплома от даден институт съвсем не означава, че е усвоил материята и че е компетентен в дадената сфера. Точно това означава меритокрацията - да се оценява един човек по неговите способности. И все пак образованието е фактор и проблемът, който изтъкваш е реален - богатите могат да си позволят по-престижни университети. Решението е просто образованието да бъде по-достъпно. Всеки трябва да има шанс за образование/развитие. Така всички ще имат равен старт и само най-отдадените и талантливите ще успяват. Също така не трябва да бъде нужно да имаш 2 висши образования, за да се прехранваш, понеже се стига до положението всеки да записва нещо, въпреки че не му е интересно. Но това е по-скоро утопия на този етап.

SHPAIdURmeN
09-16-2017, 22:45
Приемаме, че образованието е един от основните фактори за социалната мобилност. В настоящето съществува представата, че социалното неравенство би могло да се преодолее на базата на компетенция и че привилегиите на определени групи не са толкова забележими, колкото в предишни епохи.
Мда, може да се каже, че един от основните, макар че има други фактори, които предшестват този, и са от съществено значение. Съзнала си за представата, чрез наблюдението на другите ли ?
Не е вярно, че не са забележими. Доста са очевидни, също толкова, колкото в предишните епохи.




При тези обстоятелства можем ли да твърдим, че висшите слоеве са висши, защото са заслужили да са такива - издигнали са се благодарение на лични усилия?
Това, което си представила, като проучване показва много малко, защото тези шансове зависят от много други фактори(обстоятелства, момента ситуация, връзки, умствени възможности и в прочие), и е нужно по подробно разискване, за да се обгърне материята. Та, след даденото по дълбоко разискване, въпросът ще е друг.
Относно въпроса. Имаш едни, които са се издигнали изцяло на собствени усилия, други на които им е помогнато, но пак са положили усилия, и трети, които ги чака поста. Но дори и тези, които ги чака поста на готово, също трябва да положат усилия, защото едва ли биха дали съществен пост на някой нехранимайко, естествено съществуват изключения.


Какво е висш слой за теб ? Какви са ти представите или знанията относно т.нар. висши слоеве ?

dreamwalker
09-16-2017, 23:09
Какво е висш слой за теб ? Какви са ти представите или знанията относно т.нар. висши слоеве ?

Наистина ли очакваш да отговоря на този въпрос.

https://media.tenor.com/images/a41c21fb5099540b9a0f778a7d9a3027/tenor.gif

LoadRunner
09-17-2017, 07:23
виж ся, темата ти е неразбираема
дори ти не знаеш кво си писал
а какво остава и да говориш по нея
а ако темата ти е просто въпрос щото не знаеш, значи приемаш наще отговори на готово и бягай да спиш

DoctorSatan666
09-17-2017, 10:15
Меритокрация. Това, че даден индивид има диплома от даден институт съвсем не означава, че е усвоил материята и че е компетентен в дадената сфера. Точно това означава меритокрацията - да се оценява един човек по неговите способности. И все пак образованието е фактор и проблемът, който изтъкваш е реален - богатите могат да си позволят по-престижни университети. Решението е просто образованието да бъде по-достъпно. Всеки трябва да има шанс за образование/развитие. Така всички ще имат равен старт и само най-отдадените и талантливите ще успяват. Също така не трябва да бъде нужно да имаш 2 висши образования, за да се прехранваш, понеже се стига до положението всеки да записва нещо, въпреки че не му е интересно. Но това е по-скоро утопия на този етап.

Добър коментар. И не е утопия - при Хитлер децата на богатите е трябвало да си плащат за елитните училища, а за бедните е било безплатно. Което ме накара да се замисля, защо университетите сега действат на такъв принцип? Мисля че тук е намесено много повече от една естествено неравенство в условията на сегашния строй. Две неща ми идват на ум. Докато самите деца може да не са заслужили привилегията да учат, то родителите им са. Естествено изключения - бол, но в поне 6-7 от 10 случая детето на един преуспял човек ще бъде по успешно от другите деца. Въпрос на биология и култура. Дори и да е в само 3-4 от 10 случая, това пак е един вид елит в зародиш, и тъй като постоянно забелязвам прилики между текущата система и методите на Хитлер, съвсем закономерно си мисля че това с университетите е умишлено така. Второто нещо е че щом човек е богат, то го е постигнал с определен предприемачески или друг манталитет, а оттам и детето на този човек е също вероятно да е развило такъв манталиттет. За един световен финансов строй това е много потребно. Защото умни и способни деца има много сред масите, но издигнати в бедност те имат малко по-"човешко" отношение към света, себе си и хората. Така че, ако в Хитлеристка Германия мотото е било - всички германци трябва да станат национал-социалисти, но само най-добрите национал-социалисти могат да са членове на партията(което мото е заложено и в образованието), то в този строй мотото е по-скоро - всички трябва да си продават душата за пари и власт, но само най-добрите и продажните от тях могат да ръководят(естествено като получават привилегията за образование преди това). Защо е в интерес на управляващата класа само определени деца да влизат в университетите? Защото така си гарантира монопол върху съзнанието на онези подрастващи, които са най-добрите от най-добрите - тези които градят облика на бъдещето. Но за най-добрите в случая се прави втора цедка - тези с най-богати родители, свикнали на лукса, тези които вече са вкарани в матрицата. Освен това, какъв друг мотив може да се търси за сегашното положение на образователните системи в западния свят - естествено че класическо еврейския мотив, а именно - като ще си прокарваме дегенератските схеми, защо да не направим и малко пари между другото хахаха
Сега, всичко това е малко разтягане на мисълта, но на мен ми изглежда напълно възможно предвид всичко останало. Ако идеята на националсоциалистическото образование е била най-добрите и способни деца да развиват талантите си само и единствено с перспективата след това да бъдат най-верни и истински служители на народа, то идеята сега е най-добрите и способни деца да бъдат индоктринирани с марксизъм и така всяка естествена, спонтанна съпротива сред народните маси, да бъде унищожена още в зародиш. https://www.vbox7.com/play:dd42a17b6a

dreamwalker
09-17-2017, 10:40
Може ли да не намесваме Хитлер, мерси.

He tried, he failed, he's gone.

DoctorSatan666
09-17-2017, 11:46
Може ли да не намесваме Хитлер, мерси.

He tried, he failed, he's gone.

Всеки който иска да постави някакъв ред в света, рано или късно стига до Хитлер. Така че не виждам защо да не бъде намесван, естествено изключвайки наивното схващане, че всичките сегашни явления са продукт на естествени(в смисъл непреднамерени) процеси.

npp
09-17-2017, 13:58
Приемаме, че образованието е един от основните фактори за социалната мобилност. В настоящето съществува представата, че социалното неравенство би могло да се преодолее на базата на компетенция и че привилегиите на определени групи не са толкова забележими, колкото в предишни епохи.

Но от друга страна, едно проучване отпреди повече от 20 години, което вероятно е актуално и в настоящето гласи, че дете от семейство на висши държавни служители има около 80 пъти по-голям шанс да учи в университет, отколкото дете на селскостопански работник и около 40 пъти по-голям шанс от дете на работник, а тези шансове са два пъти по-големи в сравнение с шансовете на държавен чиновник средна категория. По-скорошно проучване в американските университети от миналата година показва, че отношението деца от най-привилегирования слой на обществото към деца от най-непривилегирования е 25:1.

