PDA

View Full Version : Брекети



Parolent
09-18-2017, 16:12
Зъболекарката ми каза, че съм за брекети, защото като се усмихна ми се вижда и много от венците, така е. Това управя ли се с брекети? Някой носил ли е? И чух че са скъпи. Някой знае ли някъде ориентировъчно колко може да струват за това нещо?

zara04
09-19-2017, 20:44
Не съм лекар , но това което съм забелязала е че след като сложих прекети започнаха да ми се виждат венците като се усмихна . За цена най - евтините и предпочитани брегети са средно между 600 и 2 000 лева зависи от това колко големи корекции ще се нанесат . Ако е само заради това че ти се виждат венците не си струват мъките . Ако знаех колко боли аз нямаше да сложа брекети . Слагат се за около час само на едната челюст и болката после може да продължи до седмица ( много боли като дъвчеш дори и меко ) . Успех !

anonimna:D
09-20-2017, 08:38
Болката се търпи, но ако наистина е само защото ти се виждали венците, не знам, погледни си се, ако не харесваш нещо по тях, сложи брекети, иначе недей, няма смисъл, прекалено много пари за нещо незначително, Аз имам брекети, ама то е защото исках да си запазя зъбките в устата :Д На мен само брекетите ми излязоха 4 200 но вече 2 години ходя, нищо не плащам за прегледи, допълнителни неща, които са ми слагали и попринцип се заплащат и не са евтини, така че като платите 600 лв не си мислете, че е най-добрият вариант. Мисълта ми е не да давате луди пари като мен / аз съм с по-специални, защото само те можеха да ми помогнат/ ами да питате първо какво ви се включва в цената и тогава да преценявате при кого ще сте

zara04
09-28-2017, 20:39
Болката се търпи, но ако наистина е само защото ти се виждали венците, не знам, погледни си се, ако не харесваш нещо по тях, сложи брекети, иначе недей, няма смисъл, прекалено много пари за нещо незначително, Аз имам брекети, ама то е защото исках да си запазя зъбките в устата :Д На мен само брекетите ми излязоха 4 200 но вече 2 години ходя, нищо не плащам за прегледи, допълнителни неща, които са ми слагали и попринцип се заплащат и не са евтини, така че като платите 600 лв не си мислете, че е най-добрият вариант. Мисълта ми е не да давате луди пари като мен / аз съм с по-специални, защото само те можеха да ми помогнат/ ами да питате първо какво ви се включва в цената и тогава да преценявате при кого ще сте

Не мога да го кажа по-добре