PDA

View Full Version : 18то СОУ "Уилям Гладстон" с японски???



Stelcheto706
10-01-2017, 17:25
Здравейте. В края на годината ми предстои да кандидатствам и сериозно се колебая между две училища - 18то или испанската?
Може би повече съм за 18то, но имам някои въпроси и ще се радвам ако някой може да отговори.. Първо за образованието - японският труден ли е като език и очаква ли се да имаш някакви начални знания, за да можеш да го научиш? И мислите ли, че е добро решение да се захвана с такъв език? Иначе много си падам по японската култура и обожавам да слушам как говорят японски. Доста често си пускам някакъв клип без дори да разбирам.
Освен това вярно ли е, че се води "лесбийското училище", понежее... амии да кажем, че съм леко обратна и много ми се иска да попадна в такава среда... xD Представям си как звучи, но това е втората причина, поради която искам да вляза точно там. Та, вярно ли е, че има много хомосексуални и почти всеки там е такъв?
И има ли някакви други неща, които трябва да имам в предвид преди да вляза в това училище? Кажете ми какво мислите.
Вторият ми вариант е испанската с испански и португалски, обаче не знам кое да избера. Засега клоня към 18то, но кажете ми мненията си. Ще съм много благодарна. :)