PDA

View Full Version : Отношението в училище към мен-помощ



Mishel1308
09-22-2017, 10:11
Здравейте,аз съм на 14години тази година за първи път съм в новата гимназия и ми е многп трудно да се приобщя.Не правя зло на никого не съм някоя надувка от голямото добро утро ,някой се познават а аз все още никой не познавам така на външен вид не съм грозна ,само леко предните ми зъбки не са от най-равните и ме е срам ,незнам защо момичетата от класа ми ме гледат злобно все едно аъм им изяла супата незнам дали е завист или просто не ме харесват,гледам да общувам с тях но те се дуят и се отказах държа се добре към хората обичам да помагам. А при момчетата е много странно защото през цялото врвме в училище са втренчени в мен ,а имя и едно момче ,което и за миг не си сваля погледа но не общуват многп с мен делят се и на ми става гадно и то много не знам какво да правя нямам приятели .Ако имате някакви съвети моля да ги предложите,защото вече взех да губя желанието си да ходя на училище.

dreamwalker
09-22-2017, 12:35
Отиваш на училище, за да учиш, не за да си търсиш приятели.

Ако случайно енергиите ти кликнат с някого, значи ще се сдобиеш с приятел/и, ако не - no big deal, гледай си работата и не се занимавай със статистите.

Indistinct
09-22-2017, 16:05
Целият клас сте група непознати. Отнема време на хората да се нагодят. Всичко се забравя и утихва, не се притеснявай.

RapExotic
09-23-2017, 17:12
8 клас е периода на комплексарщината. Тогава всички малки пикльовци започват да се чувстват големи, понеже са в гимназия и започват да се самодоказват пред останалите, като се правят на много яки и интересни. Всичко отшумява след една година, когато вече стане ясно кой какъв е и класа се раздели на групички.