PDA

View Full Version : Трениране на боен спорт



Waul
10-04-2017, 19:08
На 14 съм и никога досега не съм тренирал боен спорт, но много искам да се науча на самоотбрана (главно, защото в училище по-големите ми се отварят) и искам да попитам дали тази възраст е добър момент за започване на боен спорт (мисля да започна муай тай)?

Грозния
10-04-2017, 19:32
Ако си нисък и хилав, никакъв спорт няма да ти помогне :? !
Виж поне опитай да направиш хубаво тяло - пичките се кефят! Ако си нисък, пак няма да те харесват, но по-добре поне да си як колкото може!
Успех :) !

LoadRunner
10-04-2017, 21:13
да ти кажа аз виждам че само лапетата се кефят на яки
след 20-25г жените все се влачат с такива тип "семеен" плешиви с ризки, възпитани
все едно тва е критерии че с тях може да се говори ама върви ги разбери тия мастии

divergent
10-05-2017, 10:06
Подходяща е възрастта ти, да. Но не тренирай, само за да се научиш да се биеш, защото рискуваш да си създадеш проблеми в училище, колкото и да ти се "отварят" по-големите, не прибягвай до физическа саморазправа. Но е готино да тренираш муай тай като хоби, поддържаш добра форма докато разпускаш и в същото време се забавляваш. Mma също не е лоша идея, което и да избереш от двете, няма да сгрешиш.

ةتشضل انزفث
10-05-2017, 14:44
Ако си нисък и хилав, никакъв спорт няма да ти помогне :? !
Виж поне опитай да направиш хубаво тяло - пичките се кефят! Ако си нисък, пак няма да те харесват, но по-добре поне да си як колкото може!
Успех :) !

За второто си прав , и ако трябва да съм честен запървото трябва половината от второто. Аз си имам самочувствие , силен характер съм , мога да общувам с всеки почти нали и да ти кажа мацките при мене си ги имаше от преди да започна да тренирам. И физиката има значение в случая , но той ако е сдухан ще става по-зле , докато пък ако е нахакан даже ще се сприятели с тях евентуално. Поне при мене така стана с оня кикбоксьорчето :D цяла година се гледахме на кръв в даскало , обаче от лятото започнахме да излизаме в една компания и мога да кажа , че и супер пич. Даже ходихме на лостове оня ден и въпреки че съм по-нисък , направих повече силови и кофички от него :D

Waul
10-05-2017, 16:56
Не съм нисък (180) и съм доста здрав, благодаря на всички за съветите

Грозния
10-05-2017, 18:23
след 20-25г жените все се влачат с такива тип "семеен" плешиви с ризки, възпитани...+пари 8) !
Пропусна най-важното, Трънчооооо :D!

все едно тва е критерии че с тях може да се говори ама върви ги разбери тия мастииКой ти каза, че жените търсят мъж, с когото да си "говорят" :shock: ?! Още по-малко пък "мастиите" :? ?!

За второто си прав , и ако трябва да съм честен запървото трябва половината от второто. Аз си имам самочувствие , силен характер съм , мога да общувам с всеки почти нали и да ти кажа мацките при мене си ги имаше от преди да започна да тренирам. И физиката има значение в случая , но той ако е сдухан ще става по-зле , докато пък ако е нахакан даже ще се сприятели с тях евентуално. Поне при мене така стана с оня кикбоксьорчето :D цяла година се гледахме на кръв в даскало , обаче от лятото започнахме да излизаме в една компания и мога да кажа , че и супер пич. Даже ходихме на лостове оня ден и въпреки че съм по-нисък , направих повече силови и кофички от него :DБраво, щом при теб работи :) .

ةتشضل انزفث
10-05-2017, 19:09
Браво, щом при теб работи :) .

Попринцип при всеки работи

LoadRunner
10-05-2017, 19:41
+пари 8) !
Пропусна най-важното, Трънчооооо :D!
Кой ти каза, че жените търсят мъж, с когото да си "говорят" :shock: ?! Още по-малко пък "мастиите" :? ?!
.
Бе ко пак мрънкаш за тея пари, те са ясни, не ги търсят само жените бе бонак, въобще не ме занимавай с тия пари.
Виж ся как стоят нещата, мастията винаги търси мъж който да води в обществото и да се апроксимира и да я апроксимират с него, така си придава положение дали на улицата, дали пред семейството и приятелите и тнт. той е стабилния ризар който също и изкарва пари, та уж с него може да се говори според тях (според мастиите, простите). Това и придава и порядъчност.
Таааа, след като си го намери тоя ръбест тип вече е спокойна да градира в курва както и винаги става.
Живее си в къщи, вечеря с мъжа си а се ебе с всеки друг. Тва е на кратко за жените. Освен ако не е грозна. Грозните са свестни, добри, верни и ще те подкрепят но са толкова гнусни и деформирани че ще ти се иска да се самоубиеш при мисълта че трябва да си вкараш езика в слузестата и грозна уста, недай си боже понеже е домакиня и преди да я целунеш е опитала от манджата с чесън която ти е сготвила за да те нахрани качествено с протеини и витамини.

