PDA

View Full Version : Какво да правя ?



zara04
09-27-2017, 20:51
Аз съм момиче на 13 години и ако някой има проблем с това моля да подмине темата . Миналата година през пролетната ваканция се запознах с едно скейтърче ( на 16 ) . За може би 3 дни си станахме супер близки . Излезнали сме 3 пъти от които 2 ходихме в единствения скейтпарк в града , а третия ме заведе на някакво доста самотно място . Седнахме един до друг и не помня как стана така че той беше твърде близо до мен и се опита да ме целуне , аз се отдръпнах , а той ме вдигна и ме сложи да седна в него и пак се пробва и аз отново да ме целуне по устата ама като видя че нямам особено желание ми целуна носа . След тази случка му казах , че много бързам за репетиция и той ме изпрати . На другия ден като поиска да се видим , защото щял да си тръгва , но знаех , че ще пробва пак а не исках първата ми целувка да е с човек , който едва познавам ( а пък и най-добрата ми приятелка не искаше да ме пусне сама с него , защото той и бил казал , че не е девствен ) . Абе казах му , че нашите не ме пускат и той искаше да избягам от нас и накрая просто му казах , че не искам ( разбира се после съжалих ) , след което той ми затвори , казвайки ми че съм пикла . Стана ми много гузно и осъзнах колко глупаво съм постъпила , но вече беше късно . Започнах постоянно да мисля за него и затова му звъннах (от телефона та тази приятелка , защото на мен ми затвори )и му се извиних , а той каза само едно добре и затвори . След седмица му писах , а той само сийнваше накрая го бях питала дали може поне да ми отговори след минути ми отговори : пиши ми след пет години и оттогава насам не сме си писали и чували . Онзи ден намерих негова рисунка в една стара тетрадка и реших да му звънна , но той не отговори . Според вас има ли смисъл да правя каквото и да е усилие за него . (Ако сте разбрали нещо изобщо )

anonymous908491
09-27-2017, 21:04
http://www.imdb.com/title/tt0113540/

гледай го и се радвай, че си се измъкнала лесно

zara04
09-27-2017, 21:17
Запозната съм с живота на скейнърчетата от моя град и искам да те уверя , че си си изградил изключително грешно мнение за тези хора . Да има и пушачи , но са малко и това момче не е едно от тях .

anonymous908491
09-27-2017, 21:27
не е бил преди година, много знаеш сега как е

zara04
09-28-2017, 06:25
Да , може и да си прав , но все пак не вярвам , че се е променил толкова .

pilence2
09-28-2017, 07:29
Не знаеш как се променят хората за една година.Не се занимавай повече с него.

divergent
09-28-2017, 12:54
Момченцето е на 16, хормоните бушуват, но най-вероятно му връзват само момиченца на твоите години. Вие пък сте още малки и родителите ви налагат по-строг контрол, следователно не можеш да движиш с него до късно, което в неговите очи те прави "пикла". Не се чувствай глупаво или още по-малко гузно заради това, че не искаш да избягаш от вкъщи или не си уверена в действията си. С такова "бунтарско" поведение, рискуваш да си създадеш много проблеми със семейството си. Тоест забрави скейтърчето и наборите му и общувай със своите връстници, както казват, за всичко си има време.

zara04
09-28-2017, 19:27
http://www.imdb.com/title/tt0113540/

гледай го и се радвай, че си се измъкнала лесно

Гледах го и наистина ме накара да се замисля , но още си харесвам скейтърчето .

zara04
09-28-2017, 19:29
Момченцето е на 16, хормоните бушуват, но най-вероятно му връзват само момиченца на твоите години. Вие пък сте още малки и родителите ви налагат по-строг контрол, следователно не можеш да движиш с него до късно, което в неговите очи те прави "пикла". Не се чувствай глупаво или още по-малко гузно заради това, че не искаш да избягаш от вкъщи или не си уверена в действията си. С такова "бунтарско" поведение, рискуваш да си създадеш много проблеми със семейството си. Тоест забрави скейтърчето и наборите му и общувай със своите връстници, както казват, за всичко си има време.

Как да ощувам с наборите си като досега не съм срещнала свестен човек на моите години .

zara04
09-28-2017, 20:03
Не знаеш как се променят хората за една година.Не се занимавай повече с него.

Добър съвет , но нещо просто ме кара да искам да го видя поне още веднъж .

Грозния
09-28-2017, 20:34
...като поиска да се видим , ... знаех , че ще пробва пак а не исках първата ми целувка да е с човек , който едва познавам ... накрая просто му казах , че не искам..., след което той ми затвори, казвайки ми че съм пикла .
затова му звъннах (от телефона та тази приятелка , защото на мен ми затвори)и му се извиних , а той каза само едно добре и затвори. След седмица му писах , а той само сийнваше накрая го бях питала дали може поне да ми отговори след минути ми отговори : пиши ми след пет години (т.е. като станеш на 18 ) и оттогава насам не сме си писали и чували . ... реших да му звънна , но той не отговори. Според вас има ли смисъл да правя каквото и да е усилие за него . (Ако сте разбрали нещо изобщо )
Той е търсил секс (ако още не си се сетила), ти си му отказала и той вече няма интерес към теб! Не е ли очевидно?!

...още си харесвам скейтърчето .Може да го харесваш, но наясно ли си какво иска да му дадеш за да си с него?!
А още по-важният въпрос е ти готова ли си за това?!