PDA

View Full Version : Любов



иГрАчА
09-26-2017, 18:17
Пиша за пръв път тема в сайта,така че,ако съм сбъркал нещо,се извинявам !
Амиии има едно момиче,btw на 16 съм и си се занимавам с какички,но в тази ситуация е различно и предпочитам да се съветвам с някой по-опитен,та тя е на 17,само че е доста по-трудна за сваляне,като сравнявам с другите момичета,които съм срещал (не са били курви) и главно въпросът ми ще е - "дали ще си струва да се боря за нея?" Понеже имаме много общи неща,за мен е супер готина,а не типичната кифла и тн,като цяло не мога да спра да мисля за нея,нооо примерно не се виждаме много често,понеже тя е втора смяна,а аз съм първа,аз и предлагах да се виждаме след даскало,но тя свършвала към 19:00 и я било страх да се прибира много по-късно по тъмно сама,аз веднага и предложих да я изпратя,ако се видим,обаче тя вика "баща ми не обича да ме изпращат момчета".Не ме реже и тн,но нещата се случват бавно,хем иска гадже,хем все понеже от пон - петък доста набляга на ученето и няма много свободно време,излиза събота и неделя,ама и с други приятели,и приятелки и за да излезе с мен,все сме на групички ,не само двамата....Това е главно въпросът ми,смисъл дали да продължавам да се опитвам да я свалям,макар че ще стане много бавно(предполагам),поради някои обстоятелства -,- или да си се занимавам с друга.Прочем аз постоянно се опитвам да я подтикна да излезем,но всеки път има нещо,направо ме reject-ва :/.
*Пак споменавам,че не мога да спра да мисля за нея и според мен ще е worth :)*

haritov
09-26-2017, 18:31
как да ти помогнем?

иГрАчА
09-27-2017, 12:58
как да ти помогнем?

Става и с най-простия начин,като ми отговорите с "да" или "не".Дали да се занимавам с нея или да си търся друга.

BartSimpson
09-27-2017, 16:46
То зависи от теб. Ако имаш времето и нервите да се занимаваш с нея и го искаш давай. Ако искаш по-набързо да станат нещата по-добре си намери друго момиче, щом с тази нещата стават бавно.

Грозния
09-27-2017, 17:05
на 16 съм и си се занимавам с какички,но в тази ситуация е различно ...

аз постоянно се опитвам да я подтикна да излезем,но всеки път има нещо,направо ме reject-ва :/.
*Пак споменавам,че не мога да спра да мисля за нея и според мен ще е worth :)*Нали се занимаваш с какички, би трябвало да знаеш как стават нещата :D , защо питаш нас :shock: ?!

iFakesmile
09-27-2017, 17:40
Занимавай се, ако сам прецениш, че си струва всички усилия.

иГрАчА
09-27-2017, 18:36
Нали се занимаваш с какички, би трябвало да знаеш как стават нещата :D , защо питаш нас :shock: ?!

Ами и аз не знам :D Защото стават нещата много бавно и не знам дали ще имам нервите.Че последния пъттт,ми трябваха 3 месеца,за едно момиче и да.....

zara04
09-27-2017, 20:03
Мисля , че си заслужава да се пробваш щом момичето ти харесва . А ако не ти се занимава да я сваляш кажи и го направо . Така ще си спестиш "свалянето".