При тези обстоятелства можем ли да твърдим, че висшите слоеве са висши, защото са заслужили да са такива - издигнали са се благодарение на лични усилия?

а работим ли за всеобщо спасение, така щото и да направим съдбата по-добра за всички за в следващите/бъдещите цикли на вечността?!

dreamwalker
09-17-2017, 16:09
Всеки който иска да постави някакъв ред в света, рано или късно стига до Хитлер. Така че не виждам защо да не бъде намесван, естествено изключвайки наивното схващане, че всичките сегашни явления са продукт на естествени(в смисъл непреднамерени) процеси.

А: Хитлер е поставил ред в света.

Б: https://media.tenor.com/images/2fef146f71bee8a573063229e096ec75/tenor.gif

dreamwalker
09-17-2017, 16:21
а работим ли за всеобщо спасение, така щото и да направим съдбата по-добра за всички за в следващите/бъдещите цикли на вечността?!

http://media.tumblr.com/tumblr_m5nchdmmg71qcwic6.gif

Релевантен си.

npp
09-17-2017, 17:20
http://media.tumblr.com/tumblr_m5nchdmmg71qcwic6.gif

Релевантен си.

наясно ли си с вечния кръговрат?

dreamwalker
09-17-2017, 17:47
наясно ли си с вечния кръговрат?

Наясно съм. С факта, че си хахо. Но не те съдя, харесвам те.

golemiq_korab_minava
09-17-2017, 18:01
От кога дипломата прави човека и развитието му в обществото? В точност - във властта?

Разбира се, че съществува този феновен, в който децата на богатите личности имат приоритет в сферата на образованието. От панти век. Но според мен винаги стои индивидуалната същност. Колко от най-великите учени или бизнесмени са били родом от бедни семейства? Колко от просветените днес, са изживели живота си като мачкани и гонени от системата? Но винаги геният намира пътя. Кой успява? Гъвкавия. Този, който може да мисли, да се нагажда. Който има амбицията, който има смелостта да се изправя пред невидимото, несигурносто. Какво означава да си успял?
В България колко от управляващите имат дипломи от най-елитните университети? Колко мултимилионери?
В крайна сметка може да имаш всякакво образование, да се издигнеш като професор в дадена област, но да служиш като марионетка. Никое образование не може да ти даде лични способности в управлението. Никой не може да ти налее с фуния знанието.
Децата на елита като цяло растат в благоприятна среда. Получават особено възпитание. Статистически разбира се, че от семейства на работници или на обикновенни земеделски стопани - се издигат по-малко карикатури. Очевиден е факта, че и от нашите ромски махали, изолирани oт държавата и собствените си строги патриархални правила и традиции - много рядко някой може да се освободи, за да поеме по друго развитие.

Така е в света. Няма справедливост.

Почти всички знаем, че връзките са принцип на много места, не само в българската мафиотска структура.

Всеки е отговорен.

golemiq_korab_minava
09-17-2017, 18:02
Наясно съм. С факта, че си хахо. Но не те съдя, харесвам те.

А ти си на 32 години, но си хубава.

DoctorSatan666
09-17-2017, 18:52
А: Хитлер е поставил ред в света.


http://prikachi.com/images/618/9184618s.jpg

defender
09-17-2017, 19:42
Хитлер аутистта. :D

DoctorSatan666
09-17-2017, 19:48
Хитлер аутистта. :D
- Каза женствения...

defender
09-17-2017, 19:59
- Каза женствения...
бицепс 40-41 см.

А ти пък за какво се обиждаш ве? Много го изживяваш нещо. :)

LoadRunner
09-17-2017, 20:06
А ти си на 32 години, но си хубава.

знам че е на трийсетак а ми праща снимки на някво малко момиченце
бахти педофилката
радвам се че темата се разви както подобава

моя бицепс е 42 студен
който не верва да дой да пипне
напомпен скача с 2 санта

LoadRunner
09-17-2017, 20:10
В момента по БТВ почва биографичен филм за дриймуокър

defender
09-17-2017, 20:12
моя бицепс е 42 студен
който не верва да дой да пипне
напомпен скача с 2 санта

Доктора няма бицепс, ама виж го какъв мъжкар е, с мъжкарски характер (и студен, и напопмен едновремнно). Няма начин да не си го забелязал. :D

golemiq_korab_minava
09-17-2017, 20:37
знам че е на трийсетак а ми праща снимки на някво малко момиченце
бахти педофилката
радвам се че темата се разви както подобава

моя бицепс е 42 студен
който не верва да дой да пипне
напомпен скача с 2 санта

Сигурно има основание да се крие. На мен ми харесват нейните коментари.

Може би работи за тим.

anonymous908491
09-17-2017, 20:38
В момента по БТВ почва биографичен филм за дриймуокър

за салемските вещици

dreamwalker
09-17-2017, 20:58
знам че е на трийсетак а ми праща снимки на някво малко момиченце
бахти педофилката
радвам се че темата се разви както подобава

моя бицепс е 42 студен
който не верва да дой да пипне
напомпен скача с 2 санта

https://i.giphy.com/media/szPZ2NXIGCMcE/giphy.webp

Не смятах, че някога ще го напиша, но ти и младите кървища сте по-досадни и от мен.

Продължавай да столкваш бягащи момичета в парка и не мисли толкова за важната ми особа. Може и момичето да приеме поканата ти за кафе, хохохохо.

dreamwalker
09-17-2017, 21:11
Доктора няма бицепс, ама виж го какъв мъжкар е, с мъжкарски характер (и студен, и напопмен едновремнно). Няма начин да не си го забелязал. :D

Има някакъв малък шанс да не го правиш преднамерено, но от 95% от коментарите ти лъха хомоеротика.

А уж си против LGBT.

LoadRunner
09-17-2017, 21:19
Не смятах, че някога ще го напиша, но ти и младите кървища сте по-досадни и от мен.

Продължавай да столкваш бягащи момичета в парка и не мисли толкова за важната ми особа. Може и момичето да приеме поканата ти за кафе, хохохохо.



с мойта история нещата се обърнаха, тя се оказа везни, шибана неадекватна преследвачка, излезе и курвичка, мерака ми към нея отдавна изчезна
лелче

defender
09-17-2017, 21:25
Има някакъв малък шанс да не го правиш преднамерено, но от 95% от коментарите ти лъха хомоеротика.

А уж си против LGBT.

Нямам нищо против съществуването на LGBT, просто искам да осъзнаята и признаят състоянието си за болест и да зопочнат да се борят с порока си. Например и на мен ми харесва да ям торти, ама знам, че над опрeделена граница това се превръща в порок, нещо подобно е и при проблемите със сексуалността. :)

golemiq_korab_minava
09-17-2017, 21:29
Нямам нищо против съществуването на LGBT, просто искам да осъзнаята и признаят състоянието си за болест и да зопочнат да се борят с порока си. Например и на мен ми харесва да ям торти, ама знам, че над опрeделена граница това се превръща в порок, същото е и със сексуалността. :)

Направи дръжество. Асоциация.

Тук всички сте зомбирани пишещи машинки. Жалко е, че и аз още ви пиша/чета, заради дриймлокър и още едно интелигентно момиче.

defender
09-17-2017, 21:34
Направи дръжество. Асоциация.

Тук всички сте зомбирани пишещи машинки. Жалко е, че и аз още ви пиша/чета, заради дриймлокър и още едно интелигентно момиче.

