PDA

View Full Version : Връзката ни разпада



Refoll
10-13-2017, 09:02
Здравейте читатели аз съм момче на 16 и сме заедно с приятелката ми от 10месеца.До преди месец всичко беше окей и тогава тя се премести в друго даскало и от него тръгнаха проблемите ни.Още на първата седмица започнах да усещам промяна в нея,тя започна да се държи дръпнато,по-студено,не сеща да ми пише,не се държи с мен като нейно гадже,а като просто приятел.Започна да предпочита новия си клас пред това да отдели време за няколко съобщения с мен.На мен лично не ми е приятно това като си е в тях да се държи мило,а като е в даскало се държи мега студеното с мен.Също така си е намерила приятели момчета и в по-голямата част обикаля с тях и следователно започнах да и мрънкам ,че не ми е приятно това,което прави и тя излезе с оправданието,че ако обръщала внимание на мен докъто е в даскало щели да я мислят за забила и нямало да си намери приятелки и така всеки един ден се оправдава с нещо различно като я попитам дали няма да се сети за мен и вече изпитвам чувството ,че връзката ни започва да умира след тази промяна в нея.Моля за съвет дали има смисъл да се боря за връзката ни.

Skulls and Bones
10-13-2017, 11:48
Маняк личи си, че не и е до теб вече..какво е това да не ти обръща внимание, а да ходи с други момчета на ляво и на дясно..тя , ако изпитваше още нещо към теб щеше, да го показва по някакъв начин, а тя прави точно обратното.Оставяй я и не се занимавай..за жалост всичко хубаво си има край. :/ Пък и щом си мисли така,че, ако ти обръща внимание на теб, а не на аверите и там ще я мислят за забила...много тъпи оправдания ти е метнала,това е моя съвет, но ти си решаваш братле.

qkataa_123
10-13-2017, 15:05
Аз съм момиче на 16 и имах подобен проблем с едно момче но това е друг въпрос, според мене от това което прочетох на нея и е писнало за тебе и затова е започнала да се държи с тебе като приятел , може да си е харесала друго момче , аз лично ако си харесам друго момче и отбягвам другите момчета :) Може да ти стане малко гадно като четеш това но е самата истина

iFakesmile
10-13-2017, 15:23
Щом започнат подобни проблеми в една връзка - няма смисъл да се занимаваш. Опитваш веднъж да поговориш с нея, втори път и ако видиш, че нищо не се променя - зарязваш и продължаваш.

Refoll
10-13-2017, 16:06
Ще се опитам да говоря с нея но не съм сигурен дали си има друг но ако има ще разбера имам задна вратичка към всичките й социални мрежи.Но и аз съм на мнение ,че щом се държи така значи има нещо по-важно от мен в училище и също така има моменти в които не се сеща да ми пише 2-3 поредни междучасия и така.Благодаря Ви все пак :/

kompleksar
10-13-2017, 16:11
имам задна вратичка към всичките й социални мрежи:/
хакер


Ще се опитам да говоря с нея но не съм сигурен дали си има друг но ако има ще разбера.Но и аз съм на мнение ,че щом се държи така значи има нещо по-важно от мен в училище и също така има моменти в които не се сеща да ми пише 2-3 поредни междучасия и така.Благодаря Ви все пак :/
Отивай лично да говорите, не по фейса, без това може да видиш дали има друг.
пп 2-3 поредни междучасия ? Това колко голямо време е ? час и половина-два часа - това е нищо! Късмет от мен!

Грозния
10-13-2017, 19:04
Моля за съвет дали има смисъл да се боря за връзката ни.НЕ :) !

...тя се премести в друго даскало и от него тръгнаха проблемите ни.Още на първата седмица започнах да усещам промяна в нея,тя започна да се държи дръпнато,по-студено,не сеща да ми пише,не се държи с мен като нейно гадже,а като просто приятел.Започна да предпочита новия си клас ... Също така си е намерила приятели момчета и в по-голямата част обикаля с тях...Тя харесва един или повече от тях и иска да се забие с него.
Ти вече не си ѝ интересен!
Изтрий я от контактите си и престани да я търсиш за да не се превърнеш в жалкар!

...оправданието,че ако обръщала внимание на мен докъто е в даскало щели да я мислят за забила и нямало да си намери приятелки...Е тя ако не се наебе с 5-6 момчета в първия месец, как ще я възприемат за готина :D ?!