Rakshy
10-05-2017, 23:52
Тва е на кратко за жените. Освен ако не е грозна. Грозните са свестни, добри, верни и ще те подкрепят но са толкова гнусни и деформирани че ще ти се иска да се самоубиеш при мисълта че трябва да си вкараш езика в слузестата и грозна уста, недай си боже понеже е домакиня и преди да я целунеш е опитала от манджата с чесън която ти е сготвила за да те нахрани качествено с протеини и витамини.

aahahahahahahahah


+10 точки за рънъра

Rakshy
10-05-2017, 23:59
дивергента вика да тренираш муай тай или мма като хоби ахахахах


ако става въпрос за чист бой в най-първичната му форма - муай тай. Много хора не се справят с ММА главно заради граплинга и факта, че трябва да говориш поне 2 езика, за да го практикуваш (под 2 езика имам предвид граплинг и страйкинг). Много по-бързо, на теория, можеш да прогресираш с муай тая, защото има само един компонент. НЕ КАЗВАМ, че е лесно, а че е по-скоро по-лесно от ММА, където дори да станеш добър в стойка веднага ще се намери кой да те свали на земята и да те разплаче.


а другото, което е - няма как да тренираш нещо, което може да доведе до значителни физически промени и да кажеш, че ти е хоби. Просто няма как да те удрят в главата за хоби. Хоби е да събираш капачки на сокчета Куинс или да играеш дота или лига. Когато се потиш на ебахти интимното ниво с някого и се опитвате да се смачкате, може да бъде всичко друго, но не и хоби.


а за физическата саморазправа - не трябва да се биеш с хората, защото хората са отмъстителни и дори да успееш да го спукаш от бой не получаваш гаранция, че утре няма да дойде с половината рода и да ти скачат на главата или пък да те наръга и да изтечеш в канавката... Затова не трябва да се биеш, защото има последствия, които са много по-тежки и жестоки от разцепена вежда или счупен нос.

Грозния
10-06-2017, 18:55
Бе ко пак мрънкаш за тея пари, те са ясни, не ги търсят само жените бе бонак, въобще не ме занимавай с тия пари.
Виж ся как стоят нещата, мастията винаги търси мъж който да води в обществото и да се апроксимира и да я апроксимират с него, така си придава положение дали на улицата, дали пред семейството и приятелите и тнт. той е стабилния ризар който също и изкарва пари, та уж с него може да се говори според тях (според мастиите, простите). Това и придава и порядъчност.Ако от уравнението извадиш парите на "ризаря", резултатът ще стане 0 (нула) 8) !
Тогава тоя "ризар", няма да ебе нито хубава, нито грозна :D !
Също като теб :razz: !

Таааа, след като си го намери тоя ръбест тип вече е спокойна да градира в курва както и винаги става. Пак бъркаш - израстването в курвенския занаят е най-важно до намирането на "стабилния ризар"!
След това се превръща просто в хоби, ако жената все още я влече :D !

Освен ако не е грозна. Грозните са свестни, добри, верни и ще те подкрепят ...Колко си наивен :razz: !
Ясно е, че не си бил нито с хубава, нито с грозна :D !

... ти се иска да се самоубиеш при мисълта че трябва да си вкараш езика в слузестата и грозна уста, недай си боже понеже е домакиня и преди да я целунеш е опитала от манджата с чесън която ти е сготвила за да те нахрани качествено с протеини и витамини.

https://i.pinimg.com/originals/02/4a/28/024a28a071b40b9bf76886aebedb049e.png

:D

aahahahahahahahah
+10 точки за рънъраМного е зле, нали :? ?

LoadRunner
10-06-2017, 19:09
до колкото знам всички на теб ти казват че си зле тва е показателното
100 човека няма как да се объркат в характеристиката за теб нали се сещаш

ةتشضل انزفث
10-06-2017, 19:45
Много ли се биете тука
( за един приятел питам )
:D :D :D :D

anonymous908491
10-07-2017, 19:08
в бъдещето ще се бием с лазерни мечове и ще използваме силата
препоръчвам ти да изучаваш това

FarukhShaikh
10-07-2017, 20:56
На 14 съм и никога досега не съм тренирал боен спорт, но много искам да се науча на самоотбрана (главно, защото в училище по-големите ми се отварят) и искам да попитам дали тази възраст е добър момент за започване на боен спорт (мисля да започна муай тай)?

И да ти се отварят, и да научиш боен спорт, пак ще ти нацепят муцуната. По простата причина, че сигурно файтърите от училището ти имат зад гърба 50+ улични боя.

ةتشضل انزفث
10-07-2017, 21:47
И да ти се отварят, и да научиш боен спорт, пак ще ти нацепят муцуната. По простата причина, че сигурно файтърите от училището ти имат зад гърба 50+ улични боя.

Е тук да не са като нашите сънародници бе приятелю.

kompleksar
10-07-2017, 23:12
Праи мускули, дърпай с тия бойни спортове.


Е тук да не са като нашите сънародници бе приятелю.

В Исляма отпускате ли се за момент ?