PDA

View Full Version : Не ми се получава с момчетата



monasd
10-07-2017, 16:54
Здравейте! Запознах се с едно момче по интернет. Започнахме да си пишем. Оказа се,че нашите градове са буквално на 15 минути. След това решихме да излезем и да се опознаем. Първата среща мина повече от перфектно. И започнах да изпитвам чувства към него.След това се видяхме още 2 пъти и след това той се промени. Ние сме на 18 години и учим. Започна да си намира оправдания,че има много да учи а той попринцип учи вечер за 30 минути. Още в самото начало ми беше казал, че иска да се виждаме всеки ден,защото ако се виждаме за 1,2 дена няма да се получи. Казах му, че ми изневерява а той вика, че ако има друга ще ми каже. Той е забавен,щур пада си по купоните а аз не съм такава. Аз не харесвам връзките от разстояние. Просто искам гадже. Сега той ми каза,че няма да има време да си пишем защото ще започва работа,проект в училище,фитнес. И даже ако има време ще се виждаме,но нищо не се знае. Моля ви дайте ми някакъв съвет,какво да правя. Не искам пак да съм сама и да нямам гадже. Подобно се случи и с бившия ми. Най-добре е да си намеря някой от моя град,но това няма как да стане,защото нямам приятели не ходя по купони,никъде не излизам, мързи ме да се записвам на някакво хоби. Извинявам се за грешките ако има такива,но пиша от телефона и за това е така. Ще бъда благодарна на всеки,които отдели от времето си,за да прочете историята ми.

divergent
10-07-2017, 18:20
Когато започне с тези извинения, значи вече си му омръзнала и не си му удобна. Няма как учене, фитнес и тем подобни да му пречат да намира време за приятелката си, ако наистина му пука за нея. Спри да го търсиш и да му досаждаш, че не се виждате и сама ще видиш дали ще те търси сам, или просто ще прекратите контакт.
И какво означава това "искам гадже"? На 18 си все пак, а това изказване звучи доста незряло. Все едно да кажеш "искам айфон". Твърдиш, че не искаш да си сама и да нямаш гадже. В сегашното ти положение уж си с гадже, но си сама. Не се оправдавай с мързел за това, че няма как да си намериш момче от твоя град. Дори да нямаш приятели, имаш съученици. Започни да излизаш с тях, оттам ще се запознаеш с други хора и така скоро ще откриеш някой симпатичен младеж. Дори и да си наистина толкова асоциална, колкото твърдиш, все ще се запознаеш с някого в интернет, също както си се запознала с настоящия. Варианти много, момчета много, с времето всичко ще се подреди.

prosto_chovek
10-07-2017, 18:27
Лъже те и не иска да се вижда с теб, добре си се досетила. Говорете и ако е така, прекратете взаимоотношения.

Грозния
10-07-2017, 20:48
Моля ви дайте ми някакъв съвет,какво да правя. Не искам пак да съм сама и да нямам гадже. Подобно се случи и с бившия ми.Ти вече не си му интересна - не е ли очевидно?!

Извинявай за въпроса, може да ти се стори че няма връзка, но ти прави ли секс с този и бившия ти?
Ако не си правила и не правиш, на нормален мъж на 18+ години за какво си му :? ?!?

sunfl0wer
10-08-2017, 18:28
Пробвай с момичета.

FarukhShaikh
10-09-2017, 02:48
Проблемът се корени дълбоко в тебе, не в хората, с които се виждаш, мойто момиче!

Самият израз “мързи ме да се записвам на някакво хоби” и особено “мързи ме” изречен от устата на жена, а още повече и млада хубава госпожица — направо ме отвращава. Как очакваш момчетата да те харесват, миличка, като теб те “мързи”? Срамота. Не си някаква баба. Стани по-активна. Излизай на разходки в парка. Отивай до магазина. Сигурен съм, че съдбата ти е приготвила приятни изненади.

sladura89
10-09-2017, 14:32
Не, че е зает, а явно те избягва и няма интерес! Само ми е чудно защо в днешно време хората вместо да казват истината обичат да лъжат да овъртат, да разтягат локуми и т.н. или да си траят когато е нужно да действат! Аман от страхливци и лицемери!!!

kompleksar
10-09-2017, 17:45
Директно го питай, дали просто те отбягва. Това мързи ме, е най-гнусното нещо, което може човек да чуе от женска уста. Като за начало си намери приятели, сприятели се със съучениците ти, след това ще си намериш някое сладурче. Нали знаеш "Който търси - намира". Пък може и с момиче да пробваш, по-горе също са ти го казали.

ARTPOP
10-22-2017, 14:52
Припадам на някои коментари по - горе :D :D :D
Но като цяло приемам всичко казано по - горе и ти казвам, че това да си намериш приятел си зависи изцяло от теб.

kompleksar
10-22-2017, 16:35
Припадам на някои коментари по - горе :D :D :D
Но като цяло приемам всичко казано по - горе и ти казвам, че това да си намериш приятел си зависи изцяло от теб.

Не си прав, доста зависи и от момчето. :)

sladura89
10-30-2017, 12:20
Припадам на някои коментари по - горе :D :D :D
Но като цяло приемам всичко казано по - горе и ти казвам, че това да си намериш приятел си зависи изцяло от теб.

Винаги една връзка зависи и от двамата, освен ако единия не е готов да тръгне с първия срещнат само и само да не е сам!

edgymomiche
10-30-2017, 14:19
Не трябва да изпитваш страх да си сама- това не е фатално. Трябва да се притесняваш за достойнството си. Ако някой се държи по такъв начин с теб- нещата са по-ясни от всякога, няма интерес вече. Не бъди жалка, остави го.

Обърни внимание на други неща, със сигурност има и по-важни от него.