Опитваш веднъж да поговориш с нея, втори път...Няма смисъл - работата е ясна :? !

Ще се опитам да говоря с нея но не съм сигурен дали си има друг ...То е ясно че има друг, или поне на нея ѝ се иска да е така!

...имам задна вратичка към всичките й социални мрежи.Ако можеш атакувай оттам без да отлагаш :D !

Refoll
10-13-2017, 19:59
Баш хакер не съм но да кажем с доста добри познания.Утре ще говорим лично.А и относно междучасията това са около 2 часа.Благодаря.

Грозния
10-13-2017, 20:02
Утре ще говорим лично.Не си губи времето и достойнството!

Refoll
10-13-2017, 20:11
И също много важно забравих да спомена е,че връзката ни е от разтояние ако не всеки то през един уикенд се виждаме,а и всички ваканции сме заедно.И също така лятната ваканция аз си изпозае*ах приятелите заради нея а тя в момента зае*ава мен заради приятели.

Refoll
10-13-2017, 20:13
Не си губи времето и достойнството!

Съгласен съм с теб но изгубих 10 месеца и нищо няма да изгубя до утре :/

kompleksar
10-13-2017, 20:16
Съгласен съм с теб но изгубих 10 месеца и нищо няма да изгубя до утре :/

Тоя не го слушай, тракан е *Нищо лично :?*
Отивай и директно говорете.

Refoll
10-13-2017, 20:22
Тоя не го слушай, тракан е *Нищо лично :?*
Отивай и директно говорете.

Ще говорим и ще се реши дали ще сложи мен над всичко друго или ще хваща пътя с новите си приятелчета,дори да избере тях пак ще я оставя трудно понеже има проблеми с семейството й и сумати пъти съм я спирал на ръба да си причини нещо фатално за нея и едиствения човек който може да я спира съм аз :/

kompleksar
10-13-2017, 20:25
Ще говорим и ще се реши дали ще сложи мен над всичко друго или ще хваща пътя с новите си приятелчета,дори да избере тях пак ще я оставя трудно понеже има проблеми с семейството й и сумати пъти съм я спирал на ръба да си причини нещо фатално за нея и едиствения човек който може да я спира съм аз :/

Бе моля ти се, к'во ще й помагаш, ако всичко между вас е било на ташак за нея, или ще бъде ? Ами ако ти изневерява ? Пак ли ще й помогнеш, за да се опиташ пак да сте заедно ?

Refoll
10-13-2017, 20:29
Бе моля ти се, к'во ще й помагаш, ако всичко между вас е било на ташак за нея, или ще бъде ? Ами ако ти изневерява ? Пак ли ще й помогнеш, за да се опиташ пак да сте заедно ?

Това е проблема,че не е на ташак а сериозна връзка още на първия ден й казах,че съм с намерения за сериозна връзка и тя ми отговори със същото и решихме този проблем,а и ако не беше сериозно тя нямаше да се е наранявала заради мен когато се скараме.

Refoll
10-13-2017, 20:30
Това е проблема,че не е на ташак а сериозна връзка още на първия ден й казах,че съм с намерения за сериозна връзка и тя ми отговори със същото и решихме този проблем,а и ако не беше сериозно тя нямаше да се е наранявала заради мен когато се скараме.

п.с.Ако ми изневеряваше щях да съм разбрал още на 5-ия месец от както си осигурих тайния достъп

autumn666
10-13-2017, 22:01
В една връзка е много важно да има лично пространство. Да, трябва да сте един до друг и да си споделяте, но е хубаво всеки самостоятелно да може да работи по образованието, кариерата си, личните си отношения и т.н.
Ако сте достатъчно зрели и си имате доверие, няма да има защо да се притеснявате, че другия ви изневерява и темподобни, когато просто иска да прекарва малко време за себе си. И за тва тоя "таен достъп", който имаш до профилите й е тъп, защото е знак на липса на доверие и бъркане в личното пространство.
Напълно възможно е нещата да са се изчерпали и да са изстинали от нейна страна, да.
Отиди и поговори с нея веднъж, обясни й какво те притеснява за да може да стигнете до взаимен компромис.
Ако нещата не се променят, приключвай тия отношения.