Корабе, ти да не си защитник на тази умствено-недоразвита гавра наречена LGTB, представяща се за модерност и нормалност. Готов съм да си заложа чорапогащника на рози и хитлерчета, че това са умствено недоразвити хора, с много комплекси.

dreamwalker
09-17-2017, 21:39
с мойта история нещата се обърнаха, тя се оказа везни, шибана неадекватна преследвачка, излезе и курвичка, мерака ми към нея отдавна изчезна
лелче

Знам, че мимолетните индиректни интеракции с уникалната ми особа осмислят живота на повечето от вас, но с просташкия си изказ и неизтънчените си нападки няма да ме накараш да ти обърна внимание за повече от петнадесетте секунди, които са ми нужни да напиша мнението и определено няма да се издигнеш в аристократичните ми вещерски очи.

dreamwalker
09-17-2017, 21:41
Нямам нищо против съществуването на LGBT, просто искам да осъзнаята и признаят състоянието си за болест и да зопочнат да се борят с порока си. Например и на мен ми харесва да ям торти, ама знам, че над опрeделена граница това се превръща в порок, нещо подобно е и при проблемите със сексуалността. :)

Това означава ли, че се бориш с порочното си влечение към DoctorSatan666.

golemiq_korab_minava
09-17-2017, 21:44
Корабе, ти да не си защитник на тази умствено-недоразвита гавра наречена LGTB, представяща се за модерност и нормалност. Готов съм да си заложа чорапогащника на рози и хитлерчета, че това са умствено недоразвити хора, с много комплекси.

Нямам нищо против селксуалното им разбиране.

defender
09-17-2017, 21:48
Нямам нищо против селксуалното им разбиране.

Ми щом нямаш нищо против сексуалното им разбиране, що тогава и ти не станеш гей бре?
Да не би, защото душевността ти има нещо против и го изживяваш, като протиовестествено?

Лицемерче малко.

defender
09-17-2017, 21:55
Това означава ли, че се бориш с порочното си влечение към DoctorSatan666.

Нямам сексуално влечение към Доктор Сатан, нито към гениталите му. Просто е готино да си сред приятни, широкоскроени хора, с които се говори лесно, дори и когато не сте на едно мнение.

golemiq_korab_minava
09-17-2017, 22:00
Според мен духът и душата ни пребивават временно в телесната обвивка .. Жената и мъжът са почти едно и също нещо. Те са две противоположни половини на едно. Заредени с различна енергия. Аз не мога и не искам да стана гей, не защото не е естествено, ами защото не изпитвам подобна вътрешна подбуда или чувство. Бъдещето може би е на безполовите еволюирали създания. Или на двуполовите, кой знае. В природата се срещат толкова често, че е глупаво да ги отричаш като грешка.


Вярно е обаче, че се спекулира допълнително и с цел разпрострастяването на подобна култура, включително и от теб.

Направи протест. Раздавай брошури. Страшно геройство е да пишем у форума.

defender
09-17-2017, 22:07
Духът и душата ни пребивават временно в телесната ни обвивка според мен. Жената и мъжът са почти едно и също нещо. Те са две противоположни половини на едно. Заредени с различна енергия.

Безмълвен съм...


Направи протест. Раздавай брошури. Страшно геройство е да пишем у форума.

Никакви протести и брошури няма да правя и да се натрапвам на хората. Смятам, че нормалността не се нуждае от протести, нито изпитва нужда да се доказва, нито е шумна и натрапчива, това си приоми на лудостта. Нормалността е дефолтна.

Zlennox
09-17-2017, 22:17
Безмълвен съм...



Никакви протести и брошури няма да правя и да се натрапвам на хората. Смятам, че нормалността не се нуждае от протести, нито изпитва нужда да се доказва, нито е шумна и натрапчива, това си приоми на лудостта. Нормалността е дефолтна.

*либерално смеене* Ахуахуахуахауахауахауахау хаухаухау

Ефенди, какво виждат очите ми. Ти да не се натрапваш на хората заради тяхната сексуална ориентация...?


*либерално смеене* Ахуахуахуахауахауахауахау хаухаухау

Каква е тази либерална станза? От кога и ти влезе в клуба на "либерастите" *либерално смеене* Ахуахуахуахауахауахауахау хаухаухау

Разкрит си вече. Хем педал с хомосексуални наклонности, хем либераст. Що за комбинация.

golemiq_korab_minava
09-17-2017, 22:20
За това на пръсти се броят ''нормалните''. И при позволени условия голяма част от хомо сапиенс биха изнудвали, манипулирали, та дори отнемали себеподобен живот без капка изпитване на жал. Нормалност Пише.

defender
09-17-2017, 22:25
*либерално смеене* Ахуахуахуахауахауахауахау хаухаухау

Ефенди, какво виждат очите ми. Ти да не се натрапваш на хората заради тяхната сексуална ориентация...?


*либерално смеене* Ахуахуахуахауахауахауахау хаухаухау

Каква е тази либерална станза? От кога и ти влезе в клуба на "либерастите" *либерално смеене* Ахуахуахуахауахауахауахау хаухаухау

Човече, либерализма размива границите на добро и зло, на нормалност и порок и казва - всичко е нормално. Либерализа казва - няма дявол, разоръжете се. Нещо като дебил-позитивно мислене. Волево деградирали дебили, слаби хора.

Аз казвам, че всеки има право на живот въпреки отклоненията си, въпроса е да осъзнава отклоненията си, като отклонения, да види дявола в себе си и да се въоръжи с въздържание.

Zlennox
09-17-2017, 22:29
Човече, либерализма размива границите на добро и зло, на нормалност и порок и казва - всичко е нормално. Либерализа казва - няма дявол, разоръжете се. Нещо като дебил-позитивно мислене. Волево деградирали дебили.

Аз казвам, че почти всеки има право на живот въпреки отклоненията си, въпроса е да осъзнава отклоненията си, като отклонения си, да види дявола в себе си и да се въоръжи с въздържание

Не точи локуми, знам че някъде дълбоко, подсъзнателно си мазен либераст и ти. Виждам че ти се иска.

defender
09-17-2017, 22:35
Не точи локуми, знам че някъде дълбоко, подсъзнателно си мазен либераст и ти. Виждам че ти се иска.
Божието слово казва: "хората ще станат наглед благочестиви, но от силата на благочестието са се отрекли" - това за мен е може би най-точното описание на либерал.

Така че вашето благочестие, не е нашето. Не съм либерал, въпреки че може да ме объркаш.

npp
09-17-2017, 22:49
Наясно съм. С факта, че си хахо. Но не те съдя, харесвам те.

гламави сте вие, които колкото и пъти да започвате сериозна тема, все се оказва, че се отклонявате в шантави конверсации

LoadRunner
09-18-2017, 09:07
Знам, че мимолетните индиректни интеракции с уникалната ми особа осмислят живота на повечето от вас, но с просташкия си изказ и неизтънчените си нападки няма да ме накараш да ти обърна внимание за повече от петнадесетте секунди, които са ми нужни да напиша мнението и определено няма да се издигнеш в аристократичните ми вещерски очи.

ти да не би да си спряла
аз не говорех за теб
не следиш ли контекста?

DoctorSatan666
09-18-2017, 11:12
Нямам сексуално влечение към Доктор Сатан, нито към гениталите му.
http://prikachi.com/images/11/9185011L.jpg

Това беше най-гейското нещо, което съм чел някога.

