PDA

View Full Version : Нещо страшно ми се случи през нощта.



Anity111
10-11-2017, 12:34
Здравейте, не съм сигурна дали мястото на историята ми е тук, но не намерих в кой раздел да я напиша, та, това което ми се случи ме уплаши адски много. Нека ви разкажа; През нощта сънувах и малко след като се събудих ми се случи нещо, което бая ме стресна, бях в полубудно състояние ли и и аз не знам, бях с претворени очи, не можех да си движа нищо, нито главата, нито ръцете, нито тялото, вско ми беше изтръпнало, помислих си, че буквално умирам, беше ме страх да заспя отново, защото си мислих, че повече няма да се събудя, чувството беше ужасно, като ми се случва за пръв път, на някой от вас случвало ли се е и на какво може да се дължи :/ ? чувала съм, че е сънна парализа, но не съм на 100% сигурна.

s0k4e
10-11-2017, 21:23
ДА това е по едно време много често ми се случваше .. ми се превиждат некви неща и немога да мръдна , същотото като твойто много дръвено..

autumn666
10-12-2017, 00:24
Здравей! Това, което ти се е случило е точно сънна парализа. Случва се в състоянието ти точно преди да заспиш или точно преди да се събудиш. Мозъка ти се събужда малко преди тялото ти и мускулите ти са отпуснати, тъй като все още спят и заради това не можеш да се движиш. Буквално е глитч в организма ти.
Запозната съм с нея, защото изключително много пъти съм я имала, тъй като в миналото имах проблеми със съня и много счупен биологичен часовник. Ако не се наспиваш добре или си лягаш много късно, това може да е причина да ти се е случило. Не е нещо, за което да се притесняваш, стига да не зачестее.
На някои хора им се случва да халюцинират страшни дивотии, когато са в сънна парализа, а други просто не могат да се движат, което според мен си е достатъчно гадно. :D Поразрови се за истории в нета, ама гледай да не е преди лягане!

kompleksar
10-12-2017, 08:10
Запозната съм с нея, защото изключително много пъти съм я имала, тъй като в миналото имах проблеми със съня и много счупен биологичен часовник. Ако не се наспиваш добре или си лягаш много късно, това може да е причина да ти се е случило.

"Днес, в 02:24"

autumn666
10-12-2017, 12:55
"Днес, в 02:24"

Хахаха, знаех си, че някой ще изтъкне това. :D Нощна смяна, какво да се прави.

Anity111
10-12-2017, 13:35
Здравей! Това, което ти се е случило е точно сънна парализа. Случва се в състоянието ти точно преди да заспиш или точно преди да се събудиш. Мозъка ти се събужда малко преди тялото ти и мускулите ти са отпуснати, тъй като все още спят и заради това не можеш да се движиш. Буквално е глитч в организма ти.
Запозната съм с нея, защото изключително много пъти съм я имала, тъй като в миналото имах проблеми със съня и много счупен биологичен часовник. Ако не се наспиваш добре или си лягаш много късно, това може да е причина да ти се е случило. Не е нещо, за което да се притесняваш, стига да не зачестее.
На някои хора им се случва да халюцинират страшни дивотии, когато са в сънна парализа, а други просто не могат да се движат, което според мен си е достатъчно гадно. :D Поразрови се за истории в нета, ама гледай да не е преди лягане!

Изчетох доста по темата, страшнички неща пише, но го разбират само тези, на които им се е случвало, явно не съм единствена :D