PDA

View Full Version : За първи път на фитнес!



nqkoisi123
10-24-2017, 23:24
Здравейте, чувствам се тъпо защото искам да ходя на фитнес, но като отида не знам какво да правя и няма с кой да ходя, също така нвмам идея как се ползват уредите и се чувствам тъпо, но нямам толкова пари някой да ми направи програма и търся в нета на 15 години съм висок 174 и тежа 60 килограма, да питам ли инструктира в фитнеса за програма или той ще иска заплащане ОБЪРКАН СЪМ

redbul2
10-25-2017, 15:28
Здравейте, чувствам се тъпо защото искам да ходя на фитнес, но като отида не знам какво да правя и няма с кой да ходя, също така нвмам идея как се ползват уредите и се чувствам тъпо, но нямам толкова пари някой да ми направи програма и търся в нета на 15 години съм висок 174 и тежа 60 килограма, да питам ли инструктира в фитнеса за програма или той ще иска заплащане ОБЪРКАН СЪМ
Ами сигурно ще иска заплащане. Можеш да си вземеш готова програма от bb-team. Ето например една обикновена програма за тренировки 3 дни седмично. https://www.bb-team.org/workout/1290_oshte-poveche-muskuli-sled-polovin-godina-v-zalata Можеп да тренира по нея, а инструктора в залата ще питаш дали правилно изпълняваш упражненията. Но преди това е добре да гледаш клипове с правилното изпълнение и да прочетеш описанието. За всяко упражнение в програмата има линк, който те препраща до статия в която е показано как се прави упражнението.