PDA

View Full Version : ОКР Сперма



martimour
10-25-2017, 13:05
Здравейте,
Имам обсесивно компулсивно разстройство (ОКР), изразяващо се в натрапчиви мисли за това, че не съм почистил достатъчно добре спермата си след еякулация, било то при мастурбация или секс. Отскоро тръгнах на психиатър, който ми помага в известна степен, но все пак реших да споделя моята история и тук. Знам, логически, че семенната течност не е нещо мръсно, но аз го чувствам по този начин. След секс в моята стая, използвам кухненска хартия и мокри/бебешки кърпички. Но аз обикновено трябва да отида до тоалетна по малка нужда след акта. Очевидно трябва да отворя вратата с неизмити, а само избърсани ръце. Дали след това трябва да измия/забърша и бравите на вратите, след като вече съм си измил ръцете, в случай, че има някаква останала част сперма по тях? Какво правят т.нар. нормални хора, които нямат моя проблем? От много време искам да опитаме секс сред природата, но мен ме е страх, как ще почистя, без вода и сапун. Предполагам хората си носят тоалетна хартия и мокри кърпички и за тях това е достатъчно? Изпитвам огромно чувство на вина, ако имам и най-малкото съмнение, че някъде може да е останала част от моята семенна течност и че някой може да я пипне и да я "разпространи". Чувствам се аморален, гнусен и лош

kompleksar
10-25-2017, 20:15
Напуши се и ще се почувстваш по-добре!