DoctorSatan666
09-18-2017, 11:19
Аз казвам, че всеки има право на живот въпреки отклоненията си

Е как да не го кажеш, в противен случай трябва да се самоубиеш.

dreamwalker
09-18-2017, 15:30
гламави сте вие, които колкото и пъти да започвате сериозна тема, все се оказва, че се отклонявате в шантави конверсации

Не съм виновна, че люде на 20+ години не могат да водят нормална дискусия.

inewton
09-18-2017, 20:04
Много сте болни всички. Тази тема е поредното доказателство, че всичко можете да обърнете на секс.

LoadRunner
09-18-2017, 20:26
Много сте болни всички. Тази тема е поредното доказателство, че всичко можете да обърнете на секс.
ти да не си някъв слепок
ето кой си влезе в тон с темата след няколко адекватни коментара


Напротив, променя много, защото ще определяш съдбата на Вселената.

FarukhShaikh
10-08-2017, 03:29
Приемаме, че образованието е един от основните фактори за социалната мобилност. В настоящето съществува представата, че социалното неравенство би могло да се преодолее на базата на компетенция и че привилегиите на определени групи не са толкова забележими, колкото в предишни епохи.

Но от друга страна, едно проучване отпреди повече от 20 години, което вероятно е актуално и в настоящето гласи, че дете от семейство на висши държавни служители има около 80 пъти по-голям шанс да учи в университет, отколкото дете на селскостопански работник и около 40 пъти по-голям шанс от дете на работник, а тези шансове са два пъти по-големи в сравнение с шансовете на държавен чиновник средна категория. По-скорошно проучване в американските университети от миналата година показва, че отношението деца от най-привилегирования слой на обществото към деца от най-непривилегирования е 25:1.

При тези обстоятелства можем ли да твърдим, че висшите слоеве са висши, защото са заслужили да са такива - издигнали са се благодарение на лични усилия?

Много ги мислиш нещата, Хабиби. Това ти е грешката. Висшата класа е висша основно заради знанията си как да манипулира и да се сдобива с блага по лесния начин. За хората с т.нар. “Royal blood” би съществува фразата не “hard work”, а по-скоро “smart work”. Това не се учи в даскало или в уни-то. Учи се още вкъщи. Нищо не можеш да промениш. Пишкаш срещу вятъра. Колкото и университета да изкараш — никога няма да си наравно с “тях”.

dreamwalker
10-08-2017, 03:31
Много ги мислиш нещата, Хабиби. Това ти е грешката. Висшата класа е висша основно заради знанията си как да манипулира и да се сдобива с блага по лесния начин. За хората с т.нар. “Royal blood” би съществува фразата не “hard work”, а по-скоро “smart work”. Нищо не можеш да промениш. Пробвах. Пишкаш срещу вятъра.

Не ме интересува.

FarukhShaikh
10-08-2017, 03:38
Тогава защо е темата ти?

dreamwalker
10-08-2017, 03:46
Защото мога да си го позволя.

FarukhShaikh
10-08-2017, 03:53
Защото мога да си го позволя.

А можеш ли да си позволиш да ми кажеш защо се занимавам с теб?

dreamwalker
10-08-2017, 04:03
Със сигурност ще да е заради обаятелната ми аристократична вещерска особа.

FarukhShaikh
10-08-2017, 04:15
[B]Със сигурност ще да е заради обаятелната ми аристократична вещерска особа.

Предпочитам вещица със spell, вместо instagram принцесче. Не съм крал (аристократ), затова сигурно.

golemiq_korab_minava
10-08-2017, 06:58
И аз смятам, че манипулацията е в основата. Но от друга страна колко хора имат умения, сила , воля, вяра да прилагат подобно управление, от което зависят живота и работата на хиляди други? Лесно е да се обвинява. Но , когато имаш сложна задача да определиш заплатите и милионите фактори, от които зависи системата. Колко биха се справили?

LoadRunner
10-08-2017, 07:42
Със сигурност ще да е заради обаятелната ми аристократична вещерска особа.

остави хората да говорят за тебе
аз нищо аристократично не виждам в теб
но виждам че продължаваш да увеличаваш афганистанската бройка последователи

anonymous908491
10-08-2017, 09:39
Висшата класа е висша основно заради знанията си как да манипулира и да се сдобива с блага по лесния начин. За хората с т.нар. “Royal blood” би съществува фразата не “hard work”, а по-скоро “smart work”. Това не се учи в даскало или в уни-то. Учи се още вкъщи.

интелект на кораб и обноски на дефендър
тва е резултата, когато се опитваш да изглеждаш много начетен
но реално си с интелект на отсечено дърво

dreamwalker
10-08-2017, 09:54
интелект на кораб и обноски на дефендър
тва е резултата, когато се опитваш да изглеждаш много начетен
но реално си с интелект на отсечено дърво

Сигурно защото не е учил по учебниците отпреди 89.

golemiq_korab_minava
10-08-2017, 10:00
интелект на кораб и обноски на дефендър
тва е резултата, когато се опитваш да изглеждаш много начетен
но реално си с интелект на отсечено дърво
На колко години си ти? Над 40?

anonymous908491
10-08-2017, 12:40
На колко години си ти? Над 40?

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/22220020_10155643974662674_4393371916395766489_o.j pg?oh=8d59bec5d7f233ee9b74fefb2ba07ce5&oe=5A449BF7

golemiq_korab_minava
10-08-2017, 13:09
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/22220020_10155643974662674_4393371916395766489_o.j pg?oh=8d59bec5d7f233ee9b74fefb2ba07ce5&oe=5A449BF7
40 може би е най-добрата възраст, най силната и най-осъзнатата.

FarukhShaikh
10-08-2017, 14:02
остави хората да говорят за тебе
аз нищо аристократично не виждам в теб
но виждам че продължаваш да увеличаваш афганистанската бройка последователи

Ако не правиш разлика между Бахрейн и Афганистан -- явно ти е липсвал баща в детството. Оттам и си обяснявам характера ти. Израсналите момчета в семейство без баща стават путери.

FarukhShaikh
10-08-2017, 14:04
интелект на кораб и обноски на дефендър
тва е резултата, когато се опитваш да изглеждаш много начетен
но реално си с интелект на отсечено дърво

По-добре дефендър отколкото мухляк, който се опитва да се изкара като големия женкар. А всъщност единственото, което се получава е не да е джентълмен, но да си стои вкъщи и майка му да му плаща семестрите в Софийския. След това излиза и работи в Кол Център 25 години. Живот ли бе да го опишеш...

dreamwalker
10-08-2017, 14:04
Ако не правиш разлика между Бахрейн и Афганистан -- явно ти е липсвал баща в детството. Оттам и си обяснявам характера ти. Израсналите момчета в семейство без баща стават путери.

Само че този на профилната ти е от Катар.

FarukhShaikh
10-08-2017, 14:09
Нали не очакваш да си пльосна лицето онлайн? Харесва ми Катар. Ще ходя да гледам Световното там през 2022.

dreamwalker
10-08-2017, 14:14
Нали не очакваш да си пльосна лицето онлайн? Харесва ми Катар. Ще ходя да гледам Световното там през 2022.

И на мен ми харесва Катар, Бахрейн са им вдигнали мерника.

FarukhShaikh
10-08-2017, 14:16
И на мен ми харесва Катар, Бахрейн са им вдигнали мерника.

