PDA

View Full Version : Бившата



Petya555
09-20-2017, 21:33
Бил е с много момичета-близо 80. 90% от които са били само за секс. Да ама две се открояват. Едната е била много искана и много гонена от него, имали са връзка. Като цяло много цветущо ми разказа за нея. Другата пък го е преследвала от начало, после я е заобичал. "Момичето-мечта"-Готвила, чистила, страхотен секс, хубава,с хубаво тяло, мила, богата, работлива, в чудесни отношения с мама и тате(които още и звънят, а са минали почти 3 години от раздялата...да ама му изневерила(не е сигурно) и го е лъгала. След това отново започнала да го преследва, да се бори за него и по негови думи тогава супер много си я искал обратно. Както и да е, минало-заминало. Голяма тръпка и двете, особено втората, която е по-близка до неговата възраст и е най-най-най. Признавам си, комплексирам се. Нищо, че имам високо мнение за себе си, не мога да спра да се сещам за това момиче постоянно. Забравих да спомена, че пази 2-3 малки подаръка(а може и повече) от нея, които стоят изтипосани на секцията под рредлог, че му вършат работа. Точно на годишнината ни случайно погледнах телефона му, докато му беше в ръцете и видях, че и е търсил профила и е разглеждал.
Да се върнем на първата. Днес бях до него на работа и в момента в който си тръгвам чувам: "А, Марина, здравей!Как си, какво правиш?" Оказа се, че това момиче е стояро отпред с приятели и много удобно е издебнала кога си тръгвам, че да иде да си говорят.
Права ли съм или се впрягам прекалено много? Дами, вие би трябвало да разберете най-добре, но държа главно на мъжки мнения.

PeturPetur
09-20-2017, 23:49
Ако търсиш свестен човек до себе си по-добре спри както е с време ;) Лека вечер.

QueenMar17
09-22-2017, 21:21
Ми първо мисля ,че трябва да поговорите!Да го попиташ какво наистина се случва,защо ховори с нея след като му е изневерила лъгала и са приключи ли и от там нататък да говорите за ВАС!Трябва да се говори!А ако избягва или те обвинява в това че му държиш сметка че го следиш без да ти обяснява нищо или да отрича,не е ок

RapExotic
09-23-2017, 17:18
Бил е с много момичета-близо 80.

Помисли си ако той беше момиче как биха го нарекли..

KuTaPa
10-04-2017, 00:57
На колко сте години? Много е важно.

Petya555
10-04-2017, 17:22
Той е на 23, аз на 17.

prosto_chovek
10-07-2017, 18:18
Имах една приятелка, която обичаше много да ми говори за бившите си, пишеше си с тях, разбрах, че се и вижда, дразнеше ме това, предупредих я точно 2 пъти и на третия стана бивша експресно.

sunfl0wer
10-08-2017, 18:45
Не се занимавай с това момче според мен. Само ще се тормозиш. Всички имаме бивши и всички сме преживяли разни неща, но те трябва да си останат в миналото, а не да бъдат натрапвани в отношенията ни. Може да ти споделя неща от миналото си, но не и те да се отразяват по някакъв начин на настоящето.
Например аз имах един приятел, който нон-стоп ме сравняваше с неговата бивша, говореше ми за нея до такава степен, че се комплексирах и й разглеждах профила постоянно, а той ме сравняваше уж с добро, за да ме накара да се чувствам по-добре. Уж я бил забравил, уж не му пукало, а постоянно я споменаваше. Пълен bullshit. По-добре ми е без него.
След него пък, имаше едно изключение - следващия ми приятел още поддържаше някакъв контакт с една от бившите му, но ми каза от самото начало, че са само приятели, понеже са от една компания и това е. Не ни сравняваше, говореше за нея като за момчетата от компанията. С течение на обстоятелствата се сближих с нея даже, като почнах да излизам с тях. Но тук си личеше пълното безразличие и от двете страни, освен на приятелска основа. Тя беше с друго момче и също нямаше никакви чувства към него и мога да ти кажа, че и за миг не съм ревнувала от нея. Така ми бяха представени нещата, че беше прекалено очевидно, че нещата са приключили и наистина беше така. С него се разделихме по други причини - аз заминах да уча далеч.
Така че ако не го усещаш това безразличие, значи нещата не са приключили от негова страна. Това е.

FarukhShaikh
10-09-2017, 03:01
Близо 80 — някой друг път. Лъже яко. На лъжец не вярвай! И стой надалеч!

AnzaRe
10-24-2017, 23:32
"Бил е с много момичета-близо 80. 90% от които са били само за секс. "
Това оставам тук. Явно искаш да си в 91% от тези :D
Не се занимавай с такива отворковци.