PDA

View Full Version : Писна ми, бе, писна ми!



Kitty_12
10-05-2017, 06:29
Писна ми, бе, просто ми писна от всичко!

Писнами хората да се отнасят към мен с пренебрежение и недоверие! ;( Писна ми от оная гнида, дето развали цялото ми щастие от 2007 година, когато бях истински щастлива............ защо й трябваше, бе? Писна ми родителите ми да ми мелят на главата, че съм несамостоятелна и да ме пренебрегват заради забързаното си ежедневие! Мразя да ми се натяква, че съм несамостоятелна, че нося очила, че не работя и тем подобни! ;(

Ах, колко хубава ми беше 2007 година........ тогава се събуждах с усмивка на лице всяка сутрин, будех се от лъчите на изгряващото слънце, животът ми беше наистина смислен и пълноценен, защото тогава мислех за него...... надявах се, че можеим да бъдем заедно! ;(

Писна ми от тая долна кранта, мръсна усойница, която ми отмъкна любовта, щастието и усмивката, която ми вгорчи живота! :evil:

divergent
10-05-2017, 10:14
Поздрав с Life goes on на 2pac.
Излишно е да седиш и да страдаш колко е било яко преди десет години, това време е минало отдавна и няма как да го върнеш. Приеми, че никога няма да бъде същото, било то защото сега си по-голяма и си на съвсем друг акъл, или защото хората, с които си била тогава, вече не са част от живота ти. Имала съм моменти, в които само се връщам назад и се депресирам. Осъзнах, че е напълно излишно и не постигам нищо по този начин. Затова стегни се, спри да живееш в миналото. В началото е трудно, но не и невъзможно. Изхвърли от живота си всеки човек, който преди те е наранил по някакъв начин. Когато прекратиш контакта с вредителите от миналото, приключваш и със самото минало. Докажи на родителите си, че си осъзнат самостоятелен човек, като започнеш да взимаш решения сама и си намериш работа. Може и да не ти се работи, но работата е необходимост, а и когато се занимаваш с нещо, което ти доставя удоволствие, щастието е пълно. Аз например съм си малко мързел, но съм се чувствала най-щастлива в периодите, в които работя и разполагам със собствени средства и успоредно с това поддържам и социалния си живот на прилично ниво. Идеята е непрекъснато да си в действие, да се занимаваш с нещо. Ако само стоиш вкъщи по цял ден и скучаеш, не спираш да мислиш за това колко е скапан животът и се депресираш още повече. Промяната няма да дойде сама, трябва ти да я създадеш. Ключът към успеха е непрекъснатото действие.

dreamwalker
10-05-2017, 11:27
Намерих смисъла на живота ти. Чети:

http://astro.ins.urfu.ru/sites/default/files/upload_files/temp/1/%5BPaul_M._S._Monk%5D_Physical_Chemistry_Understan din(BookSee.org).pdf

Kitty_12
10-05-2017, 15:17
Поздрав с Life goes on на 2pac.
Излишно е да седиш и да страдаш колко е било яко преди десет години, това време е минало отдавна и няма как да го върнеш. Приеми, че никога няма да бъде същото, било то защото сега си по-голяма и си на съвсем друг акъл, или защото хората, с които си била тогава, вече не са част от живота ти. Имала съм моменти, в които само се връщам назад и се депресирам. Осъзнах, че е напълно излишно и не постигам нищо по този начин. Затова стегни се, спри да живееш в миналото. В началото е трудно, но не и невъзможно. Изхвърли от живота си всеки човек, който преди те е наранил по някакъв начин. Когато прекратиш контакта с вредителите от миналото, приключваш и със самото минало. Докажи на родителите си, че си осъзнат самостоятелен човек, като започнеш да взимаш решения сама и си намериш работа. Може и да не ти се работи, но работата е необходимост, а и когато се занимаваш с нещо, което ти доставя удоволствие, щастието е пълно. Аз например съм си малко мързел, но съм се чувствала най-щастлива в периодите, в които работя и разполагам със собствени средства и успоредно с това поддържам и социалния си живот на прилично ниво. Идеята е непрекъснато да си в действие, да се занимаваш с нещо. Ако само стоиш вкъщи по цял ден и скучаеш, не спираш да мислиш за това колко е скапан животът и се депресираш още повече. Промяната няма да дойде сама, трябва ти да я създадеш. Ключът към успеха е непрекъснатото действие.

Проблемът е, че това нкога няма да стане. Без Пепи не се чувствам щастлива. А не мога да работя, имам си проблеми. Въпросът е, че от малка съм подложена на дискриминации - все още помня момента, когато съседската щерка, която е колкото мене (84 набор) ми се изпръцка в какаото, докато си играехме и аз не я гледах. Това е наистина, не е ебавка! :evil: Тогава аз я изказах на майка ми и оттогава насам не се търпим. Тя се съюзи с оная усойница и проклетия, дето ми открадна Пепи и сега са се обърнали срещу мен, да ме тормозят. Преди 6 години Даниeла (така се казва усойницата) ми изпрати троянски кон на компютъра по и-мейл и всичките ми файлове изчезнаха! :( После си съсипвах очите денонощно, за да издиря графиките, които ни свързваха с Пепи. :evil: Е, как да не я мрази човек, как да има уважение към нея? После аз съм била кривата. Ми да, крива съм, щото не обичам все аз да съм прецаканата, все аз да обирам трохите и щастие за мен да няма, а някакви разглезени курвички да се веселят и забавляват на мой гръб. Просто няма как да стане това! :x :x :x
Сега Пепи и Даниела си имат дете, а аз се чувствам все по-излишна. Убедена съм, че нарочно му говори простотии и лъжи за мен, за да го настрои. :( :cry: Иначе щеше да се съгласи на поне един чат или разговор по скайп. :( :( :(
С Пепи сме учили в едно и също училище до седми клас. :) Все още си спомням гоненицата по коридорите и в класната стая, докато класната ни боботеше тъпотии на главата. Бяха безценни тези моменти....... :( :cry: Преди тая кранта да ми съсипе живота! :(

Kitty_12
10-05-2017, 15:19
Намерих смисъла на живота ти. Чети:

http://astro.ins.urfu.ru/sites/default/files/upload_files/temp/1/%5BPaul_M._S._Monk%5D_Physical_Chemistry_Understan din(BookSee.org).pdf

Не, благодаря, не обичам научни четива. Още повече нямам добри познания по английски език, за да схвана написаното. :)

dreamwalker
10-05-2017, 18:32
Здравей, соло.

kompleksar
10-23-2017, 20:55
Въпросът е, че от малка съм подложена на дискриминации - все още помня момента, когато съседската щерка, която е колкото мене (84 набор) ми се изпръцка в какаото, докато си играехме и аз не я гледах

bahti детския акъл.

mincheto
10-30-2017, 21:55
Темата е ебавка.....

divergent
10-31-2017, 10:13
Също като живота ти...