Бахрейн/Ливан да съм по-точен. Но не съм родом с такава кръв. По кръв съм полу-българин, полу-австриец. Катар е lit.

dreamwalker
10-08-2017, 14:25
Бахрейн/Ливан да съм по-точен. Но не съм родом с такава кръв. По кръв съм полу-българин, полу-австриец. Катар е lit.

Аз пък съм четвърт мозамбийка, четвърт аборигенка и полуескимоска.

ةتشضل انزفث
10-08-2017, 14:27
Бахрейн/Ливан да съм по-точен. Но не съм родом с такава кръв. По кръв съм полу-българин, полу-австриец. Катар е lit.

Поне имаш бг кръв :D
Аз съм си пришълец , ама ще ме търпите в бг :D :D

FarukhShaikh
10-08-2017, 14:27
Аз пък съм четвърт мозамбийка, четвърт аборигенка и полуескимоска.

Ако за момент сметна, че тази смеска беше възможна, смесването на ескимос с мозамбийка би довело до пагубни резултати. Не знам как си оцеляла изобщо, ако приемем, че това е истина.

FarukhShaikh
10-08-2017, 14:28
Поне имаш бг кръв :D
Аз съм си пришълец , ама ще ме търпите в бг :D :D

Ако трябва да избирам на кого да направя Джихад - на тебе или на англичанин, англичанинът си отива.

dreamwalker
10-08-2017, 14:30
Ако за момент сметна, че тази смеска беше възможна, смесването на ескимос с мозамбийка би довело до пагубни резултати. Не знам как си оцеляла изобщо, ако приемем, че това е истина.

Някога да си ме видял да лъжа.

ةتشضل انزفث
10-08-2017, 14:30
Ако трябва да избирам на кого да направя Джихад - на тебе или на англичанин, англичанинът си отива.

Смисъл ?

FarukhShaikh
10-08-2017, 14:36
Някога да си ме видял да лъжа.

Така и така ще се женя за теб, като си ескимоска, мисля да ти предложа пръстен от риба. В смисъл -- пръстенът е от рибна кост. Какво мислиш, любима моя?


Смисъл ?

Приеми го като комплимент, alsanu.

dreamwalker
10-08-2017, 14:39
Така и така ще се женя за теб, като си ескимоска, мисля да ти предложа пръстен от риба. В смисъл -- пръстенът е от рибна кост. Какво мислиш, любима моя?



Приеми го като комплимент, alsanu.

В мое отсъствие може и да играеш шах с мен.

FarukhShaikh
10-08-2017, 14:43
В мое отсъствие може и да играеш шах с мен.


На шах ще изгубиш. Мога с теб да играя нещо, на което имаш шанс да спечелиш. За мен не е важно да побеждавам слабите, това е безмислено и комплексарско. Може да поиграем на някоя друга арабска игра.

dreamwalker
10-08-2017, 14:50
https://i.imgur.com/5s4kkZ1.gif

ةتشضل انزفث
10-08-2017, 14:51
Приеми го като комплимент, alsanu.

Е аз не разбрах изобщо какво каза :D

dreamwalker
10-08-2017, 14:53
Е аз не разбрах изобщо какво каза :D

Под "джихад" разбира убийство.

В това значение се използва вече от сульо и пульо.

FarukhShaikh
10-08-2017, 14:56
Е аз не разбрах изобщо какво каза :D

Ще ти обясня на лично съобщение, че не искам някой да яде пуканки и да се забавлява на нормален разговор.

FarukhShaikh
10-08-2017, 14:57
Под "джихад" разбира убийство.

В това значение се използва вече от сульо и пульо.

Джихад значи "свещена война". Готов съм да направя Свещена Война за да счупя оковите ти и да те взема при мен в пустинята.

ةتشضل انزفث
10-08-2017, 15:00
Ще ти обясня на лично съобщение, че не искам някой да яде пуканки и да се забавлява на нормален разговор.

В името на dreamwalker обявяваш джихад , но тя май няма много обожатели с които да се сражаваш

FarukhShaikh
10-08-2017, 15:03
В името на dreamwalker обявяваш джихад , но тя май няма много обожатели с които да се сражаваш

Хм, прав си. Може семейството ѝ да я дърпат далеч от мен. Ще се сражавам с тях и особено ще се сближа с майката на dreamwalker. Ще ѝ покажа трикове, които няма да забрави и ще може да пробва с мъжа си. Няма да правя нищо с нея, просто ще и дам съвети.

dreamwalker
10-08-2017, 15:15
:lol:

Много пуканки ще ми трябват днес.

anonymous908491
10-08-2017, 15:30
гледам във фейса профил на коко
след това виждам още един негов профил
и така до числото 9
и всички негови профили са приятели помежду си

та в тая тема е същата шизофрения

FarukhShaikh
10-08-2017, 15:55
:lol:

Много пуканки ще ми трябват днес.

Внимавай да не пукнеш от много пуканки, пуканке.

dreamwalker
10-08-2017, 16:12
Внимавай да не пукнеш от много пуканки, пуканке.

По-вероятно е да пукна от смях, докато ви чета.

FarukhShaikh
10-08-2017, 16:22
По-вероятно е да пукна от смях, докато ви чета.

Ти гледай да се омъжиш за мен бързо, че да те пазя, че да не пукнеш от някоя бомба, или изнасилване. В рискова зона си все пак.

dreamwalker
10-08-2017, 16:29
Ти гледай да се омъжиш за мен бързо, че да те пазя, че да не пукнеш от някоя бомба, или изнасилване. В рискова зона си все пак.

Кой кого ще пази.

FarukhShaikh
10-08-2017, 16:32
И ти мене ще пазиш. Да не се въвличам в неприятности. Но моята протекция е по-висок левел.

dreamwalker
10-08-2017, 16:35
Но моята протекция е по-висок левел.

Много силно се съмнявам.

FarukhShaikh
10-08-2017, 16:36
Много силно се съмнявам.

Съмнявай си се колкото искаш. Има причина да не си още омъжена.

dreamwalker
10-08-2017, 16:41
Съмнявай си се колкото искаш. Има причина да не си още омъжена.

Да, никой не е изпълнил условията ми още.

FarukhShaikh
10-08-2017, 17:01
Да, никой не е изпълнил условията ми още.

Или може да е... Ти не си изпълнила условията на никой още. Ако ми паднеш в ръцете, това което ти кажа -- това ще правиш. Тоест всички условия ще изпълняваш.

dreamwalker
10-08-2017, 17:10
Или може да е... Ти не си изпълнила условията на никой още. Ако ми паднеш в ръцете, това което ти кажа -- това ще правиш. Тоест всички условия ще изпълняваш.

Моите условия са по-важни, не ме интересуват твоите. А и моите са много прости, но въпреки това никой не ги е изпълнил.

Безобразие.

FarukhShaikh
10-08-2017, 17:14
Може да са по-важни за теб, но момента в който играе колана, друга песен ще запеиш :twisted:

Я кажи какви са, да видим как са "толкова прости", че никой не може да ги покрие!

dreamwalker
10-08-2017, 17:17
Може да са по-важни за теб, но момента в който играе колана, друга песен ще запеиш :twisted:

Я кажи какви са, да видим как са "толкова прости", че никой не може да ги покрие!

Що за липса на обноски.

Само три са и са безобразно прости:

1. Да бъде седмия син на седмия син.
2. Да бъде червенокос.
3. Името му да не съдържа "и". Нещо от рода на Саруман, Гандалф, Дъмбълдор и т.н.

