PDA

View Full Version : Харесвам едно момиче което дори не ми обръща внимание



HeartSeeker34
10-29-2017, 20:04
Здравейте от доста време мислех да пиша в този сайт понеже положението ми е по-скоро смешно. Та аз съм на 15 години нали 9 клас 2ра година гимназия и така от миналата година началото на осми клас бях ужасен... Тоест не се харесвах на никого в класа не направих добро впечатление (Това го пиша да имате в предвид за после) всичко това беше свързано със загубата на баща ми при което се за пуснах и също Така имам доста здравословни проблеми и освен тях още много.. Та има едно момиче от класа ми което макар и ужасен беше единственото което ми обръщаше внимание (Предполагам от добрина все пак е доста мила) та нали беше единствено момиче което се интересуваше от мен макар и не много тогава не получавах много внимание поради други причини освен това че бях леш. Някак си тя ме накара да се почувствам по комфортно и така. След само първия срок си стъпих на крака и от (Загубения миризлив олигофрен) станах от пича на класа смисъл харесвахаме ся че съм добряк добряк това също направи впечатление почнах да тренирам да уча повече и така така.. Около 50 процента причината беше че просто беше крайно време да се промени нещо (Макар да беше доста) и още 50 процента еми... Заради момичето.. Обаче тя вече не се интересуваше вече толкова от мен и бях и безразличен и това е до сега. Приятелите ми цяла година ми повтаряха пиши и че я харесваш давай другите остави няма смисъл и аз за жалост съм на същото мнение харесвах я още повече защото отделно както казах е мило момиче но също така може да и станеш безразличен от нищото сложна ситуация.. И вече година се чудя какво да правя как да и кажа че я харесвам въобще да и кажа ли и какво да направя защото съм увирил нос... И може би 40% от времето ми минава в мисли за нея и е някакъв филм не сме приятели с нея. Сега ме съжалява защото дори в момента преживявам малко тежък период и това че я харесвам някак си го прави доста по тежък най вече защото не мога да направя нищо а не съм спрял да я харесвам.. Ако можете да ми дадете някакъв савет какъвто и да е ще съм ви благодарен защото не знам какво да правя. move on при мен в този случай не е опция. Просто да и кажа ли че я харесвам как да го кажа или въобще да и казвам ли? Малко отъпкано е всичко в историята ми така че ако имате въпрос питайте! Мерси предварително!

kompleksar
10-29-2017, 20:28
Съболезнования за баща ти!
Просто й го кажи, нищо няма да загубиш, нали и без това не си говорите ? Сигурно сега не те харесва, защото си мисли, че ти се мислиш за голямата работа, а не както преди - самотно, объркано... дете. Утре, след даскало виж да сте сами и й го кажи.

HeartSeeker34
10-29-2017, 20:55
Мерси! Всъщност преди бях голямата работа даже напротив сега съм милия иначе идеята не е лоша коражът ще го събера от някъде стига да му е времето щото е нонстоп със приятелките си а и е на училищно общежитие и ще трябва да е голям страик да я хвана на семе

kompleksar
10-29-2017, 22:07
Праиш го!

autumn666
10-29-2017, 23:41
Просто сте се отдалечили, но това не означава, че не може да се сближите пак. След като изобщо не си говорите вече, тя може изобщо да не подозира, че имаш симпатии към нея. Щом промяната ти е била към добро, тя няма причина да не те харесва. Най-много да си мисли, че вече нямаш нужда от подкрепата и помощта ѝ и за това просто да не ти се бута. Заговори я, сближете се отново и по държанието ѝ ще прецениш какво да правиш.

divergent
10-31-2017, 09:31
На семе не я хващай още, но пробвай насаме, хахах. :D Не мисля, че не иска вече да общува с теб. Може би просто смята, че си ѝ бил приятел само защото никой друг не ти е обръщал внимание и сега, когато вече си станал "готин", нямаш нужда от нея. Увери я, че не е така и признай чувствата си, няма какво да изгубиш. Бъди смел и се бори за това, което искаш!