PDA

View Full Version : Как да я забравя



Maniqka5687
10-25-2017, 16:36
Здравейте на всички.Знам ,че темата е малко клиширана, но окрих че имам сериозен проблем.Та всичко започна на една екскурзия , когато се запознах с едно момиче.И двамате се харесахме и си прекарахме доста "добре" :D.Още по път за вкъщи тя ми писа как съм, къде съм.Проблемът беше, че живеем на двата края на България.И така писахме си около 2-3 седмици,но аз усещах как всичко отива по дяволите и се превръща в приятелство, затова и споделих какво чувствам(въпреки че знаех, че е обречено).Тя ми каза , че ме харесва също много ,но няма как да стане заради километрите.И така продлжихме да поддържаме връзка, но някак си нищо не беше същото.Една вечер се бяхме събрали с компанията и аз леко почерпен се натисках с едно момиче.Отвратих се от себе си , защото се сетих за нея и се напих много жестоко.Обадих и се и я обидих доста мисле въпреки,че тя разбра ,че съм пиян.И така мина 1 месец от тогава не сме си писали.Аз съм поканен на рожден ден на моя съученичка.Купона е в разгара си,когато си отварям телефона и виждам ,че тя е публикувала снимка от град близо до моя.Стана ми гадно,можеше да се видим, а и си бяхме обещали да си пишем ако пътуваме наблизо.И така не се сдържах писах и я попитах защо не ми се е обадила.Отговора и беше по мил от очакваното: " Не знаех,че още искаш".Стана ми гадно и пак се напих доста.Не мога да си я избия от главата.Минаха 3 месеца от както се запознахме на онази почивка , а аз не я забравям.Все нещо ми напомня на нея,все се сещам и едвам се сдържам да не и пиша.Не мога да си помисля за друга.Не знам кога и дали пак ще се срещнем ,но се чувствам ужасно.

Ellinor
10-25-2017, 19:15
Как обичам момчетата да страдат накрая. И мен един идиот ме беше обидил така, аз го преживях, но той все още не е. Прекрасно усещане... поне за мен.

divergent
10-25-2017, 19:29
Викторе, това ти ли си? :D :D :D Нали се разбрахме, че ще се видим този уикенд?
Това беше в рамките на шегата, просто историята ти много ми напомни на отношенията ми с един пич от другия край на България, с когото си пишехме и си говорехме по телефона едва ли не денонощно, но после прекратихме контакт. Сега обаче се случи да ходя по работа в града му и ще се срещнем. Та просто забрави за неприятните моменти от миналото и си организирай една екскурзия до нейната област, за да се срещнете отново. Разбира се, не възлагай надежди за някакви развития на отношенията ви, не и докато сте още ученици. Но винаги е хубаво да поддържаш стабилни приятелства с готини хора, било то от 3 или 300 километра разстояние.

RapExotic
10-26-2017, 14:42
От такъв тип чат-телефонни връзки полза няма. Не прекарваш ли време с човека всеки ден или поне през ден-два започват съмнения и караници. Не разбрах само защо си я обиждал? Не сте били гаджета, можеш да се натискаш с която си поискаш.

Necrologist
10-26-2017, 15:16
Как обичам момчетата да страдат накрая. И мен един идиот ме беше обидил така, аз го преживях, но той все още не е. Прекрасно усещане... поне за мен.

Ахахахахахахах

Грозния
10-26-2017, 18:43
Как обичам момчетата да страдат накрая. И мен един идиот ме беше обидил така, аз го преживях, но той все още не е. Прекрасно усещане... поне за мен.Лош опит тролчо, знаем че си фейк, дори предполагам чии :? !

BadAss
10-29-2017, 14:46
Как обичам момчетата да страдат накрая. И мен един идиот ме беше обидил така, аз го преживях, но той все още не е. Прекрасно усещане... поне за мен.

Ххасххасах feminazi much? :D