Недоумявам как е възможно досега никой да не е покрил тези изисквания.

FarukhShaikh
10-08-2017, 17:26
Що за липса на обноски.

Само три са и са безобразно прости:

1. Да бъде седмия син на седмия син.
2. Да бъде червенокос.
3. Името му да не съдържа "и". Нещо от рода на Саруман, Гандалф, Дъмбълдор и т.н.

Недоумявам как е възможно досега никой да не е покрил тези изисквания.


Можеш ли да си сигурна, че не съм седмия син на седмия син? Трябва да пробваш на пълнолуние.
Последните две със сигурност няма и да ги покрия, но това няма никакво значение, защото коланът ми е червен и го размахвам така както Дъмбълдор размахва пръчката си дълго и плавно.

dreamwalker
10-08-2017, 17:32
Виждам, че си сравнително невъзпитан, наличието на обноски е неписаното ми четвърто правило, така че отпадаш моментално, не плачи.

FarukhShaikh
10-08-2017, 17:39
Виждам, че си сравнително невъзпитан, наличието на обноски е неписаното ми четвърто правило, така че отпадаш моментално, не плачи.

Показвайки агресия към мен ме мотивираш теб да те разплача. Обноските ми ще са насочени към друга част от обществото, не към малка дребна женичка без никаква власт.

dreamwalker
10-08-2017, 17:59
Агресията не те прави силен.

Загубата на контрол под която и да е форма не те прави силен.

FarukhShaikh
10-08-2017, 18:34
Агресията не те прави силен.

Загубата на контрол под която и да е форма не те прави силен.


1. Бия без агресия, а с усмивка на лице.
2. Прилагам контрол, не го губя.

Не ги бъркай нещата нарочно, хитрушо.

dreamwalker
10-08-2017, 18:43
Още по-зле, значи и емоционален - минус една точка контрол.

Не можеш да прилагаш нещо, което никога не си имал.

DoctorSatan666
10-08-2017, 19:30
Дриймоче, какъв е тоя кандидат-сапун дето се опитва да те зарибява? Не знае ли че обичаш мен и ако не знае, защо не си му казала?

FarukhShaikh
10-08-2017, 19:43
Дриймоче, какъв е тоя кандидат-сапун дето се опитва да те зарибява? Не знае ли че обичаш мен и ако не знае, защо не си му казала?

Нали знаеш кой е новия нацизъм? Брадясалите като мен. Аллах ще властва във Европа и не можеш да го спреш. Дори го има в Библията -- Последното Причастие.

А колкото до момичето, повярвай ми -- много по-добре ще се погрижа за нея сексуално и всякак. Може да съм доста груб, но не съм несигурен като теб, псевдо-наци приятелю.

defender
10-08-2017, 20:20
Аллах не властва в Европа. Не гледаш ли, че просто либералите се гаврят с вашата религия и скоро ще я трансформират в розова, хомосексуална притурка. Ето, например в Германия вече отвориха джамия за хомосексуалисти и изобщо не им пука какво казва Аллах (в Турция има ли джамия за хомосексуалисти, има ама нанайси). Как може да си толкова наивен, че Аллах щял да властва в Европа, по-скоро Аллах ти е изпил мозъка.

FarukhShaikh
10-08-2017, 20:22
Аллах не властва в Европа. Не гледаш ли, че просто либералите се гаврят с вашата религия и скоро ще е трансформират в розова, хомосексуална притурка. Ето например в Германия вече отвориха джамия за хомосексуалисти и изобщо не ми пука какво казва твоя Аллах. Как може да си толкова наивен, че Аллах щял да властва в Европа, по-скоро Аллах ти изпил мозъка.

Тези подигравки и евтини провокации ще си намерят майстор, спокойно. Германия какъв критерий е? Държавата на LGBT-тата и гей парадите. Иди се разходи на юг.

Lychezar
10-08-2017, 20:24
Момчета, вместо да се карате, предлагам - имаме 10 кубика дърва за цепене у нас, да ги прекараме с едното. През това време Dreamwalker ще ни направи баница.

FarukhShaikh
10-08-2017, 20:26
Момчета, вместо да се карате, предлагам - имаме 10 кубика дърва за цепене у нас, да ги прекараме с едното. През това време Dreamwalker ще ни направи баница.

Дримуокър, скачай на баклавата, още на момента.

defender
10-08-2017, 20:32
Момчета, вместо да се карате, предлагам - имаме 10 кубика дърва за цепене у нас, да ги прекараме с едното. През това време Dreamwalker ще ни направи баница.

Либералите скоро смятат да забранят печките на дърва и въглища, заради глобалното затопляне. Така, че скоро и дърва няма ти трябват. Предлагам ти още тая зима да минаваш на слънчева енергия. :D



ПП: Зленокса в Шотландия на какво ли си грее персоната?

FarukhShaikh
10-08-2017, 20:34
Либералите скоро смятат да забранят печките на дърва и въглища, заради глобалното затопляне. Така, че скоро и дърва няма ти трябват. Предлагам ти още тая зима да минаваш на слънчева енергия. :D

И соларните държат изкъсо. Доколкото знам има закон таксуващ използващите соларни батерии.

dreamwalker
10-08-2017, 20:36
Дримуокър, скачай на баклавата, още на момента.

Ти ги умееш тези неща, скъпа.

Аз само давам нарежданията.

defender
10-08-2017, 20:39
Ти ги умееш тези неща, скъпа.

Аз само давам нарежданията.

Доктора, като се ожени за тебе какво ще ядете, на ресторант ли ще те води всеки ден?

dreamwalker
10-08-2017, 20:44
Аз нямам намерение да се женя, но понеже ти влюбено го преследваш от около 7 години, мисля, че тази чест ще се падне на теб.

Тъкмо ще сте първата хомосексуална двойка във форума, пионери в областта.

FarukhShaikh
10-08-2017, 20:47
Ти ги умееш тези неща, скъпа.

Аз само давам нарежданията.

Нали се сещаш, че единствено на съпругата ми бих позволил да ми говори по този начин за около 30 секунди -- да вентне леко, колкото за фън, веднъж на 12 месеца примерно. Ти не си ми никаква. Ако ти ми говориш така на живо ще щракна с пръсти и ще ти нагласят един тахарруш на момента.

dreamwalker
10-08-2017, 20:49
Нали се сещаш, че единствено на съпругата ми бих позволил да ми говори по този начин за около 30 секунди -- да вентне леко, колкото за фън, веднъж на 12 месеца примерно. Ти не си ми никаква. Ако ти ми говориш така на живо ще щракна с пръсти и ще ти нагласят един тахарруш на момента.

Не си насилвай късмета, скъпа.

FarukhShaikh
10-08-2017, 20:51
Не си насилвай късмета, скъпа.

Ти гледай теб да не насилят.

dreamwalker
10-08-2017, 20:56
http://acooksview.com/wp-content/uploads/2015/06/Yoda-meme.jpg

FarukhShaikh
10-08-2017, 21:02
Добре, скланям глава. Научи ме за историята на Белоградчишките скали. Нали там си родена.

defender
10-08-2017, 21:04
Аз нямам намерение да се женя, но понеже ти влюбено го преследваш от около 7 години, мисля, че тази чест ще се падне на теб.

Тъкмо ще сте първата хомосексуална двойка във форума, пионери в областта.


