PDA

View Full Version : ХОРАТА КАТО ТЕБ СА ЖАЛКИ, ДАНИЕЛО!!!



Kitty_12
10-06-2017, 08:53
Писна ми, писна ми, просто ми писна! :evil: от 7 години само лошо ми се случва, бял ден нямам и със сигурност не е защото съм лош човек, каквато всички курвички тук мие изкарвате, а защото Даниела толкова ми е била завидяла на щастието, че вероятно ме е проклела и кой знае дали не ми е направила някоя черна магия! :evil: :evil: :evil: Съвсем сериозно говоря, 7 години все лошо ми се случва! Изумена съм как обществото ни деградира до степен да приеме ревността за нещо нормално, за част от любовта, изумена съм колко хора пищеши се вярващи и добри, са готови да стъпчат в калта и да унижат хората с увреждания, колко хора са способни да завидят на чуждото щастие......... :evil: :evil: :evil: Даниела, ако наистина беше влюбена в него, нямаше да ревнува Пепи и да ме търси и тормози, нямаше да ми иска моя снимка и да ми нарушава личното спокойствие.......... Най - жалкото от всичко е, че тя ни попречи с Пепи да се видим лятото, обвърза го с дете нарочно, за да изкара при една раздяла мен лошата. Защо аз да съм и виновна за злобните и планове? :evil: Писна ми! Яд ме е, как тя не миряса, докато не ме видя съсипана! Също така ме е яд колко лесно мъжете се връзват на женските манипулации! Направо ми е мъчно за Пепи! Тази ден и нощ го манипулира, той прави всичко, каквото тя каже, щото иначе става истерична! Еми писна ми! :evil: :evil: Аз за разлика от нея бях истински влюбена и мислех самокак да правя добро, ревността ми беше нещо напълно непознато и чуждо нещо........... Значи тя може да прави лошо и да и се разминава, а аз като я обидя и проклинам съвсем заслужено, трябва да ми се връща, така ли? При положение, че тя започна? :x Толкова, толкова много я мразя.............. :evil: Така искам да и го върна тъпкано, да види какво е, да види хубаво ли е да си в постоянна депресия и със мъка да си спомняш за миналото, да плачеш, да стоиш насила пред компютъра, за да си намериш затритите неща, защото някоя пача ти е намерила слабото място и е искала да не съсипе съвсем, за да ти отнеме любовта.............




Дани, ти беше ли в истинска люовна еуфория? Мислеше ли да правиш добро или само го играеше такава? Ревнуваше ли го по цял ден? Следеше ли го да не погледне някоя друга? Вдигаше ли му скандали? Обичаш да имаш чувство за собственост нали? Голяма моралитска си, нема що! Обиди ме, подигра ме, съсипа ме, не пусна Пепи и очакваш да ти простя? :x Как можеш да си точно ТИ толкова злобна и завистлива? хвана те яд за нещата, които Пепи не ти спомена ли? Ядоса се, че не е искал да ти каже нищо за мен, ли? Затова ме издири, нали? Защото те е видял, че си голямо куку, а е искал да ме предпази! Затова не ти е казал нищо за мен! Затова си ме търсила! Хвана те яд от спомените, които ти разказах, от това, че има шанс да сме заедно, понеже аз не съм ревнива, понеже съм добра , мила и наивна. Ядоса се, като ти разказвах колко съм щастлива, как любовта ми повлия позитивно, как имах желание да се храня и да изглеждам добре, нали? Дойде ти в повече, нали? Реши да ме унищожиш, защото не понасяш никой друг, освен теб да е щастлив! Яд ли те беше пролетта, когато си пишехме с него? Разпитваше ли го, четеше ли хронологията? знаеш ли, че това са действия на побъркан от ревност човек? Че не е нормално? Нарушаваш му личното пространство! И толкова, ама толкова си жалка, че използваш едно дете.............Нормална жена не би направила това никога! Аз може и да не мога да имам деца, но не бих постъпила никога така като теб, да си играя на Господ! Знаеш ли, че изобщо не си нормална? Знаеш ли, чее мен гаджетата на Пепи никога не са ме вълнували? Може да съм наивна, мила, добра, но в това няма нищо лошо, нито смешно и срамно. И да, захапвам здраво, когато някой се набърка там, където не му е работата. Ти си го заслужи с твоите обиди, подигравки, интриги, истерии и жалки опити да задържиш Пепи, ти си тази, която ще превърне живота на Йоана в ад! Защото ти не мислиш за последствията от действията си! Интересуваш се само от себе си! Егоистична, алчна кучка! :x :x :x Визията и уменията в леглото не са всичко, курво! Ще ти кажа с какво впечатлих Пепи - с това, че със него винаги съм била добра, мила и истинска! Не като теб! Ти само го ревнуваш, а аз не бих направила това никога! Опита да ме отблъснеш с глупости. Мислиш ли, че не го познавам? Аз учих с него почти 7 години и го знам какъв е по характер. Добър човек е, но е и голям инат, типично за задията му в него живеят няколко личности, от тези хора е, дето не подлежат на дресировка. Ти искаш да го промениш, аз не бих направила това никога! :x


