PDA

View Full Version : харесвам братът на най-добрата ми приятелка



Skyfall500
09-18-2017, 19:29
Здравейте! Моля за малко помощ и съвети! Тааа запознах се с най-добрата ми приятелка в 5 клас, когато се преместих в ново училище. Сега съм 7 и още сме си първи дружки, заедно с още няколко момичета. Ходихме си доста на преспивания, понякога 2-3 вечери. Откакто доста често ходя да спя у тях започнах да харесвам брат й, който е по-голям от мен с 3 години. Много ме беше срам да и кажа кой харесвам, защото не знаех как тя ще реагира. Казах й и тя реагира съвсем нормално и ми каза, че няма нищо против това, и че имам право да харесвам който си поискам. Обаче не знам какво да правя. Постоянно си мисля как сме заедно и тн. Тя ми каза, че може и да имам шанс ако си говорим, но мен ме е много срам!!! Изчервявам се цялата! Моля за съвет какво да правя-да му пиша ли или нещо такова, няма ли да изглеждам жалка и смешна и тн. МОЛЯ ВИ ЗА СЪВЕЕЕТТТ!!!

influ3nc3
09-18-2017, 19:43
Няма защо да изглеждаш жалка или смешна, нормално си е, особено на такава възраст.. Но откъде си сигурна, че той няма приятелка ? Питай приятелката ти и разбери малко повече за него.
Аз не мисля, че е възможно да има някаква хубава връзка между 13 годишна и 16 годишен, освен ако не си готова всеки ден да правите секс (и то няма да е кой знае колко хубава), поне така постъпват повечето 16 годишни с по-малки от тях - манипулират ги с "обичам те", букети и други глупости, 1-2 месеца след това говорят на партньора си, че иска да го направят, и след няколко отказа от страна на малката му приятелка, той изневерява и това се разбира по трудния начин. Не казвам, че всичките са такива, но повечето са такива тиквеници..
Също, не си казвай, че ще го питаш/пишеш след време дрън, дрън, защото е възможно да си намери приятелка, която няма да си ти, има го предвид.
Само не оставяй нещата така, защото ще съжаляваш, поне при мен е така.
gl

Skyfall500
09-18-2017, 20:32
Мерси за съвета! Той имаше приятелка но за кратко и се разделиха преди година. Той не е от тези момчета, които си мислят само за секс и тн., поне доколкото го познавам. Иначе когато съм у приятелката ми докато вечеряме си разказваме смешни истории и тн и само тогава наистина си говорим.

influ3nc3
09-18-2017, 20:55
Мерси за съвета! Той имаше приятелка но за кратко и се разделиха преди година. Той не е от тези момчета, които си мислят само за секс и тн., поне доколкото го познавам. Иначе когато съм у приятелката ми докато вечеряме си разказваме смешни истории и тн и само тогава наистина си говорим.

Възможно е и да има някакви чувства, но само смешни истории/шегички и то като си на гости... Правил ли ти е намеци или ти на него ?

Все пак внимавай какво ще му кажеш, ако си решила да го питаш.

Skyfall500
09-18-2017, 21:00
Ами няколко пъти се разхождаше пред мен по бельпо, преди да влезе да се къпи

influ3nc3
09-18-2017, 21:24
Ами няколко пъти се разхождаше пред мен по бельпо, преди да влезе да се къпи������


правите секс
xd

pilence2
09-19-2017, 09:47
Ами няколко пъти се разхождаше пред мен по бельпо, преди да влезе да се къпи���

���


Тя банята далеч ли е била? Така ли се свалят момичета вече? Мале колко съм старомодна.