PDA

View Full Version : Писна мии



Dennosht2
10-24-2017, 18:24
Здравейте, пиша тук след поредното, прясно разочарование. Вече ми писна и съм решена да спра, стига толкова болка, умрели надежди и загубено време. Беше ми достатъчно, няма да си го причинявам повече.
Защо всички момчета се опитват да ме въртят? И не напразно казвам "опитват". Къде ми е грешката, че аз не съм такава ли? Не обичам тези игрички и съответно, че не го правя ли? Защо няма един сериозен човек ми е много интересно. Да застане зад думите си веднъж, че то аз съм по-добре голям мъж от вас тогава. Всички се правят на много сериозни, точни и после какво излиза?
Ей сега преди малко "моя" ми вика, че брат му е влезнал в болница,- счупен крайник. Я, кажете ми каква е вероятността, брат му в този късен час да си е счупил ръката.. Чакам го 2 часа, седя тук, сама вкъщи, готова с грим, прическа, облекло и го чакам да звънне, да пише, че най-накрая е готов с "подреждането" у тях или там каквото прави и може евентуално да се видим и накрая той ми сервира това. Представяте ли си??
Дори не разбирам защо си губя времето, честно да ви кажа. Наистина мисля, че заслужавам нещо по-добро, поне да не си хабя нервите. Не разбирам на другите момичета как им се получава.

kompleksar
10-24-2017, 18:38
Явно ти грешиш нещо, всички мъже се опитват ? И други, или само сегашния ? Да ти кажа, доста често се случва някой да пострада към по-късен час, според мен нямаш никво доверие. Другите момичета как им се получавало ХАХАХАХАХАХАХАХ

tori
10-24-2017, 18:42
Мирише ми на тролченценценце.

Dennosht2
10-24-2017, 18:50
Ох господи започна се значи в тоя форум или ще има някакви инфантилни коментари или ще не изкарвате трол. Ми ще ми се да съм.
Ок, ай кажи ми къде е моята вина, че вс се опитват да ме лъжат и да ме въртят?

kompleksar
10-24-2017, 18:58
pulen trol
Ми явно те мислят за мн тежкарка we, докажи, че не си.

AnzaRe
10-24-2017, 23:23
Не се филмирай ден и нощ и ще се оправиш.