HollyGolightly
10-13-2017, 23:45
Здравейте читатели аз съм момче на 16 и сме заедно с приятелката ми от 10месеца.До преди месец всичко беше окей и тогава тя се премести в друго даскало и от него тръгнаха проблемите ни.Още на първата седмица започнах да усещам промяна в нея,тя започна да се държи дръпнато,по-студено,не сеща да ми пише,не се държи с мен като нейно гадже,а като просто приятел.Започна да предпочита новия си клас пред това да отдели време за няколко съобщения с мен.На мен лично не ми е приятно това като си е в тях да се държи мило,а като е в даскало се държи мега студеното с мен.Също така си е намерила приятели момчета и в по-голямата част обикаля с тях и следователно започнах да и мрънкам ,че не ми е приятно това,което прави и тя излезе с оправданието,че ако обръщала внимание на мен докъто е в даскало щели да я мислят за забила и нямало да си намери приятелки и така всеки един ден се оправдава с нещо различно като я попитам дали няма да се сети за мен и вече изпитвам чувството ,че връзката ни започва да умира след тази промяна в нея.Моля за съвет дали има смисъл да се боря за връзката ни.

Авторе, връзката ви не се разпада, ти вече нямаш връзка, тя просто е забравила да ти го спомене

Refoll
10-14-2017, 05:26
В една връзка е много важно да има лично пространство. Да, трябва да сте един до друг и да си споделяте, но е хубаво всеки самостоятелно да може да работи по образованието, кариерата си, личните си отношения и т.н.
Ако сте достатъчно зрели и си имате доверие, няма да има защо да се притеснявате, че другия ви изневерява и темподобни, когато просто иска да прекарва малко време за себе си. И за тва тоя "таен достъп", който имаш до профилите й е тъп, защото е знак на липса на доверие и бъркане в личното пространство.
Напълно възможно е нещата да са се изчерпали и да са изстинали от нейна страна, да.
Отиди и поговори с нея веднъж, обясни й какво те притеснява за да може да стигнете до взаимен компромис.
Ако нещата не се променят, приключвай тия отношения.

Проблем не ми е ,че трябва да има лично пространство,а това,че изведнъж така се промени с новото училище.А за тайния достъп не съм човек който обича да клюкарства влизам за да видя съобщенията,не самото съдържание а до кой са и излизам и това не го праве всеки ден а през ден два

Refoll
10-14-2017, 05:34
И хора колкото и лично пространство да иска на мен пак ми е гадно защото заради нея имаше момент бях на ръба да изгубя най-добрия си приятел а и не само него аз се одръпнах и от класа ми понеже много ревнува а сега аз като ревнувам излиза с тъпи оправдания

Грозния
10-14-2017, 08:55
Авторе, връзката ви не се разпада, ти вече нямаш връзка, тя просто не е искала да ти го споменеСамата истина, с малка поправка от мен.

И хора колкото и лично пространство да иска на мен пак ми е гадно защото заради нея имаше момент бях на ръба да изгубя най-добрия си приятел а и не само него аз се одръпнах и от класа ми понеже много ревнува а сега аз като ревнувам излиза с тъпи оправданияПич, не се занимавай повече с тая по НИКАКЪВ начин!
Така е най-добре за теб и ще я забравиш най-бързо!

iFakesmile
10-14-2017, 10:06
И за тва тоя "таен достъп", който имаш до профилите й е тъп, защото е знак на липса на доверие и бъркане в личното пространство.

Напротив. Ако се съмняваш в другият, че има вероятност да ти изневерява и имаш такава възможност би се възполвал от нея.

Refoll
10-15-2017, 19:51
Благодаря на всички за съветите които ми дадохте,говорих с нея обеща ми,че тя ще оправи всичко,казах й,че искам един ден да не си пише домашните в училище а в тях и ако пак продължи така да ме върти ще й посоча пътя.И да спомена че нейната логика е следната:аз нямам право да имам приятели момичета а тя има право да има приятли момчета и дори да движи с тях и да пише...

kompleksar
10-15-2017, 20:12
казах й,че искам един ден да не си пише домашните в училище а в тях и ако пак продължи така да ме върти ще й посоча пътя.

E така ще те извърти, един ден нема седи в даскало, за да се подлъжеш.