Виж, докторчето каза, че си правил експерименти с тебе и твоите чувства за да си докажел по един невъобразим начин, че аз съм комплексар. Какво мислиш, след като си била само една малка опитна мишка в експеримент посветен на меееен? :D

dreamwalker
10-08-2017, 21:08
Добре, скланям глава. Научи ме за историята на Белоградчишките скали. Нали там си родена.

Ще ти изпратя енциклопедия, дете.

dreamwalker
10-08-2017, 21:09
Виж, докторчето каза, че си правил експерименти с тебе и твоите чувства за да си докажел по един невъобразим начин, че аз съм комплексар. Какво мислиш, след като си била само една малка опитна мишка в експеримент посветен на меееен? :D

Или вие сте опитни мишки в моя мащабен социален експеримент.

defender
10-08-2017, 21:17
Доктора се оказа, че гледа на жените, като на опитни зайчета. Предлагам бан за 3 месеца. :)

dreamwalker
10-08-2017, 21:22
Доктора се оказа, че гледа на жените, като на опитни зайчета. Предлагам бан за 3 месеца. :)

Ти не можеш да живееш без него.

LoadRunner
10-08-2017, 21:32
Само три са и са безобразно прости:

1. Да бъде седмия син на седмия син.- абе общо взето да му става ку*р*а
2. Да бъде червенокос.- с други думи рижав
3. Името му да не съдържа "и". Нещо от рода на Саруман, Гандалф, Дъмбълдор и т.н.- аве и Ерхан, Сюлейман, Мюмюн също ще свършат работа


ясна си ми като бял ден

dreamwalker
10-08-2017, 21:36
ясна си ми като бял ден

Припознаваш се в изброените ли.

Не покриваш четвъртото ми изискване, което е всъщност най-важното, така че си аут, но не плачи.

П.П. Вали ли в Пловдив.

Как е Ивон.

LoadRunner
10-08-2017, 21:41
Кое е 4-тото?
Ти ли си Ивон?- Ментално нестабилна е.

LoadRunner
10-08-2017, 21:44
Прекалено много мислиш.
Значи няма 4то.
От лесните си, не се прави на принцесата с граховото зърно.

dreamwalker
10-08-2017, 21:45
Кое е 4-тото?
Ти ли си Ивон?- Ментално нестабилна е.

Нивото на обноските му да не е под морското равнище.

Не знам, не посещавам сайтове от този тип.

dreamwalker
10-08-2017, 21:46
https://pics.me.me/when-youre-not-being-treated-like-the-little-princess-you-3291421.png

FarukhShaikh
10-08-2017, 21:50
Ще ти изпратя енциклопедия, дете.

"Дете" > Казва го на мъж с 21 см пишка и брада като на муджахидин. > Добре.

LoadRunner
10-08-2017, 21:51
личи ти че си посетила сайтове от доста типове
жалко че посещаваш само сайтове
а едно време искаше да се срещаме

dreamwalker
10-08-2017, 21:53
личи ти че си посетила сайтове от доста типове
жалко че посещаваш само сайтове
а едно време искаше да се срещаме

Въображението ти е добре развито, за разлика от някои други аспекти от личността ти.

LoadRunner
10-08-2017, 21:53
"Дете" > Казва го на мъж с 21 см пишка и брада като на муджахидин. > Добре.

много бързо ше се покриеш дримока като извади шивашкото метърче

FarukhShaikh
10-08-2017, 21:57
много бързо ше се покриеш дримока като извади шивашкото метърче

Метърчето ѝ ще го сгъна на две, после още на две, демек на 4 става, след това ще го фана в края, ще ѝ заголя дупарата, и ще я насоля от бой. Сега добре ли е?

dreamwalker
10-08-2017, 22:02
Колко удобно, че всичко това ще се случи в мое отсъствие.

FarukhShaikh
10-08-2017, 22:05
Колко удобно, че всичко това ще се случи в мое отсъствие.

Може да стане лесно и в твое присъствие. Нека да направим една тройка с LoadRunner, да ти се изредим двамата подред, като аз ще съм първи да свърша. Доктора ще гледа отстрани и ще снима. Пушката му е ръждясала, така дочух.

dreamwalker
10-08-2017, 22:08
Може ли да не споделяте плебейските си фантазии пред аристократичната ми вещерска особа, мерси.

DoctorSatan666
10-08-2017, 23:16
Може да стане лесно и в твое присъствие. Нека да направим една тройка с LoadRunner, да ти се изредим двамата подред, като аз ще съм първи да свърша. Доктора ще гледа отстрани и ще снима. Пушката му е ръждясала, така дочух.

Не се филмирай, лайновоз. Знам кой си. Въпроса е само къде си и дали искаш да умреш? Надявам се да си в София, та и ония мишок дефендера да го отнесе, да не се разкарвам само за един, щото и двамата сте на една плюнка живот.

FarukhShaikh
10-08-2017, 23:53
Не се филмирай, лайновоз. Знам кой си. Въпроса е само къде си и дали искаш да умреш? Надявам се да си в София, та и ония мишок дефендера да го отнесе, да не се разкарвам само за един, щото и двамата сте на една плюнка живот.

Все едно имам дежа вю. Същите неща ми говореха преди 3 години други хора от форума. Какво стана накрая обаче?... Сега си затваряй детската уста и си намери там някое 14 годишно детенце като Сузанитка да си играете на кукли и на чалга. Не скачай в тежката категория да не ти падне носа.

FarukhShaikh
10-09-2017, 00:20
Може ли да не споделяте плебейските си фантазии пред аристократичната ми вещерска особа, мерси.

Дай да видим дали си истинска аристократка, с каква специалност си в А. К.? Имам много приятелчета там, лектори. Мога да мина да ти кажа здрасти, няма да е трудно да те намеря.

DoctorSatan666
10-09-2017, 00:54
Все едно имам дежа вю. Същите неща ми говореха преди 3 години други хора от форума. Какво стана накрая обаче?... Сега си затваряй детската уста и си намери там някое 14 годишно детенце като Сузанитка да си играете на кукли и на чалга. Не скачай в тежката категория да не ти падне носа.
Не ме интересуват Сузанити и дегенератските ти фантазии, кажи ми къде си и готов ли си да умреш?

FarukhShaikh
10-09-2017, 01:34
Не ме интересуват Сузанити и дегенератските ти фантазии, кажи ми къде си и готов ли си да умреш?

Ти знаеш ли изобщо кой съм? Правиш голяма грешка, момче. Нека не се караме пред младата госпожица. В момента единственото, което показваш е колко недостоен си за нея и колко несигурно хлапе си. Ако имаш нещо да ми казваш -- давай на лично. С удоволствие ще ти обърна носа, но не искам да стават хората свидетели на насилие. Давай по-дискретно, дечурлиго!!

FarukhShaikh
10-09-2017, 01:49
Дай да си говорим като мъже. Кое те притеснява, младежче? Ще се грижа добре за момичето, и то адски добре! Имам финансова стабилност за разлика от теб, имам голям опит, имам чувство за хумор, всичко ще е наред. Затова спри да се дървиш и да се държиш като някакво плахо зайче и приеми, че някои неща трябва да се случат и не винаги ще имаш контрол. Не можеш да принудиш никой да прави каквото ти искаш. Затова си замълчи преди да съм те метнал. Айде, младежче.

defender
10-09-2017, 18:34
Не се филмирай, лайновоз. Знам кой си. Въпроса е само къде си и дали искаш да умреш? Надявам се да си в София, та и ония мишок дефендера да го отнесе, да не се разкарвам само за един, щото и двамата сте на една плюнка живот.