Докато ти си живееш живота, аз страдам, а ти нямаш срам! Опитвам се да преглъщам сълзите си, за да си опазя зрението, все се надявам всичко да ти се върне тъпкано, все го чакам да се осъзнае каква психопатка си, да те зареже и да ти вземе Йоана, защото ще отровиш горкото дете със злобата си! Каква ли магия направи, че не ти се връща? На какви още подлости си способна? Зрението ми е зле заради теб, а ти не съжаляваш и не те хваща срам! :x Не приемаш откази и винаги правиш да е твоето, дори да е по подъл начин! Хайде, отговори ми, теб любовта, ако твоето въобще е любов, промени ли те? Ти просто не си свикнала да губиш, нали? Кой сега е егоистът? Държиш го насила 7 години! Парадиращ със визията си, кооято няма да е същата на 40 години! Подиграваш се на по - слабите от теб! Аз съм повече от теб, за миг не ми и хрумна да му диря бившите гаджета! :x Че за какво са ми? Чо за човек си изобщо, те питам? Хвана те яд, че щях да имам идеалните празници, нали? Дразнеше те до смърт позитивизмът ми, нали? Ти не можеш да се радваш на чуждото щастие, нали? :x Я да те питам нещо - знаеш ли на Пепи кой му беше любимият предмет в училище, който му беше голяма страст? Знаеш ли, че той не съди хората по външния вид, а по това какви са? Знаеш ли, че винаги съм знаела, че много момичета го харесват, но не ми е било проблем? Знаеш ли, че истински се притесних за него, като чух за катастрофата? Че винаги съм знаела че обича много да се забавлява? Знаеш ли, че има нещо, наречено шесто чувство? Че когато обичаш някого истински, знаеш той какъв е по характер, каква музика харесва, че го приемаш такъв, какъвто е, че харесваш всичко в него? Ти губила ли си буквално граматиката си до него? Аз съм. Разхождала ли си се из града, мислейки за него, а да не внимаваш къде стъпваш и за малко да паднеш? Било ли ти е истински забавно с него? Карал ли те е да забравиш на мига депресия, проблеми и всичко? Да си сред много хора, но да виждаш и чуваш само него? Усмивката му да те заплени до степен да не мислиш? Искала ли си да правиш добро като всяка влюбена жена? Мислила ли си позитивно, гледала ли си света през розовите очила, радвала ли си се безкористно на чуждото щастие?Била ли си толкова щастлива, че да си пускаш музика и да пееш и да танцуваш от щастие, да намираш смисъл в живота? Имала ли си предчувствие, че тази година ще ти се случи нещо хубаво и да се окаже така? Вярвала ли си по - силно отвсякога в мечтите си? сънуваше ли хубави неща? Искаше ли наистина да изглеждаш добре, мислила ли си за хубави дрешки? Мислила ли си за любовта, вълнуваше ли те само тя? Съчувстваше ли на двойка като Райна и Коцето, когато усещах, че се разделят, макар да отричаха? Било ли ти е мъчно за Райна и Анелия, съчувстваше ли им? Ходеше ли на църква да благодариш на Бог за добрината и щастието, което те е споходило? Искала ли си за празниците да зарадваш близките си, да им направиш най - хубавия празник на света?


Най - жалкото е, че няма да отговориш на тези въпроси. Защото отговорът ти е "НЕ" на всички. Но моя е изцяло "ДА"! което значи, че аз бях истински влюбена, щастлива, всеотдайна и добра а ти разруши всичко това от чиста злоба!

Necrologist
10-06-2017, 15:50
Тва ще си го запазя в някой текстов документ.
Да си го имам.

Грозния
10-06-2017, 19:17
Стига с тия фейкове :? !

mincheto
10-30-2017, 21:47
Яяяяяяя, тук се завърта нова интрижка.... :D