И да спомена че нейната логика е следната:аз нямам право да имам приятели момичета а тя има право да има приятли момчета и дори да движи с тях и да пише...

:D :D :D Явно ти нема доверие, както ти на нея, един за друг сте <333

Refoll
10-16-2017, 06:02
E така ще те извърти, един ден нема седи в даскало, за да се подлъжеш.



:D :D :D Явно ти нема доверие, както ти на нея, един за друг сте <333

Пич освен доверието ама и това,че примерно ако твоята приятелка има 30мин свободни и ги прекарва с мъжка компания а не в твоята нямаше ли да ти е гадно?

kompleksar
10-16-2017, 06:54
Пич освен доверието ама и това,че примерно ако твоята приятелка има 30мин свободни и ги прекарва с мъжка компания а не в твоята нямаше ли да ти е гадно?

Какво са 30 мин. ? Аз не мога да свърша за толкова малко време, той се притеснява, че приятелката му е в мъжка компания за 30 мин. Надавям се да разбереш какво намекнах. :D :D

Затова ходя само с ку*ви. :D *ебавка*

Щях да си поговоря с нея, да я питам дали има нещо, за което не знам, лесно ще разбера дали ме лъже, защото ще тръгна с човек, който го познавам добре, и му имам цялото си доверие :) Кат ти види ипто във фейса, и те пита дали имаш нещо общо, вярвам в това, че ще я излъжеш. :)

Грозния
10-16-2017, 18:20
...нейната логика е следната:аз нямам право да имам приятели момичета а тя има право да има приятли момчета и дори да движи с тях и да пише...Не си губи времето с нея, тя вече не е с теб и само те лъже!

Тя вече сигурно си има интимен приятел от тази компания (да го кажа някак по-културно) :D !

kompleksar
10-16-2017, 19:13
Не си губи времето с нея, тя вече не е с теб и само те лъже!

Тя вече сигурно си има интимен приятел от тази компания (да го кажа някак по-културно) :D !

Аз съм за, че правим мръсен gang bang, така дееее, че правят...

Refoll
10-16-2017, 19:53
Какво са 30 мин. ? Аз не мога да свърша за толкова малко време, той се притеснява, че приятелката му е в мъжка компания за 30 мин. Надавям се да разбереш какво намекнах. :D :D

Затова ходя само с ку*ви. :D *ебавка*

Щях да си поговоря с нея, да я питам дали има нещо, за което не знам, лесно ще разбера дали ме лъже, защото ще тръгна с човек, който го познавам добре, и му имам цялото си доверие :) Кат ти види ипто във фейса, и те пита дали имаш нещо общо, вярвам в това, че ще я излъжеш. :)

Ами и аз говорих с нея излиза с различни оправдания като това,че нямало да си намери приятели и щели да я мислят за забила и тн но мисля,че се усети и ще се поправи.Погрижил съм се за всичко няма вероятност да ме хване.

kompleksar
10-16-2017, 19:58
Ами и аз говорих с нея излиза с различни оправдания като това,че нямало да си намери приятели и щели да я мислят за забила и тн но мисля,че се усети и ще се поправи.Погрижил съм се за всичко няма вероятност да ме хване.

Аз che й кажа щом й nqmash и грам доверие.

Грозния
10-16-2017, 20:59
Ами и аз говорих с нея ... мисля,че се усети и ще се поправи.Много си наивен!
Много скоро ще разбереш колко си заблуден и това ще ти е за урок!
Само да не кажеш, че не сме те предупредили!

kompleksar
10-17-2017, 07:18
Много си наивен!
Много скоро ще разбереш колко си заблуден и това ще ти е за урок!
Само да не кажеш, че не сме те предупредили!

+1

Anonys
10-17-2017, 13:35
Гледай да ти е по-наблизо. Единственото, което може да стане е да си изгубиш времето, докато я чакаш тя да се сети. Не сте големи, нямате ги тези възможности да се виждате, както си му е реда, така че бъди готов да я махаш. Всичко се нарежда, както трябва! :)

Refoll
10-19-2017, 09:44
Гледай да ти е по-наблизо. Единственото, което може да стане е да си изгубиш времето, докато я чакаш тя да се сети. Не сте големи, нямате ги тези възможности да се виждате, както си му е реда, така че бъди готов да я махаш. Всичко се нарежда, както трябва! :)

мхм