Чл. 10. (Изм. - ДВ, бр. 50 от 1995 г.) Общественоопасно е деянието, което застрашава или уврежда личността, правата на гражданите, собствеността, установения с Конституцията правов ред в Република България или други интереси, защитени от правото.

Чл. 38а. (Нов - ДВ, бр. 50 от 1995 г.) (1) Доживотен затвор е принудително изолиране на осъдения до края на живота му в места за изтърпяване на наказанието лишаване от свобода.


ПП: Докторче, с тия емоционални, невменяеми, психопатни пристъпи понякога се чудя, как така си на свобода. :)

golemiq_korab_minava
10-10-2017, 09:37
Ако бяхме в Германия, вече 99 процента от пишещите в този форум да бяха с предупредително писмо от правоохранителните органи.

defender
10-10-2017, 10:12
Ако бяхме в Германия, вече 99 процента от пишещите в този форум да бяха с предупредително писмо от правоохранителните органи.

Умопобъркани се срещат навсякъде, но само в лудницата това прави впечатление. В Германия също е пълно с такива, Шотландия е на 2-ро място, малко след тях.. :D

golemiq_korab_minava
10-10-2017, 10:18
Умопобъркани се срещат навсякъде, но само в лудницата това прави впечатление. В Германия също е пълно с такива, Шотландия е на 2-ро място, малко след тях.. :D

Тук няма конторол. Или контролът не се осъществява от правилните хора. Тоест, контольорите са побъркани! А може в лудницата да има по-малко луди. Но си прав.

DoctorSatan666
10-10-2017, 16:58
Ти знаеш ли изобщо кой съм? Правиш голяма грешка, момче. Нека не се караме пред младата госпожица. В момента единственото, което показваш е колко недостоен си за нея и колко несигурно хлапе си. Ако имаш нещо да ми казваш -- давай на лично. С удоволствие ще ти обърна носа, но не искам да стават хората свидетели на насилие. Давай по-дискретно, дечурлиго!!

Аахахахха, свидетели на насилие във форума? Ти малоумен ли си, какво насилие да видят - как ще ме наспамиш до смърт ли? :lol:
С цялото това увъртане и лигавене показваш, че си един страхливец и не искаш да ми кажеш в кой град си та да дойда и да се разберем като мъже. Доста ми е смешно да ме наричаш дечурлиго, при положение че тия филми дето ги постваше тук преди година, аз това съм го правил когато бях на 14, тоест преди 10 години. Знам че просто искаш да шитпостваш, но не говори неща, ако не можеш да застанеш зад тях. Ако пък можеш, кажи ми къде да те намеря и идвам.

DoctorSatan666
10-10-2017, 17:11
ПП: Докторче, с тия емоционални, невменяеми, психопатни пристъпи понякога се чудя, как така си на свобода. :)
За теб специално не трябва да съм в емоционален, невменяем, психотичен пристъп, че да те направя труден за рисуване.

defender
10-10-2017, 17:30
За теб специално не трябва да съм в емоционален, невменяем, психотичен пристъп, че да те направя труден за рисуване.

Та ти дори не можеш се биеш. Сигурно си се бил за последно, точно в детската градина. Бил ли си се с човек малко по-висок от тебе, над 90 килограма, в добра спортна форма. Но това твое ербап-самочувствие го отдавам, най-вече, че разчиташ да използваш някакви подли номера, удари в гърба и под кръста (я ще дойдеш с някакви тълпа приятелчета за помощ, я ще изкараш газов пистолет, фашистки меч или други мишкарски, селски изпълнения).
Много добре ги знам селяците как отиват да се бият. :)

DoctorSatan666
10-10-2017, 18:01
Та ти дори не можеш се биеш. Сигурно си се бил за последно, точно в детската градина. Бил ли си се с човек малко по-висок от тебе, над 90 килограма, в добра спортна форма. Но това твое ербап-самочувствие го отдавам, най-вече, че разчиташ да използваш някакви подли номера, удари в гърба и под кръста (я ще дойдеш с някакви тълпа приятелчета за помощ, я ще изкараш газов пистолет, фашистки меч или други мишкарски, селски изпълнения).
Много добре ги знам селяците как отиват да се бият. :)

"Ербап-самочувствието" ми идва не от това че знам че съм по-висок, или по-нацепен или каквато и да е дуга филмарщина, понеже за тия неща няма как да съм сигурен, но съм сигурен от това което пишеш тук че си женствен и мекушав, а с това предвид, съвсем не ме притеснява дали си в по-добра форма. Ако имаше някакъв истински опит в бой щеше да ти е ясно, че колко си висок и колко ти е голяма ръката съвсем не са решаващи фактори.

defender
10-10-2017, 19:07
щеше да ти е ясно, че колко си висок и колко ти е голяма ръката съвсем не са решаващи фактори.

То ако беше така, в бокса нямаше да има категории.

Ами добре, ако някой път пак решим да ходим в Плевен, тъй като там имате една готина крепост в Кайлъка, ще ти пиша да дойдеш, ако искаш, за да ти видя самочувствието, фашистки нагльо. И точно фашистките ти убеждения, ще са ми добър, оправдан пред съвестта ми повод, да си подпра женствената ръка върху, фашизоидния ти нос. Само един удар ми трябва да те издебна, само един. :D

defender
10-10-2017, 19:18
Разбира се, аз нямам намерение да те убивам, за разлика от тебе, фашистки комплексар, злобен. :D

defender
10-10-2017, 19:26
И другото, което е, не искам някакъв грозен бой с търкаляне по земята и въргаляне, хапане, като прасета. Искам красив, естетичен бой в стил бокс. Все пак имам желание да ти размажа фасона с грация и красота, в стил Мохамед Али.

DoctorSatan666
10-10-2017, 19:33
То ако беше така, в бокса нямаше да има категории.

С това само затвърждаваш тезата ми че си пълен льольо и нямаш никаква представа за какво говориш.
ПП : Ето едно видео, което може да ти е полезно https://www.youtube.com/watch?v=rKY1a1RTHgY
:D

dreamwalker
10-10-2017, 19:43
Може ли да пренесете penis measuring contest-а някъде другаде, мерси.

defender
10-10-2017, 19:51
^ Ти ще си наградния фонд.

Разбира се освен наградата, която ще изпитам от прекрасния тактически удар, придружен с удовлетворителен звук от отласкващото се от юмрука ми лице на докторчето, придружено от пръски и капчици фашистка кръв. :D.

LoadRunner
10-10-2017, 20:11
Може ли да пренесете penis measuring contest-а някъде другаде, мерси.

като изкараш линийката всички ще избягат

dreamwalker
10-10-2017, 20:22
^ Ти ще си наградния фонд.

Разбира се освен наградата, която ще изпитам от прекрасния тактически удар, придружен с удовлетворителен звук от отласкващото се от юмрука ми лице на докторчето, придружено от пръски и капчици фашистка кръв. :D.

Наградният фонд ще е ego boost-а, който ще получа, след като победя и двама ви.

dreamwalker
10-10-2017, 20:23
като изкараш линийката всички ще избягат

http://s2.quickmeme.com/img/96/96ec06c053129ae64962a4020245d738b773506dd8d5df2981 76c42e3d5befcb.jpg