PDA

View Full Version : Възможно ли е да ми падне имунитета ?



ةتشضل انزفث
09-24-2017, 15:41
Значи хора какво да ви кажа. Винаги съм бил буквално здрав като бик , като малък не съм боледувал изобщо. Имам много силен имунитет попринцип и дори когато всички около мен са болни , кашлят и кихат аз съм си напълно здрав даже зимата си ходех леко облечен и ми беше кеф. Всички ми се чудеха как съм толкова здрав и тн.
Обаче от 2016 зимата започнах често да боледувам , няколко пъти правех бронхопневмония и от тогава винаги като застуди веднага се разболявам. Температура , гърло , запушен нос и всичко което изобщо не е нормално за мен при условие че през целия си живот съм напълно здрав. Сега пак съм болен , като застудее така става. А имах много силен имунитет да го е**
Възможно ли е да ми е паднал някак си имунитета и има ли някакъв начин да си го повиша пак

И според вас каква може да бъде причината в последната година да боледувам почти постоянно , след като до преди година изобщо не боледувах и винаги съм бил здрав :-x

influ3nc3
09-24-2017, 15:57
Амии, помислял ли си, че може да си бременен ? Най-добре направи аборт.



Пий хапчета или гуми цял пакет.

ةتشضل انزفث
09-24-2017, 16:01
Амии, помислял ли си, че може да си бременен ? Най-добре направи аборт.



Пий хапчета или гуми цял пакет.

На тебе кога ти е термина. Другия месец ли ?
И защо да пия хапчета или гуми , при тебе вършеха ли работа ?

influ3nc3
09-24-2017, 16:08
На тебе кога ти е термина. Другия месец ли ?
И защо да пия хапчета или гуми , при тебе вършеха ли работа ?

не we

Ама ти сериозен ли си с темата ? :D

Може да си хванал си някой вирус, въри при чичо доктор.
пп Такава ситуация може и да е напълно нормална. От първи клас до сигурно седми ходех в даскало по тениски през зимата, но след това и досега ходя с якета през лятото :D

ةتشضل انزفث
09-24-2017, 16:28
не we

Ама ти сериозен ли си с темата ? :D

Може да си хванал си някой вирус, въри при чичо доктор.
пп Такава ситуация може и да е напълно нормална. От първи клас до сигурно седми ходех в даскало по тениски през зимата, но след това и досега ходя с якета през лятото :D

Сериозен съм естествено !
То аз 2013 за пръв път видях що е зима :D
Ама какъв вирус щом си бях здрав до миналата година.
Даже цялото ми семейство беше хванало тежък грип веднъж и всички бяха на легло , само аз единствен не се разболях даже и за миг не усетих нищо.

Затова ми е интересно , преди да започна да боледувам сега 2017 , да съм боледувал макс 2 пъти преди това :?

Indistinct
09-24-2017, 16:48
Нормално е след боледуване да си с понижен имунитет. Пази се и избягвай антибиотиците.

ةتشضل انزفث
09-24-2017, 17:07
Нормално е след боледуване да си с понижен имунитет. Пази се и избягвай антибиотиците.

Чудя се защо изобщо почнах да боледувам след като за 17 години изобщо не съм боледувал , дори когато всички около мен са били болни ?

Indistinct
09-24-2017, 17:15
На това вече не мога да отговоря. Често изпреварвам всички с грипа и после го карам отново с тях. Надявам се че тази година ще ми се размине.

haritov
09-24-2017, 18:30
не знам кои кръвни клетки се борят със студа че да ти препоръчам подходящ имуностимулатор

не си мисли че силния имунитет те пази от простудни заболявания или че като нямаш симптоми на заболяване организма ти не се бори с нещо

iFakesmile
09-24-2017, 19:47
За такъв проблем най-доброто решение е да се посъветваш с доктор.

nqmamNervi
09-25-2017, 15:47
За такъв проблем най-доброто решение е да се посъветваш с доктор.

или да станеш депутат

QueenMar17
09-26-2017, 06:36
Миже би заради това ,че не си боледувал като малък,сега.Все пак някой болести ако те пощядят като малък идват.Другото е че миже просто някой силен вирус.Добре би било да се отиде на лекар.Да пиеш витамини не знам си какво всякви работи има вече за повдигане на имунитета! Успех ;)